מבקש עזרה דחוף.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

מבקש עזרה דחוף.

הודעהעל ידי אורח » 23 פברואר 2009 00:41

מחר יום ב אני אמור להתייצב למילואים.הייתי היום אצל הרופא וקיבלתי 5 ימי מחלה המפקד אמר לי לאשר אותם בקצין העיר. עכשיו רציתי לדעת אם שם בקצין העיר הרופא בןדק אותי או שהוא רק רואה את ימי המחלה ומאשר אותם.
miyfks
יצירת קשר:

Re: מבקש עזרה דחוף.

הודעהעל ידי miyfks » 23 פברואר 2009 16:17

שלומלום,

אתה לא צריך לאשר שום דבר, תפקסס ליחידת המילואים שלך את הימי מחלה ושהיחידה שלך תאשר לך אותם... אתה 'חולה', לא?! איך תגיע לקצין העיר... חחח... תרגיש טוב!

בברכה,
מנשה נחמיאס
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 23 פברואר 2009 20:13

אני מניח שזה תלוי ברופא שתיפול עליו. בעקרון הוא אמור לבדוק אותך בעצמו ולא לחתום באופן עיוור על הגימלים.

מנשה נחמיאס, נראה שיש לא מעט דברים שאתה עדיין לא יודע לעומק. כמו שהוא הצליח להגיע לרופא האזרחי, ככה הוא אמור להגיע לרופא הצבאי. כמובן שייתכן שמצבו החמיר בינתיים...

אני פעם עשיתי מה שאתה אומר, הוצאתי ימי מחלה ושלחתי אותם בפקס ליחידה והצלחתי לשכנע את הקצינת קישור שאני לא מסוגל ללכת גם לרופא צבאי וויתרו לי על המילואים, אבל התקנות הן שלא מקבלים ימי מחלה אלא רק גימלים.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 23 פברואר 2009 20:28

במילא רגוע כתב:אני מניח שזה תלוי ברופא שתיפול עליו. בעקרון הוא אמור לבדוק אותך בעצמו ולא לחתום באופן עיוור על הגימלים.

מנשה נחמיאס, נראה שיש לא מעט דברים שאתה עדיין לא יודע לעומק. כמו שהוא הצליח להגיע לרופא האזרחי, ככה הוא אמור להגיע לרופא הצבאי. כמובן שייתכן שמצבו החמיר בינתיים...

אני פעם עשיתי מה שאתה אומר, הוצאתי ימי מחלה ושלחתי אותם בפקס ליחידה והצלחתי לשכנע את הקצינת קישור שאני לא מסוגל ללכת גם לרופא צבאי וויתרו לי על המילואים, אבל התקנות הן שלא מקבלים ימי מחלה אלא רק גימלים.

מה?! עשית צבא + מילואים? :o
וואו... חחח... הפתעת אותי :lol:
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 23 פברואר 2009 22:36

אה, אני. כן.

להגנתי, בשלב שהתגייסתי בכלל לא ידעתי שאפשר לא להתגייס, אפילו שכבר הייתי די פסיפיסט בשלב הזה כלל לא עלה בדעתי שאני יכול לסרב או להשתחרר באיזושהי צורה, וגם במילא ידעתי שאני לא אהיה קרבי אז חשבתי שאסבול בשקט וזה יעבור. זה עבר, עם הרבה סבל, ובסוף כבר ידעתי שאני לא מוכן יותר לשרצ, פעם אחת הלכתי למילואים וסירבתי לחתום על נשק אז המפקד בסיס שם אותי לשמור רק עם מכשיר קשר, הבנתי שזה לא פתרון אז התחלתי לסרב בכלל עד שבסוף, אחרי 4 שנים של להגיע, לסרב לצאת למילואים וללכת הביתה, כל 3 חודשים, יצאתי דרך ועדת מצפון. בדרך למדתי כמה דברים על איך הצבא עובד, אבל את הרוב למדתי ברשת הליווי של פרופיל חדש ופה בפורום. אני גם מאלה שבכנות יכול לומר שלא יודע מה הייתי עושה בלי האתר הזה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 9 אורחים