שבוע לפני הגיוס אחרי קבן שני המליץ להתגייס ולראות מה הולך

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

AmirGG
יצירת קשר:

שבוע לפני הגיוס אחרי קבן שני המליץ להתגייס ולראות מה הולך

הודעהעל ידי AmirGG » 17 אוקטובר 2018 19:52

שלום, הייתי בשלישי אצל קבן בכיר אחרי שהופנתי מקבן אחר לפני, בשיחה בעיקר דובר על בעיות חברתיות קשות וחוסר השתלבות עם אנשים, הקבן אמר שמשום שהתקבלתי לתפקיד מסווג במודיעין וששם זה סביבה שיותר מתאימה לאנשים כמוני הוא חושב שאני צריך להתגייס ולראות מה הולך ובמידה ויהיה משהו יעזרו לי המפקדים ואמר שבמקרה הכי קיצוני ישחררו אותי גם מהצבא, לפי מה שהבנתי הוא הביא לי קשי הסתגלות ואמר שהוא מקווה שזה לא פוסל אותי מהתפקיד במודיעין למרות שהוא לא יכול להיות בטוח והדגיש שזה רשת ביטחון בשבילי לא להגיע למקומות רחוקים וקרביים(למרות שיש לי פרופיל 64 רפואי כרגע) בנוסף הוא אמר לי שאני כן יכול בנתיים להביא חוות דעת מהמורה שלי בשביל לגבות את מה שנאמר ושיש סיכוי קטן שזה יגרום לו לשחרר אותי לפני הגיוס, הבעיה היא שמה שאמרתי היה רחוק מהמציאות ולמרות שהמחנכת שלי ידעה על הכוונה שלי לא להתגייס אני לא בטוח כמה היא תשתף פעולה ולאיזה רמה.
הגיוס שלי ברביעי ורציתי לשאול מה היא הדרך המומלצת ביותר להפגש שוב עם קבן וכמו שנאמר לי על ידי חבר שיצא בזמן השירות שהוא לא שמע על כאלו שיצאו רק על בעיות חברתיות וחרדות וצריך משהו יותר קיצוני בשביל זה, חשבתי על ללכת לפסכיאטר אזרחי שוב ולבוא עם הסיכום החדש לגיוס ולהציג ולבקש קבן אבל אני לא בטוח כמה אמין זה יצא ששבוע אחרי הקבן פתאום יש מידע חדש על דיכאון ודברים יותר רציניים ושהוא יכול לחשוב שזה נועד בשביל לגרום להם לשחרר אותי.
בנוסף רציתי לדעת האם יכול להיות מצב שאם אבוא ואגיד שאני לא מסוגל להתגייס ושקשה לי ושבמקום להפנות אותי לקבן בגיוס ישימו אותי במעצר? האם כדאי לבוא עם תיק מוכן או לבוא בלי שום דבר או בכלל לא לבוא ולחכות שיתקשרו אלי וישאלו אותי מה הסיבה ושם אולי יהיה לי במה יותר טובה להגיד שאני לא מסוגל להתגייס

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים