אני מפחד..

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108652 הגב
    dagon
    חבר

תקשיבו התייצעתי עם ההורים ועם כל העולם ואמרו לי תעשה מה שאתה רוצה.
    עכשיו, אני עוד מעט חוזר לצבא ואני ממש מצטער שלא ניסיתי ללכת לקב"ן. כי אני מתחיל שירות סדיר ואני רוצה לתת לזה צ'אנס. מצד שני – קיבלתי תפקיד חרא ואני לא חשוב שאני יהנה .. בקיצור – גם החברים שלי בקורס יהיו מפקדי בבכלא זה מה שחסר.. הדרך היחידה זה לנסות לשחק על הקב"ן ואתם יודעים מה הכי חרא ? שאם אני לא מצליח דרך קב"ן החברים שלי בכלא שיהיו המפקדים שלי יצחקו עלי. מחר אני יבקש קב"ן מהמפקד..
    אבל בכל זאת, מקנן פי הפחד הזה שלהתיקע באזרחות בגלל פאקינג שלא עשיתי צבא. אז חשבתי שאני רוצה לגור בחו"ל (רע לי פה בארץ). אבל איך אני אסתדר בחו"ל ? איך אני יקבל אזרחות? זה ממש בעייתי ..^
    אם יש לי תואר נגיד בארץ , אז זה יקצר את התהליך לקבלת אזרחות ?
    דבר נוסף, תואר מהארץ לא יהיה בעייתי למצוא שם עבודה באוסטרליה\קנדה ?
    אני ממש מפחד לעשות את הצעד שלצאת מהצבא ואם אני כבר עושה את זה אני מעדיף להגר מהארץ כמה שיותר מהר ..
    בלי שום קשר לצבא – אני מעוניין לגור בחו"ל אז מה זה משנה אם עשיתי צבא או לא?
    עריכה: טוב החלטתי אני רוצה לצאת מהצבא – תנו לי את הטיפים הכי טובים שלכם !
    אני באמת סובל בצבא ורע לי יש גם מחשבה טורדתית (מין OCD כזה) שחוזרת על עצמה..

#175277 הגב
    Spor
    חבר

אין השפעה של אי עשיית צבא על החיים בחו"ל, או אפילו בארץ.

#175278 הגב
    Anonymous
    חבר

תסביר את זה לההורים שלי. את הלא מבין ההורים שלי אומרים לי אם אני לא מחזיק מעמד בצבא אז אני לא יחזיק מעמד בשום מקום ? לך תסבי רלהם שהם טועים..
    מחר אני בא לצבא מבקש קב"ן יתנו לי? 👿

#175279 הגב
    Spor
    חבר

לא.
    אתה צריך לחשוב כמו איש צבא. ואיש צבא נותן משהו, רק אם זה באמת מגיע.
    זה כמו שמחר תגיע לחדר אוכל, ותבקש דייסה. למה מגיע לך? למה שלא תסתדר כמו כולם?
    אתה אחד מני רבים במערכת הזאת. גם אם אתה מדוכא קשות.
    תהיה חריג. יוצא דופן. תגרום להם לראות שאתה באמת חייב טיפול נפשי.

#175322 הגב
    Anonymous
    חבר

spor, גרמת לי להרגיש מושפל. תבין, עשיתי את מה שאמרתם לא רק שזה עבד עכשיו גם המפקדת רוצה לבוא איתי לקב"ן (ובעצמי אמרתי לה אני לא בטו חשאני רוצה קב"ן). בקיצור – אם אני רוצה אני באמת יוצא משם 😆 .
    אבל עכשיו הם רוצים בכוח שאני אראה קב"ן (גם רצו לקחת אותי לאישפוז פסיכאטרי). אז פה הבעיה, אני אלך לקב"ן ואבל אני לא רוצה פרופיל נפשי אני פשוט רוצה לצאת ממשטרה צבאית כתפקידי כמד"כ כי זה עושה לי סיוטים לראות אסירים כל היום. השאלה שאם אני יוצא דרך הקב"ן אשפרי לצאת דרך קה"ס 43 ? קב"ן יכול להחליף לי תפקיד (למשל מחשבים?). ובעצם אם מציעים לי תפקיד אחר שאני פוסל על בסיס של קה"ס (אני לא בטוח אם קה"ס יוכל לפסול לי תתפקיד..).
    תבין, זה לא רק זה עכשיו גם ההורים שלי לא תומכים בי עד כדי אפשרות לזרוק אותי מהבית? אני אשאל אותך spor – האם בנאדם שלא יכול לשרת בתפקיד ספציפי עם אנשים חארות אז בכל מקום הוא יהיה ככה?
    עכשיו, עשיתי טעות אחת – שלא ביקשתי בכלל לצאת מהצבא – אלא ביקשתי רק לפגוש קב"ן על בסיס לעבור תפקיד. השאלה איזה תפקידים יביאו לי ? אני לא רוצה להיות עובד רס"ר כי אז לא עשיתי בזה כלום .. עדיף שיהיה רשום משתמט מאשר עובד רס"ר כי אז באמת זה פאדיחה. עכשיו טופס 55 לחיל חימוש יאשרו לי 100% בואנה אני מעדיף להיות על מכשירים כל היום מאשר לסבול אסירים. כולם בבסיס אומרים לי שאני מוזר וחריג ? עכשיו – רק אני סובל מזה. כי זה היה קיים גם בבית ספר וגם בכל מקום – אני נחשב לחריג… למה לאנשים קשה לקבל את זה?
    ועכשיו שאני בצבע והגעתי לתפקיד חרא , אף אחד לא מבין אותי כי כל בנאד םשאני מכיר קיבל את התפקיד שהוא רצה..

