קבלת פרופיל 21 במהלך עריקות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Lian
יצירת קשר:

קבלת פרופיל 21 במהלך עריקות

הודעהעל ידי Lian » 23 ינואר 2019 00:17

היי
המצב שלי כרגע שאני עריקה 60 יום(עריקות שנייה 40 תנאי)במהלך העריקות פעלתי לפי ההנחיות שכתובות באתר, הלכתי לירפא וקבלתי את הפרופיל המיוחל, לאחר מכן הופנתי לוועדה רפואית שבסופה שהרופא אמר שאני צריכה לגשת ליחידה ולהשתחרר בתוך 48 שעות, לאחר שסיימתי כמעט את כל הטופס טיולים ורגע לפני שגזרתי את חוגר השלישה אמרה שאין אישור לשחרר אותי מהסיבה שאני נחשבת עריקה ואמרה שאני צריכה להתייצב בכלא 4 ולהסגיר את עצמי ורק לאחר מכן אשתחרר.
השאלה שלי אם המצב הזה באמת הגיוני שחיילת שלוקה בנפשה עם פרופיל 21 ביד תסגיר את עצמה לגיהנום הזה.
מישהו יודע משהו לגבי מקרה שכזה?
תודה מראש חברים ;)
טיפיונר

Re: קבלת פרופיל 21 במהלך עריקות

הודעהעל ידי טיפיונר » 23 ינואר 2019 11:23

סביר להניח שתצטרכי להסגיר את עצמך
כלפי מחבלים יש יותר חמלה מאשר חיילים שערקו
היתרון הוא שסביר להניח שבמשפט יתחשבו בנסיבות ולדעתי ישחררו אותך אם לא באותו היום אז לפחות ביום למחרת ויצא שתשבי כמה ימים
אבל תמתיני לעוד תשובות זאת רק דעתי
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: קבלת פרופיל 21 במהלך עריקות

הודעהעל ידי Sunshine » 25 ינואר 2019 12:10

היי,

להסגיר את עצמך בכלא לאו דווקא אומר כליאה, זה פשוט להסדיר מולם את המעמד, כדי שיעדכנו במחשבים.
אחרי שחייל מסגיר את עצמו בכלא מתקיים משפט שבו בוחנים את הסיבות וקובעים עונש.
מן הסתם שברגע שתראי מסמכים שניתן לך פרופיל 21 ואת אמורה להשתחרר על בסיס מצוקה נפשית גדולה ולטפל בעצמך (ומתוך ההבנה שכלא יהיה מקום מאוד גרוע לאדם שמוכר כלא יציב נפשית כרגע) לא יתנו עונש ופשוט יסדירו את המעמד שלך במחשב ואז תוכלי להמשיך בתהליך קבלת הפטור כרגיל. אז טפלי בזה בהקדם.

אני מצרף לך גם את חוברת האפשרויות שלנו לאחרי השחרור, תוכלי לקרוא בה על מגוון האפשרויות העומדות בפניך לאחר קבלת הפטור:
http://www.newprofile.org/sites/default ... _print.pdf

המון בריאות והצלחה בהמשך הדרך:)
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 13 אורחים