בת זוג אחרי פרופיל 21 נפשי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

omer
יצירת קשר:

בת זוג אחרי פרופיל 21 נפשי

הודעהעל ידי omer » 14 פברואר 2019 15:04

היי התגייסתי לפני שלושה ימים ואני בתהליכי יציאה מהצבא הצבא רצו לגייס אותי למערך הטכני בחיל החימוש ונכנסתי לטרום מעצר בבקום ויום אחרי חלק הלכו למעצר וחלק הלכו לאוטובוס לטירונות ...בזמן שחיכינו לאוטובוס התחרטתי אבל לא רציתי ללכת למעצר אז לא קמתי מהרצפה עד שהבטיחו לי קבן

יום אחרי זה הייתי אצל הקבן והיא נתנה לי הפנייה לפסיכיאטר והבנתי כבר שהיא רשמה המלצה לצאת מהצבא כי אמרתי לה שהיו לי מחשבות אובדניות למרות שלא רציתי לפגוע בעצמי אבל שאני לא מסוגל להיות עוד יום אחד...

אני מתחבט בשאלה לגבי בת זוג כי המשפחה שלי מאוד מפחידה אותי לגבי זה ואני מפחד שאתחיל להאמין בזה ...לא היית לי שום בעיה עם בנות לפני כן והיית לי חברה . אמא שלי אומרת שאף אחת לא תסכים לצאת עם מישהו שיצא מהצבא למרות שאני מרגיש בסדר ואין לי בעיה נפשית ואני פשוט לא רוצה להיות בצבא כי אני יודע שיהיה לי חרא כי אהיה בסביבה גרועה. אני מפחד שאתחיל להאמין בזה שאף אחת לא תרצה מישהו שיצא מהצבא על פרופיל 21 ואגביל את עצמי.

אשמח לשמוע את דעתכם לגבי בנות זוג אחרי שהוצאתם פרופיל 21 עם נשים ובעיקר ההורים שלהם מתייחסים לזה ממש ברצינות? ומה חוויתם עד עכשיו...

בתודה עומר
קרעת אותי

Re: בת זוג אחרי פרופיל 21 נפשי

הודעהעל ידי קרעת אותי » 15 פברואר 2019 00:11

צר לי לבשר לך אבל לפי כל התסמינים נשמע שאתה טמבל. אל תצא מהצבא, אתה רק תעשה לעצמך נזק.
עדיף שתשאר במערכת שבה יגידו לך מה לאכול, איפה לישון ואיך לנגב את התחת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 פברואר 2019 19:38

לא תמצא חברה כי אתה מפגר,בהצלחה אצל הפסיכיאטר.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 17 פברואר 2019 17:19

היי,
אני חושב שזה לגיטימי לשאול שאלה כזו, ולא מפגר.
וכן בטוח קיימות בנות שישפטו אותך על פי השירות הצבאי שלך, זה חלק מהחדירה של הערכים הצבאיים והסטיגמות השקריות לגבי הצבא כמדד לאיכותו של אדם, וגבר בפרט, לתרבות הישראלית. וזה אולי משהו שיקרה לך, מה שבטח הוא שיש גם המון א.נשים שלא ישפטו אותך לפי דברים כאלו, ואני חושב שלטובתך כדאי שתחפש להתחבר עם אנשים שרואים את הטוב שבך ולא את הרע.
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
בטוח

הודעהעל ידי בטוח » 27 מרץ 2019 17:47

מי שמשתמט לא משתרמט - בר רפאלי
תום2000

הודעהעל ידי תום2000 » 13 יוני 2019 14:31

אורח כתב:לא תמצא חברה כי אתה מפגר,בהצלחה אצל הפסיכיאטר.
קרעת אותי כתב:צר לי לבשר לך אבל לפי כל התסמינים נשמע שאתה טמבל. אל תצא מהצבא, אתה רק תעשה לעצמך נזק.
עדיף שתשאר במערכת שבה יגידו לך מה לאכול, איפה לישון ואיך לנגב את התחת.

וואו אני רואה שאין כאן רמת אמפתיה גבוהה, הבן אדם משתף במצבו על מנת שירגיעו אותו לגבי נושא שהפחידו אותו לגביו והתגובות האלו פשוט לא רגישות בעליל, עצוב.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים