מעבר בסיס כמה שיותר מהר וליומיות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Dudu1123
יצירת קשר:

מעבר בסיס כמה שיותר מהר וליומיות

הודעהעל ידי Dudu1123 » 19 אוגוסט 2018 15:55

שמו אותי טבח בחצרים 4 שעות נסיעה מהבית שלי ( על הנייר) בתכלס אני מגיע עם טרמפים תוך שעתיים , הייתי עריק חזרתי מהכלא לפני כמה ימים לבסיס לאותו תפקיד אמרתי שקשה לי לישון בבסיס יש לי קהס 43 ותש 3 אז המפקד הביא לי בנתיים יומיות , אני אמור להגיע בשמונה לבסיס ואני אומר לו שאני קם בארבע וחצי , בקיצור ביקשתי גם קבן ובקרוב רוצים שאני יעשה שבוע שבוע ואני לא מסוגל לשרת ככה , איך אני עובר בסיס הכי מהר?? בגלל שיש לי קהס זה יעזור לי בשיחה עם הקבן? אני באמת לא מסוגל להשאר פה יותר משבועיים איך אני עובר בסיס בבקשה תעזרו לי
דונקי

Re: מעבר בסיס כמה שיותר מהר וליומיות

הודעהעל ידי דונקי » 24 אוגוסט 2018 09:22

אני מבין שאתה מעוניין לשרת בצבא, רק שלא מרוצה מההצבה שלך.

כן אני חושב שפגישה עם קב"ן היא הכלי הכי יעיל שיש ברשותך כעת.
אני במקומך לא הייתי מתלונן על המרחק, אלא על קשיים חברתיים ואישיים. תלונה על מרחק עלולה להיתפס בעיניו כהתפנקות ולא כבעיה שמצדיקה מתן קה"ס
והעברתך לבסיס אחר נוח יותר.
Dudu1123
יצירת קשר:

Re: מעבר בסיס כמה שיותר מהר וליומיו

הודעהעל ידי Dudu1123 » 26 אוגוסט 2018 14:35

דונקי כתב:אני מבין שאתה מעוניין לשרת בצבא, רק שלא מרוצה מההצבה שלך.

כן אני חושב שפגישה עם קב"ן היא הכלי הכי יעיל שיש ברשותך כעת.
אני במקומך לא הייתי מתלונן על המרחק, אלא על קשיים חברתיים ואישיים. תלונה על מרחק עלולה להיתפס בעיניו כהתפנקות ולא כבעיה שמצדיקה מתן קה"ס
והעברתך לבסיס אחר נוח יותר.

יש לי כבר קהס אתה חושב שזה יכול לעזור? והקבן החדש רואה את הרקע שלי אצל הקבן הקודם? ועכשיו אני עושה חמשושים ואני ממש סובל בלילות וגם יש לי קשיים חברתיים שמקשים אליי במהלך היום , אני חייב לבסיס יותר קרוב כי אני לא מסוגל לשרת שאני יושן בבסיס וגם כי זה לא הגיוני לעושת יומיות של 4 שעות ולקום בארבע וחצי בבוקר כל יום ..
דונקי

Re: מעבר בסיס כמה שיותר מהר וליומיות

הודעהעל ידי דונקי » 26 אוגוסט 2018 14:41

הסעיף קה"ס בטח לא יזיק.
כן, הקב"ן יכול לראות את חוות הדעת שהקודם כתב עליך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים