הוצאתי פטור, הרסתם לי תחיים!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Str4ng3r
הודעות: 1
הצטרף: 27 אוגוסט 2018 00:34
יצירת קשר:

הוצאתי פטור, הרסתם לי תחיים!

הודעהעל ידי Str4ng3r » 15 ספטמבר 2018 14:35

לכל אלא שאומרים שפרופיל 21 לא משפיע באזרחות, אז בואו אני יגיד לכם דבר אחד, אני בבית כבר שנה לא לומד וכמעט שנה מאז שנתנו לי פטור בהתחלה הייתי מבסוט ואיזה כיף שאני לא הולך לצבא אבל אני יושב עכשיו בבית מחפש עבודה ובגיל שלי אין עבודות טובות ואני יושב בבית לא עושה כלום ואני מרגיש שכל יום עובר בלי שום תועלת ואני מבין שאני יהודי,ישראלי,יליד הארץ ובמקומי אנשים חולים ועולים חדשים או אנשים שעלו מזמן לארץ עושים צבא במקומי ואני מרגיש כמו איזה נכה ואני ממש לא ובסופו של דבר אני חושב לעצמי,אני חיי רק פעם אחת למה לוותר לי על התקופה הזאת שתיהיה רעה אפילו ואני יסבול שם אבל זה חלק מהחיים זה חוויה לא משנה מה אתה עושה ואיפה אתה משרת,אתה מכיר אנשים חדשים,מריצים דאחקות עם החברה בבסיס,אני שומע את זה מחברים שלי ועצוב לי שאני לא חלק מזה... והכל בגללכם!
אז אני מציע לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם עושים שטויות אצל הקבן וחושבים שיהיה לכם הכל ורוד אחר כך.
אוי נו באמת

Re: הוצאתי פטור, הרסתם לי תחיים!

הודעהעל ידי אוי נו באמת » 20 ספטמבר 2018 11:03

היי חבר, האמת אתה נשמע יותר עצלן וחסר מוטיבציה מאשר מישהו שהפטור מהצבא דפק אותו..
עבודות גרועות? למה? כי כל מה שאתה יכול לחשוב עליו זה להיות מוכר במקדונלדס? יש שפע גדול מאוד של דברים, רק לפתוח את העיניים לכל האפשרויות ולבחור.
לא לומד? על פי חוק שום מוסד אקדמאי לא רשאי לדחות פנייה של אזרח על בסיס רקע צבאי (מה שנכון גם לגביי עבודה אח"כ) ולמעשה אתה לא צריך בכלל לשתף לגבי הרקע, אותי מעולם לא שאלו עליו, ויודע מה? במקום שבו היו שואלים אותי בכל מקרה הייתי מעדיף גם לא לעבוד או ללמוד שם.
חוץ מזה שיש גם שלל קורסים, עבודה מועדפת, שירות לאומי בכל רחבי הארץ, ארגוני התנדבות ופרויקטים מגניבים שאפשר להפוך להיות חלק מהם וממש לא ישפטו אותך בהם על בסיס העבר הצבאי שלך - מניסיון.

במקום להוציא את התסכולים שלך והבורות שלך על ידי זה שאתה נכנס פה לפורום ומנסה להפחיד אנשים עם כל מיני שטויות לא נכונות, תנסה באמת לגרום לעצמך להרגיש טוב יותר דרך זה שתזיז את התחת שלך מהכיסא ותעשה דברים שאתה אוהב בחיים.

חבר'ה אל תקשיבו לו, על כל אחד ממורמר כזה שיש בפורום, יש עשרות שהשחרור מהצבא עזר להם פלאים בחיים והם רק צמחו, אל תתנו לכל מיני טמבלים כאלו לשחק לכם בראש. זה מסוג האנשים שגם אם היו מסיימים שירות רגיל היו ממשיכים להתבכיין שהחיים חרא, ממש לא אנשים שכדאי לכם להקשיב לעצות מהם.
מתנגד למיליטריזם

Re: הוצאתי פטור, הרסתם לי תחיים!

הודעהעל ידי מתנגד למיליטריזם » 23 ספטמבר 2018 13:39

Str4ng3r כתב:לכל אלא שאומרים שפרופיל 21 לא משפיע באזרחות, אז בואו אני יגיד לכם דבר אחד, אני בבית כבר שנה לא לומד וכמעט שנה מאז שנתנו לי פטור בהתחלה הייתי מבסוט ואיזה כיף שאני לא הולך לצבא אבל אני יושב עכשיו בבית מחפש עבודה ובגיל שלי אין עבודות טובות ואני יושב בבית לא עושה כלום ואני מרגיש שכל יום עובר בלי שום תועלת ואני מבין שאני יהודי,ישראלי,יליד הארץ ובמקומי אנשים חולים ועולים חדשים או אנשים שעלו מזמן לארץ עושים צבא במקומי ואני מרגיש כמו איזה נכה ואני ממש לא ובסופו של דבר אני חושב לעצמי,אני חיי רק פעם אחת למה לוותר לי על התקופה הזאת שתיהיה רעה אפילו ואני יסבול שם אבל זה חלק מהחיים זה חוויה לא משנה מה אתה עושה ואיפה אתה משרת,אתה מכיר אנשים חדשים,מריצים דאחקות עם החברה בבסיס,אני שומע את זה מחברים שלי ועצוב לי שאני לא חלק מזה... והכל בגללכם!
אז אני מציע לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם עושים שטויות אצל הקבן וחושבים שיהיה לכם הכל ורוד אחר כך.


על השטויות האלה, אני יכול להגיד רק דבר אחד-
אל תאכילו את הטרול.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים