פגישה עם פסכיאטר עם ההורים אחרי נוהל התאבדות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

AmirGG
יצירת קשר:

פגישה עם פסכיאטר עם ההורים אחרי נוהל התאבדות

הודעהעל ידי AmirGG » 21 נובמבר 2018 18:33

בעיקרון השאלה היא פשוטה, הייתי בנוהל התאבדות כי חתכתי וקיבלתי התקף חרדה, ראיתי פסכיאטר אזרחי בתל השומר ואז למחרות פסכיאטר צבאי בתל השומר ואז הפנו אותי לפסכיאטר צבאי בבסיס שלי שדיבר איתי ואמר כל הזמן שהוא לא יודע מה לעשות איתי בשיחה וחשב ואז קבע לי שיחה עם ההורים והביא לי גימלים נפשיים עד אז, אני קראתי די הרבה על הנושא ואני רק רוצה לקבל אישור שמה שזה אומר שהוא ישאל אותה אם היא רוצה שאתגייס ואם התשובה היא לא והיא תגיד שהיא מפחדת שאעשה משהו אקבל המלצה לשחרור וועדה, נכון? האם הם בדרך כלל מוודאים את כל הפרטים של הסיפור איתם או שרק הולכים תכלס לרצון לשירות ופחד מפגיעה עצמית? מה לדעתכם יהיה הסעיף שיהיה לי בשחרור והאם זה משנה בכלל? (אני יודע שזה נחשב רפואי ויש סודיות אבל לא סגור אם יש הבדל בין כל האופציות לשחרור תכלס)
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: פגישה עם פסכיאטר עם ההורים אחרי נוהל התאבדות

הודעהעל ידי Sunshine » 02 דצמבר 2018 16:32

התשובה שתתן על השאלה האם אתה רוצה להתגייס לא תכריע שום דבר, זה רק עוד משהו שלוקחים בחשבון, זה לא שאם תענה כן או לא, אז היא תחליט בהתאם, חלק מהעניין של האבחון לקראת שירות בצבא זה להבין את המוטיבציה שלך לשרת בכלל.

כשמזמינים את ההורים לפגישה ונותנים גימלים נפשיים עד אז, זה כבר בדר"כ נוהל שחרור ברוב היחידות, פשוט מביאים את ההורים ומסבירים להם את ההשלכות של השחרור ואת דעתם בנושא. אני חושב שאם לא תהיה התנגדות מובהקת לעניין לא אמור להשתנות משהו בהחלט - בכל זאת, פגעת בעצמך.

יש הרבה סעיפים לשחרור, אי אפשר לחזות איזה תקבל.
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים