עברתי חצי מהצו ראשון?? מה אני אמור לעשות הכי מהר שאפשר????

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים עברתי חצי מהצו ראשון?? מה אני אמור לעשות הכי מהר שאפשר????

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108548 הגב
    HEXER
    חבר

מה אני יכול לעשות כמה שיותר מהר כדיי לקבל פטור? עברתי חצי מהצו ראשון.. הרפואי והכל ההתחלה.. נשאר ניראה לי רק מבחנים וזה….. מה עושים? 😕
    אך אני מקבל קבן? ואם אני מקבל יש סיכוי שמישהו ידע על זה ? אני רוצה כאילו לעשות את זה בלי שאני במקרה יראה שם חברים בסביבה / שההורים ידעו…. אני חייב למהר עם זה זה רק מביא לי לחצים כל היום הצבא הזה

#174858 הגב

חברים בסביבה – תתעלם. הסיכוי שהם יראו אותך אפסי.

הורים – מזומנים לשיחה עם קב"ן/פסיכיאטר בשלב הסופי. וממילא, אתה לא יכול להסתיר מהם את זה שאתה לא מתגייס לנצח, אז כדאי להתמודד עם זה כמה שיותר מהר.

יש פרטים בטרגט 21 (חפש בגוגל) על התהליך. אם כבר נקבע לך פרופיל בלי זימון לקב"ן, עליך לשלוח חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי כדי לקבל קב"ן. המבחנים לא כל כך חשובים לעניין הזימון למיטב ידיעתי.

#174869 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote פרופילניק:

הורים – מזומנים לשיחה עם קב"ן/פסיכיאטר בשלב הסופי. וממילא, אתה לא יכול להסתיר מהם את זה שאתה לא מתגייס לנצח, אז כדאי להתמודד עם זה כמה שיותר מהר.

יש פרטים בטרגט 21 (חפש בגוגל) על התהליך. אם כבר נקבע לך פרופיל בלי זימון לקב"ן, עליך לשלוח חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי כדי לקבל קב"ן. המבחנים לא כל כך חשובים לעניין הזימון למיטב ידיעתי.

שיט, אי אפשר פשוט להתקשר אליהם לבקש קב"ן דחוף? הם לא יביאו?
    כמה עולה פסיכיאטר ומאיפה אני מוצא? מחפש בB144? ם_ם פשוט קובע פגישה והולך אליו? כמה פגישות צריך בערך ומה אני אמור להגיד לו שאני לא רוצה להתגייס לצבא ושזה עושה לי דכאונות וכאלה? או כאילו יש לי דיכאון כללי?

אם אני שומע הארדקור מטאלקור וdeath core וכאלה דברים עם צעקות מפחידים מדברים על מוות וכאלה זה יכול לעזור אכשהו? או שאם שומעים מוזיקה זה לא תסמין של דיכאון? (אם מישהו יודע)
    אני מדבר איתכם על שירים שהמשפטים בהם זה "death is only a chapter, And I'm ready for my sun… to set", או דברים כמו

Lay your guns down let me die (scars)
    Why can’t you just let me die (don’t)
    Lay your guns down let me die (heal)
    Why can’t you just let me die (when)
    Lay your guns down let me die (you keep)
    Scars don’t heal when you keep cutting
    Always cutting
    Cutting deeper
    Always deeper
    #174871 הגב
    HEXER
    חבר
    quote אנישכתבתיתאשכול:

quote פרופילניק:

שיט, אי אפשר פשוט להתקשר אליהם לבקש קב"ן דחוף? הם לא יביאו?
    כמה עולה פסיכיאטר ומאיפה אני מוצא? מחפש בB144? ם_ם פשוט קובע פגישה והולך אליו? כמה פגישות צריך בערך ומה אני אמור להגיד לו שאני לא רוצה להתגייס לצבא ושזה עושה לי דכאונות וכאלה? או כאילו יש לי דיכאון כללי?

אם אני שומע הארדקור מטאלקור וdeath core וכאלה דברים עם צעקות מפחידים מדברים על מוות וכאלה זה יכול לעזור אכשהו? או שאם שומעים מוזיקה זה לא תסמין של דיכאון? (אם מישהו יודע)
    אני מדבר איתכם על שירים שהמשפטים בהם זה "death is only a chapter, And I'm ready for my sun… to set", או דברים כמו

Lay your guns down let me die (scars)
    Why can’t you just let me die (don’t)
    Lay your guns down let me die (heal)
    Why can’t you just let me die (when)
    Lay your guns down let me die (you keep)
    Scars don’t heal when you keep cutting
    Always cutting
    Cutting deeper
    Always deeper

ובמסודר השאלות —

קבלת קב"ן:
    1. אי אפשר לקבל קב"ן אם נתנו לי פרופיל? ניראה לי 97, לא רשום מספר, רשום במילים משהו שאומר שזה 97 לפי מה שהבנתי.
    2. חברים – הייתי בצו כ-5 פעמים וכל פעם שהייתי ראיתי חבר מהשיכבה, אני לא רוצה נגיד שבדרך לקב"ן יראו אותי במקרה.. וידעו שאני הולך לקב"ן כי אולי יהיה חייל שידבר על זה ליידי..
    3. אי אפשר פשוט להתקשר ולהגיד שאני צריך קב"ן דחוף משהו דרסטי לא יודע.. ולקבל?
    4. מה הקב"ן אומר להורים? הוא מסביר להם על המצב שלי או משהו שאמרתי לו?

פסיכי אזרחי:
    5. כמה עולה ללכת לפסיכי בערך ? כל פגישה כאילו
    6. כמה פגישות צריך? עם הפסיכי
    7. אני פשוט מחפש פסיכי ב144 והולך אליו לפגישה?

אך שאני אמור להתנהג אצל פסיכי/קב"ן:
    8. אני אמור ליהיות דיכאוני שיחשבו שבא לי להתאבד? להגיד שחשבתי על להתאבד?
    9. הדיכאון צריך ליהיות בגלל הצבא זאת אומרת אני חושב שאני לא מתאים למסגרת ובגלל זה בא הדיכאון, או שהדיכאון צריך לבוא מדיכאון כללי, כי אם זה בגלל הצבא אני אוכל להאשים את זה שנשארתי כיתה השנה בגלל חיסורים.. שבתאכלס התחיל בגלל מחשבות על הצבא והצטבר ובגלל הצטברות נוצר מצב שלא יכלתי כמעט לבוא כי לא הייתי כמו כולם בחומר אז התחלתי להפסיק ואז תקופות שחזרתי בגלל חברים ואז שוב..
    10. דיכאון / שירים? מסתדר ביחד? אם אני אומר לו שאני שומע שירים שמדברים על מוות כבדים צרחות, אני אוכל להראות לו באייפוד תשירים והמילים.. אכשהו זה יהיה קצת פאדיחה לעשות כזה דבר.. אבל, זה יכול לעזור? או שהוא ישאל לבד על השירים ואז אני אוכל להראות לו במקום שאני פשוט אציע כי זה יהיה דפוק..
    11. עוד המלצות?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־עברתי חצי מהצו ראשון?? מה אני אמור לעשות הכי מהר שאפשר????
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו