עזרה דחופה!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אנונימי050
יצירת קשר:

עזרה דחופה!!

הודעהעל ידי אנונימי050 » 16 אוגוסט 2018 13:04

לפני שבוע התחיילתי, לפני החיול הייתי אצל פסיכיאטר שהביא לי טפסים על הבעיות שלי שאני מסתגר ואין לי חברים ואני לא יכול לישון בלי ההורים ( לא יצאתי לטיולים שנתיים) . רציתי לנסות להתגייס ושניה לפני שעלינו לאוטובוס לטירונות קרסתי, חטפתי התקף חרדה ורעדתי שם בלי הפסקה בכיתי ובקושי נשמתי. הייתי אצל קבן לפני החיול ושאל אותי אם אני רוצה פטור ואמרתי לו שלא.
לאחר התקף החרדה שלחו אותי הביתה ואמרו לי לבוא למחרת לקבן, כשבאתי הוא צעק עליי ואמר לי שאין לי שום בעיה ואני בסדר ולא הפסיק לצעוק עליי שאין לי בעיה. קיבלתי התקף חרדה חמור יותר במקום והוריי שחיכו לי בחוץ ורצו להכנס שמעו ממני על זה ושיצאתי אליהם וראו אותי לקחו אותי ישר למיון בבית חולים פסיכיאטרי גהה . לאחר יום הנפקדות הזה חזרתי שפטו אותי באזהרה והבאתע את הטפסים, קבעו לי עוד קבן שהיה נחמד וקבע לי פסיכיאטר שבוע לאחר מכן.
היום הייתי אצל הפסיכיאטר שהביא לי קהס 43 אבל מחייב אותי לעלות לטירונות והוא אפילו לא הקשיב לבעיות שלי, העיקר לתת קהס 43 והעיף אותי החוצה.
קיבלתי התקף חרדה במדור תנועה בתל השומר ואנשים שם דיברו איתי ואמרו לי שכדאי לי לצאת לטירונות ושם לדבר עם קבן ויהיה לי שם הרבה יותר קל להשתחרר כי בתל השומר הם לא מרבים לשחרר אבל אני באמת לא מסוגל לצאת לטירונות כי איני יכול לישון בלי נוכחות הורה אחד לפחות.
לאחר מכן אמרו לי לדבר עם הרסר שאמר שאו שאני מגיע מחר לטירונות או שאני במעצר.
אני באמת לא יודע מה לעשות אני לא מפסיק לבכות וההורים שלי רוצים לעזור לי ולא יודעים איך ואני ממש מפחד.
------
היום הגיע היום של הטירונות והקשבתי לאח שלי והוריי שאמרו לי לצאת לטירונות ולבקש שם קבן כי רציתי לשבור לעצמי רגל בשביל לא להגיע.
אני כנראה חוזר מחר בבוקר הביתה ואני וההורים שלי לא יודעים מה לעשות במיון הפסיכיאטרי נאמר ונרשם לי שיש לי בעיית הסתגלות חמורה מאוד ואני לא כשיר . האם לקחת עורך דין צבאי? ללכת לעוד פסיכיאטר? מה לעשות??
דונקי

Re: עזרה דחופה!!

הודעהעל ידי דונקי » 16 אוגוסט 2018 20:47

במקומך הייתי נפגש עם פסיכיאטר אזרחי, מתאר את החרדות שמהן אתה סובל וכו' ומבקש שיכתוב עבורך חוות דעת
לפיה אתה לא כשיר לשירות צבאי. חוות דעת כזו תסלול את הדרך שלך החוצה. חוות דעת כזו עולה בערך 900 ש"ח.

לדעתי בשלב הזה אין טעם לערב עו"ד.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים