נפקדות ופסיכיאטר אזרחי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Spaceboy
יצירת קשר:

נפקדות ופסיכיאטר אזרחי

הודעהעל ידי Spaceboy » 06 ספטמבר 2020 00:39

היי, אז אני כבר שלושה חודשים משרת בשירות הסדיר שלי. שובצתי במרץ ללוחם בשריון, סירבתי ו ועברתי לתפקיד אחר. בסוף הקורס קיבלתי שאלון העדפות וביקשתי בסיס פתוח במרכז בעבודה משרדית וקיבלתי בסיס סכור בדרום בעבודת שטח (אני גר בצפון).
מאז שהגעתי אני מנסה לעשות הרבה דברים כדי לצאת, נפגשתי עם הקבן פעמיים והראתי סימנים של דיכאון וביקשתי את העזרה שלו ואמרתי לו שנהיה לי יותר רע כל יום והוא אומר שתקופת ההסתגלות היא חצי שנה והצבא זה קשה והוא לא מוכן לעזור לי. הוא אמר שיקבע לי עוד 2 פגישות אבל מרגיש לי שהוא סתם מורח אותי ולא מתכוון לתת לי כלום.
אני באמת נכנס כאן לדיכאון ושונא את המקום.
אני לא התנהגתי בצורה חריגה בתפקיד, כלומר לא לא ביצעתי פקודות או נפקדות או משהו כזה אבל החלטתי שאני לא מסוגל להישאר כאן יותר ויש לי גם בעיות בבית ואני לא חוזר לכאן.
מה האפשרויות שלי ואיך אני יכול לעבור בסיס? אני כרגע עם תנאים נוראיים ורוצה בסיס קרוב לבית עם הת״ש.
אני רוצה ללכת לביקור רופא ולבקש הפניה לפסיכיאטר במיון ושייתן לי חוות דעת. בנוסף אני רוצה לא להגיע לבסיס בשבוע הבא ולהיות נפקד ולעשות בעיות בתפקיד שהמפקדים ישימו לב שלא טוב לי.
כבר ניסיתי להסביר להם שרע לי אבל הם אמרו לי שככה זה לכולם ובסוף זה יסתדר ואם אני רוצה משהו יש טופס 55, משקית ת״ש וקב״ן אבל ניסיתי וזה לא עזר.
אורח

Re: נפקדות ופסיכיאטר אזרחי

הודעהעל ידי אורח » 07 ספטמבר 2020 14:23

תפנה בווטסאפ לתנועה, יש בעמוד הראשי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 ספטמבר 2020 22:05

אורח כתב:תפנה בווטסאפ לתנועה, יש בעמוד הראשי

למה?
כככה

הודעהעל ידי כככה » 09 ספטמבר 2020 15:52

Spaceboy כתב:היי, אז אני כבר שלושה חודשים משרת בשירות הסדיר שלי. שובצתי במרץ ללוחם בשריון, סירבתי ו ועברתי לתפקיד אחר. בסוף הקורס קיבלתי שאלון העדפות וביקשתי בסיס פתוח במרכז בעבודה משרדית וקיבלתי בסיס סכור בדרום בעבודת שטח (אני גר בצפון).

הם לא חייבים לתת לך מה שביקשת, הם שואלים סתם

מאז שהגעתי אני מנסה לעשות הרבה דברים כדי לצאת, נפגשתי עם הקבן פעמיים והראתי סימנים של דיכאון וביקשתי את העזרה שלו ואמרתי לו שנהיה לי יותר רע כל יום והוא אומר שתקופת ההסתגלות היא חצי שנה והצבא זה קשה והוא לא מוכן לעזור לי.

אם אתה מדבר עם קבן בהגיון ומסביר לו דברים, הוא מבין שאתה במצב תקין להמשיך לשרת ולכן אין סיבה לתת לך שום הקלה

הוא אמר שיקבע לי עוד 2 פגישות אבל מרגיש לי שהוא סתם מורח אותי ולא מתכוון לתת לי כלום.

התחושה שלך צודקת

אני באמת נכנס כאן לדיכאון ושונא את המקום.
אני לא התנהגתי בצורה חריגה בתפקיד, כלומר לא לא ביצעתי פקודות או נפקדות או משהו כזה אבל החלטתי שאני לא מסוגל להישאר כאן יותר ויש לי גם בעיות בבית ואני לא חוזר לכאן.

נפקדות בה אתה סתם יושב בבית לא עוזרת לך בכלום, אם אתה נפקד אז שיהיה עבור מטרה - בקשת עזרה, פנייה לאנשי מקצוע וכדומה, ולא נפקדות סתם בבית בפחד

מה האפשרויות שלי ואיך אני יכול לעבור בסיס? אני כרגע עם תנאים נוראיים ורוצה בסיס קרוב לבית עם הת״ש.
אני רוצה ללכת לביקור רופא ולבקש הפניה לפסיכיאטר במיון ושייתן לי חוות דעת. בנוסף אני רוצה לא להגיע לבסיס בשבוע הבא ולהיות נפקד ולעשות בעיות בתפקיד שהמפקדים ישימו לב שלא טוב לי.

אם תלך לפסיכיאטר במיון או לביקור רופא אז אתה לא נפקד וזה חוקי, לעשות בעיות בתפקיד סתם יוביל לריתוקים או כלא וזה סתם יעקב אותך, במידה ואתה במצוקה פשוט לך לפסיכיאטר או לרופא עד שיטפלו בך בלי קשר למה שיגידו לך

כבר ניסיתי להסביר להם שרע לי אבל הם אמרו לי שככה זה לכולם ובסוף זה יסתדר ואם אני רוצה משהו יש טופס 55, משקית ת״ש וקב״ן אבל ניסיתי וזה לא עזר.

להסביר לא עובד בשום דבר בחיים, אנשים עושים על פי מה שמתאים לאינטרסים שלהם, למשל עובד גרוע- האינטרס של הבוס להחליף אותו, חייל שמתלונן על מצוקה נפשית במיון? אף אחד לא רוצה לקחת אחריות אם יקרה לו משהו ואז תהיה וועדת חקירה וכדומה, כל מה שנעשה בצבא זה לכיסוי תחת, לאף אחד לא באמת איכפת מאף אחד ומשום דבר חוץ מהמשכורת השמנה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 31 אורחים