#175324 הגב
    dagon
    חבר

spor, גרמת לי להרגיש מושפל. תבין, עשיתי את מה שאמרתם לא רק שזה עבד עכשיו גם המפקדת רוצה לבוא איתי לקב"ן (ובעצמי אמרתי לה אני לא בטו חשאני רוצה קב"ן). בקיצור – אם אני רוצה אני באמת יוצא משם .
    אבל עכשיו הם רוצים בכוח שאני אראה קב"ן (גם רצו לקחת אותי לאישפוז פסיכאטרי). אז פה הבעיה, אני אלך לקב"ן ואבל אני לא רוצה פרופיל נפשי אני פשוט רוצה לצאת ממשטרה צבאית כתפקידי כמד"כ כי זה עושה לי סיוטים לראות אסירים כל היום. השאלה שאם אני יוצא דרך הקב"ן אשפרי לצאת דרך קה"ס 43 ? קב"ן יכול להחליף לי תפקיד (למשל מחשבים?). ובעצם אם מציעים לי תפקיד אחר שאני פוסל על בסיס של קה"ס (אני לא בטוח אם קה"ס יוכל לפסול לי תתפקיד..).
    תבין, זה לא רק זה עכשיו גם ההורים שלי לא תומכים בי עד כדי אפשרות לזרוק אותי מהבית? אני אשאל אותך spor – האם בנאדם שלא יכול לשרת בתפקיד ספציפי עם אנשים חארות אז בכל מקום הוא יהיה ככה?
    עכשיו, עשיתי טעות אחת – שלא ביקשתי בכלל לצאת מהצבא – אלא ביקשתי רק לפגוש קב"ן על בסיס לעבור תפקיד. השאלה איזה תפקידים יביאו לי ? אני לא רוצה להיות עובד רס"ר כי אז לא עשיתי בזה כלום .. עדיף שיהיה רשום משתמט מאשר עובד רס"ר כי אז באמת זה פאדיחה. עכשיו טופס 55 לחיל חימוש יאשרו לי 100% בואנה אני מעדיף להיות על מכשירים כל היום מאשר לסבול אסירים. כולם בבסיס אומרים לי שאני מוזר וחריג ? עכשיו – רק אני סובל מזה. כי זה היה קיים גם בבית ספר וגם בכל מקום – אני נחשב לחריג… למה לאנשים קשה לקבל את זה?
    ועכשיו שאני בצבע והגעתי לתפקיד חרא , אף אחד לא מבין אותי כי כל בנאד םשאני מכיר קיבל את התפקיד שהוא רצה..

#175325 הגב
    dagon
    חבר

spor, גרמת לי להרגיש מושפל. תבין, עשיתי את מה שאמרתם לא רק שזה עבד עכשיו גם המפקדת רוצה לבוא איתי לקב"ן (ובעצמי אמרתי לה אני לא בטו חשאני רוצה קב"ן). בקיצור – אם אני רוצה אני באמת יוצא משם .
    ועכשיו שאני בצבע והגעתי לתפקיד חרא , אף אחד לא מבין אותי כי כל בנאד םשאני מכיר קיבל את התפקיד שהוא רצה.
    צריך עזרה תעזרו לי דחוף..

#175332 הגב
    Spor
    חבר

תשמע, זה אולי גורם לך להשפלה,אבל זה ההגיון הצבאי.
    שלא תחשוב שלי אישית מפריע שתראה קב"נ.

יתרה מזאת, אתה נכנס כאן למלכוד. אל תטעה ותחשוב שאם קב"נ מעביר אותך תפקיד,
    זה לתפקיד מחשבים [ממר"מ] או משהו בסגנון. אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
    אם קב"נ מתערב בטיפול שלך, אתה עתיד לגמור בתור טבח/חימושניק/מאבטח מתקנים/עובד רס"ר.
    יצא לי להכיר חבר'ה ממר"מ, אף אחד מהם לא אמר 'הייתי במעברים, הלכתי לקב"נ, והנה אני כאן'.
    ככל שהקה"ס שלך עולה, ואיתו יורד הפרופיל, ככה מגוון התפקיד, והכי חשוב – האיכות שלהם – יורדת.
    ממש, אבל ממש, אל תסמוך על זה שקב"נ יציע לך תפקיד טוב יותר. מה גם, שלפי מה שאני יודע,
    לאחרונה די קיצצו להם בסמכות הזאת, והיחיד שיכול לעזור לך בעניין הזה הוא פסיכיאטר. וגם זה, דורש אישור על המפקדים הגבוהים שלך.

#175334 הגב
    Anonymous
    חבר

אני רוצה לעבור לחיל החימוש.. אבל רגע הקב"ן מציע לי תפקידים? תוך כמה זמן לוקח לעבור תפקיד?
    אני שוקל או לחכות לטופס 55 ואז ללכת לקב"ן או ללכת לקב"ן השאלה שאם זה אותה כמות זמן אז עדיף לצאת מהצבא..

#175335 הגב
    dagon
    חבר

אני רוצה לעבור לחיל החימוש.. אבל רגע הקב"ן מציע לי תפקידים? תוך כמה זמן לוקח לעבור תפקיד?
    אני שוקל או לחכות לטופס 55 ואז ללכת לקב"ן או ללכת לקב"ן השאלה שאם זה אותה כמות זמן אז עדיף לצאת מהצבא..
    עכשיו אני שואל אותך (לפני שאני אלך לקב"ן) הרי זה יקח קצת זמן לעבור אז לא עדיף לחכות לטופס 55 במשך חודש ואז אם התוצאה שלילית לצאת דרך הקב"ן?
    עכשיו הקב"ן מציע לי תפקידים ? 🙄 אפשר לעבור תפקיד בלי לתת סעיף או משהו?
    דבר נוסף, רק שתדע לך אני ממש מחבב אותך. כי כל העולם כרגע נגדי – אבא שלי ואמא שלי ואף אחד לא תומך בי . אתה מבין אם אני יוצא מהצבא אני גם יוצא מהבית (ההורים שלי לא רוצים אותי בבית) אז זה סבבה מבחינתי אני אצא מהבית ואלמד .. אני לא רוצה ללכת את המ.פ לקב" ןכי אני הולך להגיד לו שאני רוצה לצאת מהצבא וזהו אני יקבל 21 כי באמת המצב שלי על הפנים.. הציעו לי ללכת לאישפוז פסיכאטר .. אבל עזוב.. אני החלטתי כרגע שאו שמעבירים אותי לתפקיד מנהל רשת (אני אבקש מהקב"ן) או לצאת מהצבא. עכשיו זה הקב"ן מציע לי תתפקידים? חח עדיף שיהיה רשום לי משתמט מאשר עובד רס"ר . טבח זה גם חרא.. אני אתפשר על נהג או חימוש .. חימוש אני רוצה בטוח ..

#175336 הגב
    Anonymous
    חבר

שאלה נוספת , חשבתי אולי להוציא 24 חחח ואז להיות חצי שנה בבית 😆 זה הדבר האידאלי ואז אני מתגייש מחדש לתפקידים עם פרופיל הרגיל שהיה לפני הצבא? ואימה צריך לעשות כדי להשיג 24.
    דרך אגב, יש לי באמת בעיות נפשיות קשות . כי ראיתי איך אני מתפקד בצבא – ובקיצור צבא זה לא מתאים לי..
    ההורים שלי רוצים שאני יעוף מהבית, כך שהאופציה היחידה לעוף מהבית כמה שיותר מהר זה לצאת מהצבא וכה אני אצא מהבית יותר ממהר..
    דבר נוסף עד שאני מקבל משהו מהקב"ן זה לוקח זמן? ואם כן כמה? עדיף לחכות לטופס 55 ואז ללכת לקב"ן? (במידה ו התשובה שלילית..).

