נמאס לי !

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108707 הגב
    dagon
    חבר

שומעים .. אני מבזבז את הזמן שלי והחא רות האלה ניראה לי מנסים לעבוד עלי
    הורדתי פרופיל יש לי 45 נפשי ומשהו מוזר לי אני לא יודע כמה זמן זה יקח אבל באמ תזה מוזר לי יש הרגשה שאני הולך להידפק ממש חזק. אני מרגיש חרא עם עצמי בא לי למות !
    אני שונא את האי הודאות הזאת ואז יסתבר שאני אדפק.. מה אתם אומרים לצאת? ההורים שלי יזרקו אותי מהבית וכולם יהיו נגדי אבל למה אני צריך לעשות לפי מה שאנשים חושבים ? הבעיה שלי זה ההורים שלי .. אם אני יוצא אני ניראה לי אצטרך לחפםש מקום אחר לגור בו.

#175487 הגב
    Spor
    חבר

קודם כל הייתי ממליץ לך לחשוב פחות על מי ומה בדיוק יחשוב עליך ומה לדעתם כדאי לעשות,
    אלא לפעול לפי הרצון שלך.

#175489 הגב
    dagon
    חבר

תקשיב. יש לי רצון עז לצאת מהצבא , אבל אני לא יכול עם ההורים שלי – הם כל הזמן נגדי (גם אם אני יעשה צבא וגם אם לא..). מה שבעייתי יותר לי כרגע, זה אי וודאות מה הולכים לעשות איתי. יש לי הרגשה (יכול להיות שאני סתם הוזה) שהולכים לעשות לי תרגיל מסריח בבסיס. כי אני רואה התהנהגות ה"יפה" של כל המפקדים מעלי ומצדדי ושכל האנשים, משהו מסריח הולך פה. יכול להיות שאני אדפוק נפקדות אם יתנו לי תפקיד מסריח (כמו טבח,עובד רס"ר). שמע, אני לא אוהב את זה כי הצבא כרגע מבזבז לי את הזמן אני בסוף סתם יחכה ואז יקרה שיגידו לי "אתה הוך להיות טבח" ואז אני לא יעשה את בחיים ואהיה נפקד. spor -כל הבסיס חושב שאני חולה נפש? למה למה ? אני צריך ללהרגיש חרא עם עצמי? נתנו לי יום חופש כי ראו שאני משתגע בבסיס (ניראה לי הם מפחדי םשאני אתאבד או משהו..). תשמע, יכול להיות שאני יקבל בום לפנים ויש סיכוי גבוהה מאוד.. אני כבר לא יודע מה לעשות.. אם כבר חושבים שאני חולה-נפש אז באמת להיות חולה-נפש ולצאת מהצבא.. מה זה מוזר לי עד כמה "המפקדים" יכולים להתנהג יפה אלי.. ועד כמה האנשים בבסיס מתנהגים אלי חרא..
    משהו מוזר לי פה בטירוף, אני שונא אי ודאות אבל שונא מאוד מאוד !
    אני מריח שיש פה אולי תרגיל, אני לא יודע מי ומו אבל יש לי הרגשה ואני בטוח בה (לא יכול להיות שאחרי שאתה חוזר לבסיס ועוד כפסול קורס מתנהגים המפקדים כל כך יפה.. זה מוזר לי בטירוףףף..).
    אם ההורים שלי היו תומכים בי אין ספק שהייתי יוצא מהצבא, אבל הם שונאים אותי על זה. אני מרגיש איפשהו שאם הצבא לא היה משבץ אותי בשיבוץ הנוכחי אז הייתי עושה צבא בצורה בריאה אבל איכשהו נדפקתי במקום הכי חרא בצה"ל וכניראה אני הולך להידפק עוד פעם.. כמה טעויות עשיתי היה לי אפשרות להימנע מהשיבוץ הזוועתי.. כרגע הדבר היחידי שעולה לי לראש זה איך אני משתמט בלי לפגוע בעצמי ובמשפחה שלי.. תיראו יש מצב שאני יזיק לעצמי – סליחה שאני אומר את זה כן אבל בגלל שירות צבאי אני מסוגל לעשות משהו לעצמי.. אני לא יכול להשלים עם זה בחיים אם ידפקו לי החיים בגלל שירות צבאי אז אני יעדיף למות..שונא אי ודאות.. נקבע לכם אם אני מקבל פצצה לפני בשיבוץ אני חותך נפקדות ולא חוזר לצבא בחיים..

#175490 הגב
    Anonymous
    חבר

לך לפסיכיאטר.
    מהתגובה ומתגובות קודמות שלך, ברור שאתה דפוק. אתה לא מצליח להתמודד עם בעיות חברתיות פשוטות. אתה צריך טיפול, בלי או עם פטור מהצבא.
    לגבי הסירחון, הצבא והמפקדים תמיד ינסו לדפוק אותך, זה לא חדש. צבא זאת לא המסגרת המושלמת, תשקול לצאת ממנה ולהתחיל לטפל בעצמך.

#175491 הגב
    dagon
    חבר

סתום את הפה ! אני במצב רגיש ואתה מדבר כזה? אתה רוצה שאני יעשה משהו לעצמי בגללך?

#175497 הגב
    Anonymous
    חבר

אני כבר אמרתי לך עוד אז באשכול שפתחת על הפרופיל 45 ושאתה רוצה לבטל אותו שאתה עושה טעות. ואני אומר גם עכשיו : אתה עושה טעות. צבא מהצבא, הצבא מטמטם! תבין…

#175517 הגב
    Anonymous
    חבר

שמע אחי, אתה צודק. jj.
    אתם לא מבינים הבעיה שלי זה ההורים? איך אני ישכיר בית ? אני אהיה עריק כמה חודשים בבית ההורים שלי ישנאו אותי..
    עכשיו יש לי 45 אני רוצה 21 וכל האנשים בארץ אומרים לי "זה ידפוק אותך " ואני יודע שזה חרטא..
    האנשים שאומרים לי את זה הם אנשים שלא יהיה להם תואר אפילו במדעי-הדשא!
    אני רוצה לצאת מהצבא.. אבל אתה חושב שזה קל להיות בבית שההורים שלך שונאים אותך על זה? וכל הסביבה שלך?
    אני אחכה עוד שבועיים (לראות איפה ישימו אותי..) ואז אני יחליט..

#176873 הגב
    Anonymous
    חבר

אחי צא מהבצא
    באמת

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־נמאס לי !
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש