בעיה רפואית - עזרה בבקשה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

בעיה רפואית - עזרה בבקשה

הודעהעל ידי אורח » 01 מרץ 2009 16:33

שלום לכולם.

אני סובל מאבצס (גוש מוגלה) בגב התחתון הידועה בשם "סינוס פילונידלי".
המחלה היא כרונית ומורכבת ולפני השירות הצבאי עברתי ניתוח רחב להסרה שנכשל והבעיה חזרה.
במהלך השירות הבעיה החמירה והורד הפרופיל שלי ל-45.
הומלץ לי על ידי רופאים מומחים בצבא (וגם הרבה לפני) לבצע ניתוח שכן זהו הפיתרון היחידי לבעיה, אך אני לא מוכן בשום פנים ואופן לחזור לסיוט הזה.
איני מסוגל לשרת ולתפקד במצב הנוכחי אך הרופאים מסרבים לשחרר אותי בטענה שהבעיה הזאת "לא מאפשרת שחרור" וזאת למרות שידוע לי כי רבים שוחררו על מחלה זו מהצבא.
אציין כי במידה ואני ניגש לניתוח אז אני כן אקבל שחרור לדברי הרופאים (בהתחלה זמני ולאחר מכן כנראה תמידי) סיכויי הצלחת הניתוח אינם גבוהים כ-60% וכמו כן עד להעלמות המחלה סופית לא ידוע כמה ניתוחים עוד צריך לעבור - לדבריי הרופאים. אך כאמור איני מוכן לעבור ניתוח נוסף.
בנוסף לכך הרופאים מסרבים להמשיך ולהביא לי ימי מחלה כיוון שר"ם 2 סירב לקלוט אותי וכל זאת בעקבות טענת מקרפ"ר כי "המחלה כרונית וחייל אינו יכול לשבת בביתו במשך כל שירותו"
גם פטורים נוספים כמו הגבלת שעות עבודה לא מאושרים לי למרות שהם מוצדקים למצבי וניתנו על ידי רופא מומחה וזאת בטענה כי "חייל אשר אינו מסוגל לעבוד במשך שעות העבודה של הצבא אינו יכול להיות חייל"
וסיבות דומות לאלו.

אני פונה אליכם בבקשה לייעץ לי ולעזור לי כיצד עליי לפעול בכדי להביא לשחרורי מהצבא ובכך להקל על סבלי הרב.
אשמח אם תספרו לי על מכרים שלכם שהצליחו לצאת עם בעיה זו או בעיה דומה כגון ציסטות ואבצסים באיזורים אחרים.

תודה רבה.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: בעיה רפואית - עזרה בבקשה

הודעהעל ידי במילא רגוע » 01 מרץ 2009 21:47

אתה יכול לנסות להשתחרר כמו כולם, דרך פניה לקבן או לועדת מצפון או לעשות בעיות ולהגיע לועדת אי התאמה. במקרה שלך אתה יכול לנסות לארגן חוות דעת ממומחה אזרחי נוסף ואולי להתלונן על החמרה במצב שאולי אולי תדחף אותך לשחרור (אבל נשמע ממה שכתבת שכבר היית בכיוון וזה לא ממש הולך).
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 01 מרץ 2009 21:49

מעניין שאמרת ששמעת שהרבה משתחררים על הבעיה הזאת.
אני חס וחלילה לא מזלזל בבעיה שלך (רק בריאות), אבל הצבא לא נוהג לשחרר על מקרים כאלה. כפי שאמרת, הם מציעים ניתוח ויתנו לך אפילו 24 זמני.. לאחר מכן תוכל לחזור.
הצבא נותן אפילו ניתוחים לפריקות כתף למשל, שזה החלמה של כמעט שנה ועדיין לא משחרר.

בכללות כמובן, הצבא לא נוהג לשחרר על בעיות פיזיות. אם משחררים, זה כבר על משהו שידוע מראש ונעשה עוד לפני הגיוס.
משיח NOW !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 פברואר 2019 21:28

שלום
האם על סינוס פילונידל חוזר נקבע פרופיל 45 ?
אני לפני גיוס עם הבעיה הזו כבר כמה שנים

אורח כתב:שלום לכולם.

אני סובל מאבצס (גוש מוגלה) בגב התחתון הידועה בשם "סינוס פילונידלי".
המחלה היא כרונית ומורכבת ולפני השירות הצבאי עברתי ניתוח רחב להסרה שנכשל והבעיה חזרה.
במהלך השירות הבעיה החמירה והורד הפרופיל שלי ל-45.
הומלץ לי על ידי רופאים מומחים בצבא (וגם הרבה לפני) לבצע ניתוח שכן זהו הפיתרון היחידי לבעיה, אך אני לא מוכן בשום פנים ואופן לחזור לסיוט הזה.
איני מסוגל לשרת ולתפקד במצב הנוכחי אך הרופאים מסרבים לשחרר אותי בטענה שהבעיה הזאת "לא מאפשרת שחרור" וזאת למרות שידוע לי כי רבים שוחררו על מחלה זו מהצבא.
אציין כי במידה ואני ניגש לניתוח אז אני כן אקבל שחרור לדברי הרופאים (בהתחלה זמני ולאחר מכן כנראה תמידי) סיכויי הצלחת הניתוח אינם גבוהים כ-60% וכמו כן עד להעלמות המחלה סופית לא ידוע כמה ניתוחים עוד צריך לעבור - לדבריי הרופאים. אך כאמור איני מוכן לעבור ניתוח נוסף.
בנוסף לכך הרופאים מסרבים להמשיך ולהביא לי ימי מחלה כיוון שר"ם 2 סירב לקלוט אותי וכל זאת בעקבות טענת מקרפ"ר כי "המחלה כרונית וחייל אינו יכול לשבת בביתו במשך כל שירותו"
גם פטורים נוספים כמו הגבלת שעות עבודה לא מאושרים לי למרות שהם מוצדקים למצבי וניתנו על ידי רופא מומחה וזאת בטענה כי "חייל אשר אינו מסוגל לעבוד במשך שעות העבודה של הצבא אינו יכול להיות חייל"
וסיבות דומות לאלו.

אני פונה אליכם בבקשה לייעץ לי ולעזור לי כיצד עליי לפעול בכדי להביא לשחרורי מהצבא ובכך להקל על סבלי הרב.
אשמח אם תספרו לי על מכרים שלכם שהצליחו לצאת עם בעיה זו או בעיה דומה כגון ציסטות ואבצסים באיזורים אחרים.

תודה רבה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 8 אורחים