#175337 הגב
    Spor
    חבר

הקב"נ לא מציע לך תפקידים.
    זה לא תחום הטיפול שלו.
    לצאת מהמשטרה הצבאית בלי סעיף, לא תוכל.
    כמו שאמרתי – אתה במלכוד.

#175339 הגב
    Anonymous
    חבר

טע הוא שאני מבין שאתה הצלחת להתמודד עם אנשים בסביבש'ך אני לא מבין רק איך אני אתמודד איתם.. שוב, אני לא רק רואה בצבא כבזבוז זמן אלא כסבל נוראי עבורי ואני לא יכול לסבול את סוג האוכלוסיה שאני הולך להיות איתה 3 שנים. אני מעריץ אנשים עם אומץ – וזה הדבר הכי אמיץ מבחינתי אם אני אצא. בקיצור, החלטתי שאני אומר לקב"ן שאני יוצא אבל אני לא רוצה שהמפקדת תבוא איתי..
    איך אפשר להתמודד עם ההשפלה של כל האנשים בצבא איתי וביחידה . אתה לא מבין כמה אני סובל כי כולם חושבים שאני משוגע ולוזר עכשיו למה אנשים חושבים שיש קשר בין הצלחה לצבא לחיים .. אתה חושב שזה מדד למשהו (חוץ מלהיות אלים..?)?
    השאלה – כמה זמן זה לוקח לצאת דרך קב"ן ואם הוא יכול להביא לי גימלים נפשיים שאני לא יחזור לבסיס.. בקיצור זה אפשרי שאחרי פגישה איתו אני לא יחזור לבסיס? זה אפשרי לצאת על הפגישה הראשונה? מהבסיס או ליחידה אחרת? לגבי יציאה מהצבא אני יודע שזה טיפה יקח שבועיים – חודש גג..

#175340 הגב
    dagon
    חבר

תענה בבקשה לכל השאלות שלי כי אני באמת רוצה לדעת הכל לפני שאני עושה צעד נוסף..

הוא שאני מבין שאתה הצלחת להתמודד עם אנשים בסביבש'ך אני לא מבין רק איך אני אתמודד איתם.. שוב, אני לא רק רואה בצבא כבזבוז זמן אלא כסבל נוראי עבורי ואני לא יכול לסבול את סוג האוכלוסיה שאני הולך להיות איתה 3 שנים. אני מעריץ אנשים עם אומץ – וזה הדבר הכי אמיץ מבחינתי אם אני אצא. בקיצור, החלטתי שאני אומר לקב"ן שאני יוצא אבל אני לא רוצה שהמפקדת תבוא איתי..
    איך אפשר להתמודד עם ההשפלה של כל האנשים בצבא איתי וביחידה . אתה לא מבין כמה אני סובל כי כולם חושבים שאני משוגע ולוזר עכשיו למה אנשים חושבים שיש קשר בין הצלחה לצבא לחיים .. אתה חושב שזה מדד למשהו (חוץ מלהיות אלים..?)?
    השאלה – כמה זמן זה לוקח לצאת דרך קב"ן ואם הוא יכול להביא לי גימלים נפשיים שאני לא יחזור לבסיס.. בקיצור זה אפשרי שאחרי פגישה איתו אני לא יחזור לבסיס? זה אפשרי לצאת על הפגישה הראשונה? מהבסיס או ליחידה אחרת? לגבי יציאה מהצבא אני יודע שזה טיפה יקח שבועיים – חודש גג..?
    זה אפשרי שבפגישה איתו ? אני לא יחזור לבסיס (לא משנה איפה אני אהיה העיקר לא לחזור לכלא הזה ..). דבר נוסף, רשמו שאני רוצה לצאת מהיחדה ועכשי שאני חושב על זה אני רוצה לצאת מהצבא – כי רע לי שם מאוד !
    בכל מקרה – אני אלך לקב"ן ואני בטוח שאני אצליח להשיג את מה שאני רוצה אבל כמה זמן זה יקח לצאת מהצבא ? חודש ? אולי עדיף לחכות לטופסס 55 ואם לא יעבירו אותי אני אלך לקב"ן? הקב"ן יכול להביא לי גימלים נפשיים?
    בפועל מי מציע לי תתפקידים ? בבקום? אני לא רוצה פרופיל 45 נפשי כי אין באמת הבדל ל21 ועדיף לצאת על 21..

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
מענה ל־אני מפחד..
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו