פסיכיאטר בבקום, משחרר או עקשן?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

בקום
יצירת קשר:

פסיכיאטר בבקום, משחרר או עקשן?

הודעהעל ידי בקום » 02 ספטמבר 2018 12:49

התגייסתי כבר אבל לא עשיתי טירונות נפלטתי לבקום לפני שהתחלתי טירונות
הייתי אצל קבן במדור אבחון והוא הפנה לפסיכיאטר.
יש לי 2 שאלות
1: מה קורה כאשר לא מגיעים לפגישה עם פסיכיאטר? האם הם מחויבים לשלוח אותי לעוד פסיכיאטר כי הקב"ן שלח או שמא ישלחו אותי לטירונות בתפקיד כלשהו?
2: איך הפסיכיאטר בבקום? הבנתי שהוא משחרר הרבה כאלה שלא התגייסו/יצאו מהכלא וחזרו לבקום, אבל מה לגבי כאלה שכבר התחיילו?

אשמח לתגובה בהקדם (הפגישה מחר)
עוזר101

Re: פסיכיאטר בבקום, משחרר או עקשן?

הודעהעל ידי עוזר101 » 02 ספטמבר 2018 15:00

1. לא כדאי להחמיץ פגישה עם פסיכיאטר.. למה שתעשה זאת ? זה באמת המקור היחיד שם שיכול לעזור לך לקבל פטור
2. לא נראה לי שאלה רלוונטית, אני לא חושב שבכל מקום יש פסיכיאטר קבוע, אלא יש לפסיכיאטרים בצבא משמרות במקומות שונים, מי שזה לא יהיה, הוא הולך לאבחן אותך על פי הנהלים הצבאיים שהגדירו לו, ואליך אין לזה שום קשר, אותך כבר הפנה אליו קב"ן כלומר הוא השתכנע שאתה זקוק לעזרה יותר רצינית משיחת מוטיבציה שזה כבר סימן חיובי, לדעתי תמשיך על אותו קו של התנהלות או אפילו חמור יותר.
בקום
יצירת קשר:

Re: פסיכיאטר בבקום, משחרר או עקשן?

הודעהעל ידי בקום » 03 ספטמבר 2018 00:01

עוזר101 כתב:1. לא כדאי להחמיץ פגישה עם פסיכיאטר.. למה שתעשה זאת ? זה באמת המקור היחיד שם שיכול לעזור לך לקבל פטור
2. לא נראה לי שאלה רלוונטית, אני לא חושב שבכל מקום יש פסיכיאטר קבוע, אלא יש לפסיכיאטרים בצבא משמרות במקומות שונים, מי שזה לא יהיה, הוא הולך לאבחן אותך על פי הנהלים הצבאיים שהגדירו לו, ואליך אין לזה שום קשר, אותך כבר הפנה אליו קב"ן כלומר הוא השתכנע שאתה זקוק לעזרה יותר רצינית משיחת מוטיבציה שזה כבר סימן חיובי, לדעתי תמשיך על אותו קו של התנהלות או אפילו חמור יותר.

ומה אם הוא לא משחרר ואומרים לי להתפנות לטירונות? מה הדבר המומלץ לעשות בשביל השחרור?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 22 אורחים