קב"ן צו שני, בת 17 מבולבלת

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

nyco
יצירת קשר:

קב"ן צו שני, בת 17 מבולבלת

הודעהעל ידי nyco » 12 דצמבר 2018 23:21

שלום אני קראתי דיי הרבה אבל אני עדייו מלשבית בכיתה יב וקצת מבולבלת.
מחר יש לי קבן קצת היה לי קשה למצוא מידע על נקבות.
אני בכיתה י"ב ניסיתי להדחיק פסיכולוגים לכמה חודשים טובים וגם כי לא רציתי לערב כ"כ את ההורים...לא יודעת מה יש לי אבל אני מפחדת שיחזרו לי מחשבות על מוות ורצון לפגיעה עצמית שוב איך שכל העיינין הצבאי יתחיל...(יש הרבה יותר אבל בעיקר זה...)עוד אין לי פרופיל רשום באמת באתר של המלשבים לא יודעת איפו אני עומדת.
עכשיו השאלה שלי היא האם הקבן מתגמש יותר עם בנות מלשביות שהן במצוקה?
האם הקבן יערב את ההורים שלי או שזה בשלב של הפסיכיאטר/וועדה?
עוד שאלה אם אני אתחיל לבכות סתם ככה שם זה ישפיע איכשהוא?(שלא יראה כיאילו אני מנסה להוציא את עצמי פסיכית מצב רוחי אינו יציב ואני בוכה הרבה..מאוד)
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: קב"ן צו שני, בת 17 מבולבלת

הודעהעל ידי Sunshine » 30 דצמבר 2018 16:31

היי,

הקב"ן לא מאבחן (או לפחות לא אמור) על פי מגדר, אלה על פי סימפטומים ורמת החומרה שלהם.
לפעמים הקב"I מערב הורים, ועושה איתם שיחה בה הוא שומע מהם על איך הם תופסים את מצבך הנפשי, ולפעמים זה נעשה לפני שחרור כדי להסביר להם את התהליך וההשלכות. בכל מקרה זה צריך לקרות בהסכמתך, ואת גם יכולה להסביר לקבן שהיחסים שלך איתם מורכבים.
וזה לא שהקבן רואה בכי וישר נותן 21, זה לא שחור ולבן, אלה תהליך אבחוני והוא מסתכל על כל מצבך הנפשי, אך בהחלט אם את מרגישה צורך לבכות, אל תעצרי את עצמך, בסופו של יום את רוצה להראות לו מה שעובר עליך ולא להסתיר את זה, כמו עם כל רופא אחר.
אני מציע לך לפנות לרשת הליווי (פרטים בחתימה שלי) ושם יוכלו לתת לך ליווי אישי למצבך.
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים