מה לעשות עכשיו?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

incog555
יצירת קשר:

מה לעשות עכשיו?

הודעהעל ידי incog555 » 23 ינואר 2020 17:22

הייתי אצל קבן,ורציתי לשאול : אני מלש"ב,היה אצלי רק תופס אחד מזמן של חוות דעת מפגישה אחת,שבאמת נראתה לא הכי טוב,והקב"ן לא התעסק בי כמו שצריך.
אני בטח צריך עוד פגישות איתו. אז קראתי שאם אני רוצה להגיד לצבא שאני לא מסכים על הפרופיל שאקבל (איך שאני מבין אין להם הרבה סיבות לשחרר אותי) הם
אומרים שצריך להגיש להם חוות דעת מפסיכולוג (במקראה שלי) ושבחוות דעת יהיה הסבר למה הם צריכים להסתכל בי שוב ולתת לי עוד הזדמנות לשינוי פרופיל ופגישות עם קבן וכל האלו.

אז יוצא שאני צריך עכשיו לשכנעה את הפסיכולוג שלי שאני צריך ממנו דף האומר את הסיבות? כי קראתי לפני זה שכאילו צריך חוות דעת שמספרת עלי על הבעיות שלי ולא על זה שאני צריך להשתחרר או הסיבות במפורש ועז יתנו לי עוד פעם.

יש לי פה איזשהי אי הבנה של הסיטואציה. בקצרה,מה אני צריך לעשות עכשיו כדי לקבל בטוח עוד שיחה עם קב"ן? לקחת חוות דעת על עצמי שתספר רק שמצבי לא טוב (אבל לא יהיה בה שום דבר שקשור בדרך ישרה עם הצבא עצמו איך שקראתי אצלהם) או שאולי אני צריך ללכת לקבן אזרחי והוא יעזור לי עם הצבא בלי בעיות ישירות תוך פגישה אחת איתו וכו.

תודה על כל עזרה שהיא.
גרגמל

Re: מה לעשות עכשיו?

הודעהעל ידי גרגמל » 13 פברואר 2020 13:31

incog555 כתב:הייתי אצל קבן,ורציתי לשאול : אני מלש"ב,היה אצלי רק תופס אחד מזמן של חוות דעת מפגישה אחת,שבאמת נראתה לא הכי טוב,והקב"ן לא התעסק בי כמו שצריך.
אני בטח צריך עוד פגישות איתו.

כל עוד אתה מתפקד בתפקיד שלך הקבל לא לוקח את הבעיה שלך כרצינית ועוד פגישות איתו זה סתם למריחה של זמן ובתקווה שתתייאש ותפסיק ללכת אליו

אז קראתי שאם אני רוצה להגיד לצבא שאני לא מסכים על הפרופיל שאקבל (איך שאני מבין אין להם הרבה סיבות לשחרר אותי) הם
אומרים שצריך להגיש להם חוות דעת מפסיכולוג (במקראה שלי) ושבחוות דעת יהיה הסבר למה הם צריכים להסתכל בי שוב ולתת לי עוד הזדמנות לשינוי פרופיל ופגישות עם קבן וכל האלו.

לא הבנתי על מה אתה מדבר פה

אז יוצא שאני צריך עכשיו לשכנעה את הפסיכולוג שלי שאני צריך ממנו דף האומר את הסיבות? כי קראתי לפני זה שכאילו צריך חוות דעת שמספרת עלי על הבעיות שלי ולא על זה שאני צריך להשתחרר או הסיבות במפורש ועז יתנו לי עוד פעם.

הפסיכולוג שלך יכול לרשום לך דף חוות דעת, הוא לא אמור וגם לא ירשום סיבות לשחרר אותך כי הוא לא עובד בשביל הצבא אלא באזרחי ולכן הוא לא יכול לקבוע את זה

יש לי פה איזשהי אי הבנה של הסיטואציה. בקצרה,מה אני צריך לעשות עכשיו כדי לקבל בטוח עוד שיחה עם קב"ן? לקחת חוות דעת על עצמי שתספר רק שמצבי לא טוב (אבל לא יהיה בה שום דבר שקשור בדרך ישרה עם הצבא עצמו איך שקראתי אצלהם) או שאולי אני צריך ללכת לקבן אזרחי והוא יעזור לי עם הצבא בלי בעיות ישירות תוך פגישה אחת איתו וכו.

חוות דעת על מצבך תמיד מועילה, גם מסתכלים על התפקוד שלך, חוץ מזה אין דבר כזה קבן אזרחי יש רק פסיכיאטר ופסיכולוג, קבן זה תפקיד צבאי והם לפעמים בכלל עובדים סוציאליים

תודה על כל עזרה שהיא.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים