שאלה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

שאלה

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2009 19:46

1.מה זה טיפולים אצל קבן מה זה אומר על מה הוא מדבר איתי בשיחה בדיוק ולמה זה מיועד לא נראה לי שזה עוזר בכלל ?

2.ואיך אני יכול להסביר לקבן שהטיפולים האלה לא עוזרים לי וצריך להגיע לפתרון אחר אולי יציאה מהצבא ?
כותב ההודעה

Re: שאלה

הודעהעל ידי כותב ההודעה » 08 מרץ 2009 19:47

או יותר נכון איך אני מביא אותו למצב שיבין שהטיפולים לא עוזרים
ido20
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ido20 » 08 מרץ 2009 20:35

ה"טיפול" אצל הקבן זה הדרך של הצבא להראות כאילו הוא עושה משהו בשביל לעזור למצב הנפשי שלך בזמן שזה שווה לתחת וכל זה כדי לא לשחרר אותך מהצבא.
תכל"ס הדבר היחידי שהם עושים זה טיפול תרופתי שזה תרופות שמדחיקות את הבעיות שלך והופכות אותך לפסיבי,ממש לא מומלץ לקחת.
אם אתה רוצה לצאת תבהיר לקבן שלא משנה מה אתה לא יכול להשאר בצבא בשום אופן ושאתה עלול לפגוע בעצמך ותפסיק לתפקד כמו שצריך תראה למפקדים שלך שאתה עצוב ורע לך כל הזמן ושאר הדברים שכתובים בטרגט 21.....
כותב ההודעה

הודעהעל ידי כותב ההודעה » 09 מרץ 2009 20:35

מה זאת אומרת לא לתפקד לסרב פקודה ?

לבכות כל הזמן ליד המפקדים הבעיה שאני עוצר את זה לא נותן לבכי לצאת פוחד הבושה
ido20
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ido20 » 10 מרץ 2009 00:59

קודם כל אל תסרב פקודה באופן פורמלי, זה באמת יכול לגרום לבעיות
דבר שני חוסר תפקוד זה אומר שאתה בא לשם כל יום עם פרצוץ עצוב ,מסתכל על הרצפה, לא מדבר כמעט עם אנשים ,הולך ויושב בצד כי אתה רוצה להיות לבד, עושה הכל לאט, וגם שאתה עושה תנסה ללכת לשבת איפהשהו עם פרצוף עצוב, תאמין לי אולי כמה ימים הם ישחקו אותה כאילו זה לא מזיז להם אבל שהם יראו שאתה כל הזמן ככה ולא משחק אותה הם בעצמם יפנו אותך לקב"ן. וכל יום על הבוקר אתההולך ודורש קב"ן (אתה יכול ללכת ולהגיד למפקד כאילו אתה מודאג מהמצב שלך ופוחד שלא תשלוט על עצמך ותפגע בעצמך!1!)
ואם זה משנה משהו עדיף שתבכה, אתה ממש לא צריך להתבייש מהמפקדים הכולרות האלה שלא אכפת להם ממך, בסך הכל אם תבכה סיכוי גבוה מאוד שהם ירחמו עליך ויתנו לך קב"ן ואפילו ימליצו לו להוציא אותך(מה שמאוד יכול לתרום לשחרור שלך),ואם תקבל מה שאתה רוצה לא תצטרך לראות אותם כל יום ולסבול ככה, הם שילכו להזדיין אל תתבייש שם מאף אחד, מי שבוכה הם לא מתעסקים איתו בד"כ.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 מרץ 2009 20:40

תודה עזרת לי מאוד
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 11 מרץ 2009 08:11

קראת את המסמך טרגט 21? שם יש את התשובות למה ששאלת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 מרץ 2009 20:13

קראתי את טרגט את 21 כמה פעמים איזה תשובה יש שם על מה ששאלתי לא מצאתי ?
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 11 מרץ 2009 20:37

בטרגט מתארים איך מתנהלת פגישה עם קב"ן ומביאים אפילו שאלות לדוגמא שהקב"ן לרוב שואל. וגם מוסבר שם איך להנחות את השיחה לגבי יציאה מהצבא. צריך לקרוא קצת בין השורות, אבל כבר קיבלת כאן תשובה מספקת נראה לי.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים