"גם אתה קראת את טרגט 21?"

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

במצוקה

"גם אתה קראת את טרגט 21?"

הודעהעל ידי במצוקה » 08 מרץ 2009 01:34

זה מה שהקפ"ס בטכני אמר לי והעיף אותי מחוץ לחדר בלגלוג.
איך בדיוק אני אמור להתגבר על קפ"ס כזה?!
במצוקה

Re: "גם אתה קראת את טרגט 21?"

הודעהעל ידי במצוקה » 08 מרץ 2009 01:35

ומחר אני אמור להתייצב בבסיס שוב!!!!
עדיף לדפוק נפקדות או להגיע ולהתחנן לקפ"ס שוב?
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 08 מרץ 2009 01:58

חחחחח, איזו טעות בולטת כבר עשית? ת'כלס לא בטוח בכלל שהוא באמת משוכנע שקראת את טרגט 21, יתכן והוא רק רצה לבחון אותך.
תשמע, אני מקווה בשבילך שלא הודת בזה וניראת כאילו אתה לא יודע על מה הוא מדבר בכלל, עם מבט כזה של WTF.
לפי דעתי יהיה חכם מצדך אם תמשיך להתעקש לראות אותו שוב ושוב בנימוק שהמצב שלך החמיר ורק ממשיך להחמיר, עד שהוא יבין שאתה רציני. אם הוא לא יעזור תפנה לאופציית הקב"ן בירפ"א. לא ניראה לי שנפקדות תקדם אותך ממש, אבל זאת רק דעתי הלא קובעת.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
Blinchik
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Blinchik » 08 מרץ 2009 02:32

wow
תגיד מה אמרת לו אחרי זה?
You've only got three choices: run, hide... or die
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מרץ 2009 11:52

באמת אמרו לך דבר כזה?
זה נשמע מוזר לאללה..חחחחחחחחחח
אין דברים כאלה...
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 08 מרץ 2009 12:37

טרגט 21 זה לא מדריך שצריך לקחת ולשנן ולעשות כל מה שכתוב בו מילה במילה. זה מדריך שמתאר באופן כללי איך עובד כל הסיפור של הקבן, וגם איך נראות בעיות נפשיות. אבל לצערי הרבה אנשים נתפסים לו כמדריך של מילה במילה, כאילו מה שחשוב בפגישה עם קבן זה הזוית שבה נועצים עיניים ברצפה, או כן להגיד התאבדות או לא. מי שמבין מהמדריך מה זה קבן ואיך זה עובד ומה זה בעיה נפשית ועל מה בגדול מסתכלים זה יותר ממספיק, ואז כשאתה בא עם הבעיות והקשיים שלך אתה לא חוזר על דברים שכל כך הרבה אנשים לפניך עשו בדיוק אותו דבר שזה מרגיש מלאכותי גם אם זה לא.

רק תזכור שבסופו של דבר אם הערות כאלה, או הערות מאיימות, או שהוא זורק אותך מהמשרד, או שהוא אומר שבחיים הוא לא ישחרר אותך, לא גורמות לך להישבר ולוותר, אתה תשתחרר. רק מה, אם הקבן רואה סימנים משכנעים, יענו סימפטומים, לבעיה נפשית חמורה, השחרור יבוא יחסית מהר ובקלות, אחרת אתה עובד יותר על לשחוק אותם, שהם ייראו שחייל לא ייצא ממך ואין טעם להחזיק אותך.

זה מזכיר לי את הסיפור עם המכתב לדוגמה שפרסמנו במדריך לועדת מצפון. עם הזמן עוד ועוד בנות העתיקו את המכתב לדוגמה ושינו אותו רק טיפה ובועדה כבר ידעו לדקלם את המכתב לדוגמה ולזהות בקלות מי העתיקה אותו, ולפיכך קראה את המדריך, ולפיכך בעיניהם חשודה בחוסר כנות, אפילו שבעצם זה לא אומר שום דבר, חוץ מאולי שאותה בת העדיפה לקחת דברים שמישהו כבר ניסח בשבילה איך היא מרגישה ומנוסחים רהוט ומסודר, או שהיא עצלנית. בסוף הורדנו את המכתב לדוגמה, כי הנזק שהוא גרם עלה בהרבה על התועלת. אז אולי זאת הזדמנות לקחת בחשבון שלא צריך לקחת את טרגט 21 כמדריך מילולי אלא כהסבר כללי.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
D_man1

הודעהעל ידי D_man1 » 08 מרץ 2009 14:09

אני מקווה שלא השתמשת במשפטים שהם הביאו שם. טרגט 21 זה יותר כמו קווים מנחים, לא מדריך מפורט.
ואל תדאג, העיקר להתעקש.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 09 מרץ 2009 11:40

אחרי ההסבר שניתן פה לא לדקלם, נוסיף רק משהו קטן - זה שהוא אומר לך משהו לא שולל כלום. יכול להיות שהוא בוחן אותך, וגם אם הוא באמת מאמין בזה לך זה לא צריך להיות משמעותי.. אתה צריך להמשיך ולהתמיד וככה העניין יהופך לרציני.
הרבה אנשים פה מעלים השערות "נראה לי שהוא לא מאמין לי..". מה אכפת לכם מאמין או לא מאמין? תמשיכו בדרך שלכם. לא ילך איתו אחרי כמה פגישות תעברו למישהו אחר..

אף פעם התהליך לא נעצר, הוא רק מתקדם בכל שלב.
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים