דיי לא יכול

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2008 10:45

טוב אז ככה לא משנה השם שלי בינתים.. אני חייל משרת ביחידה קרבית בינתיים באתי עם מוטיבציה מטורפת ועם יכולות גבוהות התגייסתי למרות שבר ביד הורדתי את הגבס
הגעתי לצבא עם מצב כלכלי בבית גרוע זאת אומרת צו פינוי אנחנו 7 נפשות בבית שתי ההורים מרוויחים מתחת לשכר מינימום בייחד הגענו למצב שאין אוכל ממש ככה ניתקו לנו את החשמל חובות ארנונה גבוהים מאוד וחובות גבוהים מצד השוק האפור ,ומשכנתא שאי אפשר לעמוד בה במצב הזה
לפני שהתגייסתי המצב היה בסדר גמור הייתי עובד מכניס בערך 6 אלף ונותן הכל למשפחה מאז שנכנסתי לצבא העניינים התחילו להידרדר אני בצבא אבל לא שם.. אני בדיכאון גמור לא מדבר לא משתתף בקושי אוכל בקושי ישן  מתבודד אני כבר כמעט חודשיים במצב הזהה ואין מי שמקשיב לי בצבא ביקשתי קבן והמפקד שלי פשוט צחק לי בפנים אתמול ברחתי והחלטתי שזו הדרך הייחידה לצאת מהכלא הזה שנקרא צבא אני נחוש לצאת בהתחלה רציתי ממש להשתמט ולצאת בכלל אבל אמא שלי שכנעה אוי לנסות לצאת קל"ב ולעבוד כל יום אחרי הצבא
היא קבעה לי תור לפסיכיאטר אז רציתי לשאול מה להגיד לו בדיוק ואם זה יכול לעבוד והוא יכול להמליץ לי לצאת מיחידות שדה ולשרת קרוב לבית מה שיכול לעזור לי מאוד כי במצב הזה אני לא ממשיך ההורים שלי פשוט שבורים לאחים שלי אין כמעט מה לאכול לשום צבא לי יגרום למשפחה שלי להיות במצב כזה אני של עם ההחלטה שלי לצאת..
תודה רבה.. וסליחה שזה כלכל ארוך
miyfks
יצירת קשר:

Re: דיי לא יכול

הודעהעל ידי miyfks » 24 פברואר 2009 22:54

שלומלום!

למש"קית ת"ש פנית? לרופא היחידה, לטובת הפניה לקב"ן, ראית? את המפקד שלך קבלת?
תנסה לערב את ההורים שלך בכך שיפנו לכל מי שהם יכולים: מהיחידה שלך ועד לקצינת פניות הציבור...
מבין את הכעס, התסכול והנפקדות... בהצלחה!

בברכה,
מנשה נחמיאס.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 24 פברואר 2009 23:01

מר נחמיאס, אני מבקש. זאת הודעה מדצמבר שאתה עונה עליה. הבנאדם כבר מזמן לא פה. אין שום סיבה להקפיץ הודעות עתיקות לראש הפורום. אלא אם כן אתה טרול, מה שאני מתחיל יותר ויותר להשתכנע.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
miyfks
יצירת קשר:

הודעהעל ידי miyfks » 25 פברואר 2009 00:37

שלומלום!

למה "מר"...?
מה רע בדצמבר?
איך הבנאדם לא פה? אתה מכיר אותו שאתה יודע שהוא הלך? הוא 'אורח'...
ברגע שהגבת לתגובה שלי, גם אתה הקפצת את ההודעה... אני לא אמשיך "להקפיץ" הודעה שהגבתי עליה...
מה זה "טרול"... ויפה שאתה משתכנע!

בברכה,
מנשה נחמיאס.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 25 פברואר 2009 14:17

לא הבנת מה זה "מר נחמיאס, אני מבקש?"? זה פניה כזאת של זקנים. אותי זה משעשע.

מה שרע בדצמבר זה שאותו אדם כבר לא באזור. רוב הסיכויים שהוא קיבלת תשובה בשעתו והיא לא עברה במעבר.
כל ההודעות שעברו מהפורום הקודם מופיעות תחת השם אורח. גם ההודעות שלי, ההודעות של כולם, זה היה מגבלה במעבר שלא יכולנו להעביר את היוזרים ואז כל ההודעות נרשמו על שם אורח.
זה לא מאוד מפריע שאתה עונה לשאלות מדצמבר, זה רק טיפונת מפריע. יותר משזה מפריע, זה תמוה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים