לגבי פרופיל 24 - חשוב ביותר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Jack_Flash
יצירת קשר:

לגבי פרופיל 24 - חשוב ביותר

הודעהעל ידי Jack_Flash » 08 מרץ 2009 01:51

רגע רגע רגע! אם אני מקבל פרופיל 24, זה אומר חצי שנה חופש מהצבא בזמן שהפז"ם בעצם דופק, לא?! נניח אחרי שנה וחצי הקב"ן נותן לי פרופיל 24, אני יושב חצי שנה בבית ואז חוזר לצבא רק לשנה. במקרה כזה יהיה כתוב לי בתעודת שחרור ששירתתי 3 שנים שלמות ומלאות, לא? למיטב ידיעתי רק אם אני מצהיר שאני עדיין לא מסוגל לשרת, מורידים ל21 ואז החצי שנה של הפרופיל 24 לא נחשב בפז"ם. אז בעצם אני אוכל להראות את תעודת השחרור שלי למקומות עבודה שדורשים שירות צבאי מלא, להגיד ששירתתי 3 שנים (ולא שנתיים וחצי) ולא תהיה להם שום דרך לבדוק שקיבלתי פרופיל 24 במהלך השירו"צ, אז הם יאלצו להאמין לי, מאחר ואין זכר בשום מקום לפרופיל 24 הזמני הזה איפשהו בין שלושת השנים. האם אני צודק? כי אם אתם עונים לי שכן, אני 99% הולך על זה. :ugeek:

נ.ב.
גם אם חיילת מקבלת באמצע השירות שלה פרופיל 24 ואז משרתת בסך הכול שנה וחצי במקום שנתיים, זה אותו כנ"ל שזה נחשב שהפז"ם דופק, נכון?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: לגבי פרופיל 24 - חשוב ביותר

הודעהעל ידי במילא רגוע » 08 מרץ 2009 02:32

אתה מתקשקש בזוטות
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 08 מרץ 2009 02:34

במילא רגוע כתב:אתה מתקשקש בזוטות

למה? אם זה נכון אז זה מצויין. תשמע, אני כבר מעכשיו שם עין על מקומות עבודה מאוד מסויימים, שאין מה לעשות - דורשים שירות צבאי מלא. אני דואג לעתיד שלי, ולא מעוניין "לזרוק אותו לרוח" כמו שאומרים המוסלמים. חצי שנה זה אוויר לנשימה, זה ממש לא זוטות. אני יודע שאתה בעד לצאת מהצבא לצמיתות ולא רק זמנית, אבל בכל זאת אני מבקש שתענו לי בכנות על השאלה ששאלתי, כי בשבילי זה חשוב. אם הדבר נכון, אני כמעט בוודאות, אם לא יקרה שום דבר חריג, הולך על זה. אחרי הצבא אני כבר אפעל לקבלת פטור ממילואים.
נערך לאחרונה על ידי Jack_Flash ב 08 מרץ 2009 02:44, נערך 6 פעמים בסך הכל.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
Blinchik
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Blinchik » 08 מרץ 2009 02:34

חחח אז מה התשובה בעצם...מעניין ד"א...
You've only got three choices: run, hide... or die
סימן שאלה ?
יצירת קשר:

הודעהעל ידי סימן שאלה ? » 08 מרץ 2009 07:18

יהיה כתוב שירת שירות חובה 30 חודשים, שירת מילואים 6 חודש
נובמבר 07
תמונה
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 08 מרץ 2009 12:15

אתה כבר שמת עין על מקומות עבודה מאוד מסוימים? מה למשל?

תרשה לי לנחש שמה ששמת עין עליו זה כמה מודעות בעיתון שרשמו שירוצ מלא ואתה רוצה "לשמור את כל האופציות פתוחות". זה לא שווה את זה. כל בחירה בחיים מצמצמת לך אופציות בכיוונים מסוימים ומרחיבה לך אופציות בכיוונים אחרים. מה שאני שומע מדבר מגרונך זה פחד, לא שכל. ואני לא אומר את זה בתור מישהו שמתנגד לשירוצ, מה שנכון, אני אומר את זה בתור מישהו שחושב שלתת שלוש שנים מהחיים לארגון שאתה לא רוצה להיות בו בגלל פחד זה טעות.

רוב הסיכויים שהמקומות (המעטים) ששמת עין עליהם, מקבלים גם אנשים ששירצו שירוצ חלקי והשתחררו מסיבה "ראויה". רוב הסיכויים שהם רק מחפשים להפלות נגד ערבים, לא נגדך, אז תירגע, אתה עדיין חלק מהקונצנזוס גם אם אתה משרצ שנה ומשתחרר, גם אם אתה לא משרצ ועושה שירול, וברוב המכריע של המקרים גם אם אתה לא עושה שום שירות.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 09 מרץ 2009 11:38

אתה שואל מליון שאלות ממליון כיוונים. ברור שאתה לא רוצה לשרת, או רוצה לשרת חלק.. עוד לא ממש הצלחתי להבין אבל מה שכן הצלחתי להבין שהצבא לא בשבילך (לפחות כך אתה טוען).
כל ההתעסקות בעוד חודש פחות חודש זה לא משמעותי, מי שסובל בצבא או מרגיש שם מתוסכל לא ירצה להישאר גם יותר משבועיים.. אז שנתיים וחצי?

מה גם שפרופיל 24 זה לא משהו שלוקחים מהמדף והולכים לשלם בקופה. לא כל הקבנים ממליצים על זה, לא כולם מכוונים על זה.
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 23 אורחים