עזרה ליציאה מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

wedew

עזרה ליציאה מהצבא

הודעהעל ידי wedew » 02 מרץ 2009 19:15

היי!

יש לי פרופיל 64 אני משרת בבסיס שהוא במרחק 8 שעות נסיעה מהבית שלי..

אני כבר לא יכול להיות שם יותר.

אני ישבתי בכלא 21 יום על נפקדות של שבוע ולא חזרתי לבסיס מאז שיצאתי מהכלא.

עכשיו אני נפקד כבר איזה 16-17 יום.

ואני בדיכאון (אמיתי) גם עכשיו ולא יודע מה לעשות

עכשיו השאלה שלי היא:

אם יש אפשרות לצאת מהצבא בלי להיות בבסיס,כלומר איך שהוא דרך הכלא או משהו.

אגב אבא שלי עבר ניתוך קשה בלב ואנינ צריך צריך להיות איתו (אולי זה יעזור איך שהוא..)

לאמא שלי יש דלקת חמורה בלבלב (אולי זה יעזור איך שהוא..)

אם אתם יכולים לעזור לי לצאת מהצבא בלי להיות בבסיס שלי אני יודע לכם מאוד!

תודה לכם!

^_______^
THUG LIFE
יצירת קשר:

Re: עזרה ליציאה מהצבא

הודעהעל ידי THUG LIFE » 02 מרץ 2009 20:56

האופציה היחידה במקרה כזה זה ללכת למיון ולדאוג שיאשפזו אותך במחלקה הפסיכיאטרית לכמה שבועות. אז תסופח לר"מ 2 ולאחר שתצא משם תקבל 21 בטוח.

אם אתה לא אוהב את האופציה הזאת תצטרך לצאת דרך הבסיס איכשהו, או ללכת לברה"ן אבל לא נראה לי שזה יעבוד אם אתה נפקד
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 02 מרץ 2009 21:09

האופציה היחידה זה אשפוז? טוב שלא הגזמת קצת.

כל העדרות ארוכה מהיחידה תביא להצבה מחדש. גם עריקות וכלא. ודרך עריקות וכלא של כמה חודשים אפשר גם להשתחרר בלי לחזור לבסיס. או שאתה יכול ללכת לברהן, שכן מקבלים נפקדים ועריקים, ואם הקבן שם ימליץ לשחרר אותך, הדבר היחידי שתצטרך לחזור בשבילו לבסיס זה טופס טיולים בדרך לשחרור.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
wedew

הודעהעל ידי wedew » 02 מרץ 2009 21:56

במילא רגוע כתב:האופציה היחידה זה אשפוז? טוב שלא הגזמת קצת.

כל העדרות ארוכה מהיחידה תביא להצבה מחדש. גם עריקות וכלא. ודרך עריקות וכלא של כמה חודשים אפשר גם להשתחרר בלי לחזור לבסיס. או שאתה יכול ללכת לברהן, שכן מקבלים נפקדים ועריקים, ואם הקבן שם ימליץ לשחרר אותך, הדבר היחידי שתצטרך לחזור בשבילו לבסיס זה טופס טיולים בדרך לשחרור.

אוקי!

אז מחר אני הולך לבהרן!

יש לך אולי איזה טיפים או המלצות מה להגיד שם?

תודה רבה לך!

^_____^
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 02 מרץ 2009 21:59

wedew כתב:
במילא רגוע כתב:האופציה היחידה זה אשפוז? טוב שלא הגזמת קצת.

אוקי!

אז מחר אני הולך לבהרן!

יש לך אולי איזה טיפים או המלצות מה להגיד שם?

תודה רבה לך!

^_____^

אני מעתיק לך תגובה שלי למישהו אחר שתקפה לחלוטין גם למקרה שלך:

אתה נפקד ורוצה להיות עריק, מה שכדאי לך לעשות זה לפעול לקבל הפטור עוד לפני שאתה מסגיר את עצמך. למה? כי אם תסגיר את עצמך, עד שתישפט ותשב בכלא יכול לעבור הרבה זמן וכל הנושא של ידחה. אף אחד לא מבטיח לך שתראה קב"ן בכלא או אחרי.. לכן רצוי קודם לטפל במצב ואז לגשת לצבא.
איך עושים את זה? יש מדור ברה"ן בתל השומר, המקום המרכזי של פסיכולוגים ופסיכיאטרים - היתרון שלהם הוא שהם מקבלים גם נפקדים ועריקים מבלי להסגיר אותם. יכול להיות לך מצב שתקבל כבר המלצה ל21, ורק לאחר מכן תסגיר את עצמך או שתוך כדי יקרו הדברים - מה שבטוח ששם יעזרו לך (בדרך כלל ).

אתה יכול פשוט להתייצב שם על הבוקר (רצוי לפני 8 כדי לתפוס תור) ומבקש לראות קב"ן. כדי לגרום למצב שלך להיראות רציני יותר, כדי לנסות להביא חוו"ד של גורם מקצועי בקשר למצבך - זה יתרום מאוד. אם תוכל לגשת לפסיכולוג פרטי או לפסיכיאטר. הדרך הכי קלה והכי טובה זה פשוט מאוד לגשת למיון ולבקש שם פסיכיאטר. . הוא יאבחן אותך, יתן לך חוו"ד וישלח אותך חזרה לטיפול בצבאץ עם המסמך הזה תוכל להתייצב בברה"ן. (תנסה להקצין שם את המצב כמה שיותר, להראות מצוקה אמיתית כדי שלא יחייבו אותך. אם תוכל להביא איתך חבר או משהו זה יעזור כמובן).

בקשר לאיך להיראות אצל הפסיכיאטר במיון, בברה"ן וכו' - רצוי לקרוא טרגט21 כדי להבין איך הדמות הכללית צריכה להיראות. אתה צריך לזכור שעלייך להראות מצוקה נפשית אמיתית, ולא להישען רק על הבעיות הכלכליות כי אז הקב"ן ינפנף אותך. אתה יכול להשתמש בבעיות רק כגורם שולי נוסף שתומך במצב הקשה.
קח מטרגט21 את הקו הכללי שצריך להראות, איך להתנהג, לדבר וכו'..

אתה תראה שיהיה בסדר, אל דאגה.. זה דורש קצת מאמץ אבל זה באמת לא סוף העולם ולא מאוד קשה.
חשוב להתמיד כל הזמן.

בהצלחה, תחזור להתייעץ אם יש צורך.
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 14 אורחים