קיבלתי פטור ואני רוצה לחזור-עזרה.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ivory

קיבלתי פטור ואני רוצה לחזור-עזרה.

הודעהעל ידי ivory » 10 מרץ 2009 13:17

שלום. אני קיבלתי פטור לפני כחצי שנה,קיבלתי פטור נפשי ונכון להיום אני רוצה לחזור ולהיות כמתנדב. הסעיפים שהוציאו אותי מזה בכלל לא חמורים טיפשים לפי דעתי. שאלתי היא אם אני חוזר לצבא ומשרת כמתנדב ואני חותם למשל על שנתיים אז בתום תקופת ההתנדבות מורידים לי את הסעיף של הנפשי או שזה בכלל לא קשור?
מה גם,רציתי לדעת אם אפשר גם לחזור לצבא בלי להתנדב אלה לעשות שירות רגיל אחרי שקיבלתי פטור נפשי?
יש כאן חלק שיגידו לי כבר "אז למה יצאת למה זה למה פה ולמה שם" אז לכל אלה שמתעניינים,אני הייתי בשירות משהו כמו חודשיים עד שלוש ולאחר כן לאחד ההורים שלי גילו מחלה חמורה ואז זה הגיע למחשבות לא נעימות שאם יקרה להם משהו ועל זה שצריך עזרה בבית וכדומה,נכון להיום תודה לאל אותו הורה הוא בריא לחלוטין הבריא מהמחלה הזאת ולכן אני מרגיש קצת הרגשה של פיספוס שיצאתי כי לא שהיה לי רע או משהו כזה היה לי נורא כיף בשירות נהנתי מהעבודה שלי ונהנתי מהאנשים שהיו איתי עשיתי אומנם תפקיד ג'ובניק אבל עדיין נהנתי מכל רגע שם והסיבה היחידה שיצאתי זה רק המחשבה שאם המחלה הזאת של אחד ההורים ידרדר ולא יכלתי להיות קשוב לעבודה שעשיתי בשירות שלי.
לכן אני בא ושואל את החבר'ה כאן,אפשר לעשות את אחד מהאופציות שהזכרתם כאן.
סימן שאלה ?
יצירת קשר:

Re: קיבלתי פטור ואני רוצה לחזור-עזרה.

הודעהעל ידי סימן שאלה ? » 09 אפריל 2009 20:50

חחח בתור אחד שגם יצא על 21 אבל חזר אחרי ערעור פרופיל לאחר פחות מ30 יום אני רוצה להגיד שזה לא קל לחזור. במיוחד אחרי שעברה חצי שנה, אפילו אם אתה רוצה לחזור להתנדבות זה גם קשה במיוחד בגלל שיצאת על נפשי. לא רק שזה קשה אלא זה גם ארוך לפחות שנה. לי לקח 4 חודש בגלל שעירערתי לפני שעבר חודש. אז תחליט אם אתה מוכן לרדוף אחרי הצבא הרבה זמן ולהיות במקביל לאזרחות בהרבה זימונים. אם כן אז בהצלחה. אם לא אז שירות לאומי זה גם אופציה. והפרופיל נשאר 21 נפשי למרות התנהגות.

הוקפץ לאחרונה על ידי Anonymous בתאריך 09 אפריל 2009 20:50.
נובמבר 07
תמונה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים