איבחון פסיכולוגי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Jack_Flash
יצירת קשר:

איבחון פסיכולוגי

הודעהעל ידי Jack_Flash » 20 פברואר 2009 22:58

יש לי איבחון מגורם מוסמך על בעיות נפשיות. עכשיו, אני רוצה ללכת עם זה לברה"ן בקרוב מאוד. למי אני צריך להראות את זה? לשלוח בפקס, לתת לפקידה, להראות ישירות לקב"ן?

האמת שאני רוצה ללכת בשביל לקבל פטורים והקלות, כרגע לא בשביל לצאת. (בינתיים לא רע לי בצבא בכלל) יכול להיות שאם אקצין את הבעיות, הקב"ן על דעת עצמו יעדיף לשחרר אותי בלי שאגיד זאת במפורש? (דבר שאין לי התנגדות אליו, אבל כאמור, לא בשביל זה אני הולך כרגע)

והאם הם יצרו קשר עם המפקד שלי או משהו כזה? כי ככל הידוע לי חוות דעתו של המפקד משחקת תפקיד מכריע. האם יתכן שהקב"ן יסתדר בלעדיה?

ועוד משהו - איך אוכל להוכיח שבעברי פסיכיאטר רשם לי כדורים נגד פסיכוזה וסכיזופרניה ואיבחן שאיבדתי קשר עם המציאות? אני כבר לא בקשר עם אותו פסיכיאטר ולא זכור לי שיש לי תיעוד כלשהו. הם יכולים לבדוק את התיק הרפואי שלי או משהו כזה?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
MSMS
יצירת קשר:

Re: איבחון פסיכולוגי

הודעהעל ידי MSMS » 21 פברואר 2009 13:45

1. שאתה מגיע לברה"ן פשוט תגיד בקבלה שבאת לראות קב"ן ותציין שיש לך גם אבחון כדי שבאמת יפנו אותך לאחד כזה.
2. ברוב המקרים צריך שיתוף גם של החייל כדי לצאת, נדיר שהקב"ן מחליט על דעת עצמו פתאום שהחייל צריך להשתחרר.
3. אם יצרו קשר עם המפקד זה שאלה קשה - אין לה פתרון כל כך. יתכן שלא, יתכן שהוא ירצה לשאול כמה שאלות את המפקד שלך וככה הוא ידע.. הכל יכול להיות.
4. אם הפסיכיאטר היה דרך קופת החולים תוכל לבדוק בתיק הרפואי שהיה לך בקופת חולים (לגשת לרופא המשפחה ולהוציא תיעוד) אם הוא היה באופן פרטי, רק אם תחזור אליו תוכל.

בגדול אין לך סיבה כל כך לפנות לברה"ן אם אתה לא רוצה להשתחרר.. תלך לקב"ן הרגיל אצלך ביחידה. אם לא יעזור תמשיך הלאה.
משיח NOW !
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 21 פברואר 2009 19:38

סבבה, תודה אחי!

איזו השפעה לדעתך יש לכך שהאיבחון הוא מלפני 4 שנים? לא קצת פאדיחה לבוא עם איבחון כזה ישן?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 22 פברואר 2009 01:49

זה בכלל לא פדיחה. זה רק אומר שהבעיות שלך עלו כבר בשלב מאוד מוקדם, וזה טוב יחסית.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 22 פברואר 2009 12:00

בכלל לא פאדיחה.
צריך לצאת מנקודת הנחה שכל מסמך, כל עדות לבעיה מסויימת במהלך החיים.. הכל הכל - עוזר.
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים