רוצה לצאת על נפשי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אפיק
יצירת קשר:

רוצה לצאת על נפשי

הודעהעל ידי אפיק » 04 מאי 2020 09:28

קשה לי עם המסגרת הצבאית, אני כבר חודשיים וחצי בצבא.
אני מנסה לצאת על נפשי, אני נפגש עם קבן אזרחי ביום שישי ואחריו עם קבן צבאי.
דיברתי עם המפקד שלי ועם המפ והסמפ, נדמה שכולם מזלזלים בקשיים שלי רק בגלל שאני חדש, אז אני צריך להתרגל ואז יהיה לי יותר טוב. אני בוכה בכל שיחה איתם וזה לא ממש מזיז להם.
אבל לא נהיה לי יותר טוב, אני מרגיש שכל דקה שאני פה אני סובל ומבזבז את הזמן שלי. אני רוצה לעשות שירות לאומי כשאשתחרר.

בקורס שלי סגרתי 36 ימים וזה שבר אותי. אני בבסיס סגור כרגע ועושה 11/3, מזעזע לי פה ואני רוצה לצאת מהצבא לגמרי, לא לעבור ליומיות. בנוסף לכל זה יש לי את המפקד הכי גרוע שיש, הוא עובר על מלא חוקים ואני מתכנן לקבול אותו.

אפשר בבקשה טיפים על מה להגיד לקבן? כי זה נראה שכולם מנפנפים אותי רק כי אני חדש פה.
ביבי

Re: רוצה לצאת על נפשי

הודעהעל ידי ביבי » 12 מאי 2020 19:20

אפיק כתב:קשה לי עם המסגרת הצבאית, אני כבר חודשיים וחצי בצבא.
אני מנסה לצאת על נפשי, אני נפגש עם קבן אזרחי ביום שישי ואחריו עם קבן צבאי.

אין דבר כזה קבן אזרחי קבן זה תפקיד צבאי

דיברתי עם המפקד שלי ועם המפ והסמפ, נדמה שכולם מזלזלים בקשיים שלי רק בגלל שאני חדש,

גם בגלל שאתה חדש אבל גם בגלל שאם אתה מתפקד ומסביר בהגיון, זה נותן להם אופצייה לראות שאתה בסדר ולמרוח אותך, בצבא הגיון לא עוזר ורק פוגע

אז אני צריך להתרגל ואז יהיה לי יותר טוב. אני בוכה בכל שיחה איתם וזה לא ממש מזיז להם.

לא מזיז כי הרבה בוכים ואז מתייאשים וממשיכים לשרת כמו משרתים טובים

אבל לא נהיה לי יותר טוב, אני מרגיש שכל דקה שאני פה אני סובל ומבזבז את הזמן שלי. אני רוצה לעשות שירות לאומי כשאשתחרר.

במקום לבזבז את הזמן בצבא אתה רוצה לבזבז את הזמן בשירות לאומי? סבבה אבל מה שתעשה אחר כך לא מעניין אף אחד

בקורס שלי סגרתי 36 ימים וזה שבר אותי. אני בבסיס סגור כרגע ועושה 11/3, מזעזע לי פה ואני רוצה לצאת מהצבא לגמרי, לא לעבור ליומיות. בנוסף לכל זה יש לי את המפקד הכי גרוע שיש, הוא עובר על מלא חוקים ואני מתכנן לקבול אותו.

קבילות לוקחות חודשים וגם אז סביר שלא יעשו כלום

אפשר בבקשה טיפים על מה להגיד לקבן? כי זה נראה שכולם מנפנפים אותי רק כי אני חדש פה.

זה לא מה שתגיד אלא התפקוד, הצורה שבה אתה אומר דברים, המבטים, רואים כשבן אדם במצוקה וכשהוא מנסה לדבר בהגיון ולהסביר למה לשחרר אותו, אלה דברים שונים

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים