עזרה לגבי השירות שלי !!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

tomer7122
יצירת קשר:

עזרה לגבי השירות שלי !!

הודעהעל ידי tomer7122 » 10 נובמבר 2018 20:29

שלום,התגייסתי לפני כחודשיים אחרי שראיתי שלושה קבנים לאחר שהוחלט להביא לי תש 4 וקהס 43 בעקבות דיכאון, כרגע אני משרת בצפון ואני כנראה מעוניין להשתחרר מהצבא בעוד כמה חודשים ולא עכשיו(מסיבות אישיות)
עכשיו השאלה שלי היא כזאתי,הפטור שלי הוא יחסית מסיבה מוצדקת,יש לי באמת בעיות שמונעות ממני לשרת.
במידה ואני מעוניין להשתחרר עוד 5-6 חודשים אני מעכשיו צריך להתחיל את התהליך של קביעת פגישות עם הקבן מעכשיו ולאט לאט להראות את המצב מחמיר ? או שעדיף לקבוע איתו פגישה ברגע שאני מחליט סופית שאני מעוניין להשתחרר?
ויש לי עוד שאלה,במידה ויש לי כבר קהס ואני משרת יומיות בתפקיד פשוט יהיה לי קל להשתחרר ? ואיך הולך כל התהליך?
זה ממש חשוב לי תעזרו לי בבקשה
אורח2

Re: עזרה לגבי השירות שלי !!

הודעהעל ידי אורח2 » 11 נובמבר 2018 13:32

tomer7122 כתב:שלום,התגייסתי לפני כחודשיים אחרי שראיתי שלושה קבנים לאחר שהוחלט להביא לי תש 4 וקהס 43 בעקבות דיכאון, כרגע אני משרת בצפון ואני כנראה מעוניין להשתחרר מהצבא בעוד כמה חודשים ולא עכשיו(מסיבות אישיות)
עכשיו השאלה שלי היא כזאתי,הפטור שלי הוא יחסית מסיבה מוצדקת,יש לי באמת בעיות שמונעות ממני לשרת.
במידה ואני מעוניין להשתחרר עוד 5-6 חודשים אני מעכשיו צריך להתחיל את התהליך של קביעת פגישות עם הקבן מעכשיו ולאט לאט להראות את המצב מחמיר ? או שעדיף לקבוע איתו פגישה ברגע שאני מחליט סופית שאני מעוניין להשתחרר?
ויש לי עוד שאלה,במידה ויש לי כבר קהס ואני משרת יומיות בתפקיד פשוט יהיה לי קל להשתחרר ? ואיך הולך כל התהליך?
זה ממש חשוב לי תעזרו לי בבקשה

אני אישית חושב שכדאי לך להתחיל את התהליך כבר מעכשיו. זה תהליך שלוקח זמן ולכן כדאי תמיד לקחת בחשבון שזה עלול להיות ארוך.
בוא אני אפרט לך על התהליך בשלבים פשוטים-
1.אני מאוד מאוד ממליץ להשיג כמה שיותר חוות דעת מפסיכיאטרים\פסיכולוגים. כל חוות דעת כזו בוודאות אבל בוודאות תשפיע על השחרור שלך.
2.לאחר שהשגת חוות דעת פנה לקב"ן ותפעל על פי טרגט 21- https://target21.wordpress.com/
3.ברוב המקרים אחרי הפגישה הראשונה עם הקב"ן קובעים לך עוד פגישה, המשך לפעול כמו בשלב ה-2.
4.זהו השלב שבו אתה אמור לקבל את הפטור המחוייל (אחרי פגישות עם הקב"ן כמובן).

אני מאחל לך תהליך מהיר וקל, במידה והחלטת ששחרור מהצבא זה מה שאתה רוצה תייחס לתהליך הזה חשיבות. ממליץ לך בחום לקרוא באינטרנט כמה שיותר מידע אודות פסיכאטריה ופסיכולוגיה.
tomer7122
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tomer7122 » 11 נובמבר 2018 23:45

אז לא לבקש פגישה עם קבן בסדיר עד שאין לי חוות דעת מגורם אזרחי?
אני לא מעוניין להשתחרר בחודש חודשיים הקרובים אז ביינתים לקבוע סתם פגישות אצל הקבן ובשארצה להשתחרר בוודאות להחמיר את המצב?
ויש לי עוד שאלה,הבנתי שבמצבים קיצוניים שאנשים עושים בצבא כמו כתיבת מכתב התאבדות,להשתין על עצמך מלחץ באיזה שמירה או כל מיני דברים כאלה קיצוניים הצבא ישר משחרר אז למה בכל זאת כמה אנשים אמרו לי שעדיף לא להגיע למצבים האלה בשביל הפטור ושזה יכול להיות בעיה? חח
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 02 דצמבר 2018 16:25

היי,

דווקא מומלץ קודם פשוט לפגוש את קב"ן. ולהביא חוו"ד אזרחית במידה והקבן לא מתרשם ממצוקה, אז קודם תלך אליו ותראה.
אנשים מספרים הרבה דברים, מעטים מהם באמת עשו את זה. וזה גם לא תמיד עוזר להיות כל כך דרמטי.. עדיף שתהיה כנה ותבסס את הפניות שלך על בסיס המצוקה האמיתית שלך שספרת שיש לך ולא תנפח סיפורים..

כנראה שגם אמרו לך שצריך להזהר עם התנהגות אובדנית כי יכולים גם לאשפז בכפייה במקרים אקוטיים.
כמו כן, מוזמן לפנות לרשת הליווי לקבלת ליווי אישי, הפרטים בחתימה שלי.
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים