פגישה אם קב"ן שלא יודעת לאן זה מתקדם

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

הסובל
יצירת קשר:

פגישה אם קב"ן שלא יודעת לאן זה מתקדם

הודעהעל ידי הסובל » 29 יולי 2018 16:42

שלום אני הולכת לקבן במטרה לצאת מהצבא קלטתי שהצבא זה לא משרת את האינטרסים שלי וכולם שם שרמוטות מהסמל הזוטר עד הפלאפלים האוכלים בטבעת האלה בקצרה כבר פעם שלישית שלי אם קב"ן הייתה הלי פגישה יום חמישי שעבר והיום עוד אחת יש לי ביום רביעיי עוד פגישה היה לי בקשה לתש 7 שלא אושרה והוא חושב שאני רוצה יומיות ואני לא רוצה אני רומזת לו יש לי מחשבות בעדינות וזה ועל נשק והוא לא מבין השאלה מה אני עושה איתו בפגישה הבאה כי הוא לא קולט מה אני צריכה להגיד לו במפרוש אני רוצה להתאבד רק ככה הוא יבין הוא נותן לי יומן למלאות את היום שלי וכולי מה זה אומר מישהו יודע לאן זה יתקדם מה לעשות איתו כבר אני מתומטטת נשבר לי כבר מכל הכיוניים אני חייבת לעוף מהצבא הזה שנתיים של בזבוז זמן
דונקי

Re: פגישה אם קב"ן שלא יודעת לאן זה מתקדם

הודעהעל ידי דונקי » 29 יולי 2018 20:50

קראת את טרגט 21 במקרה? זה יעזור לך להתכונן למפגש עם הקב"ן.
הסובל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הסובל » 31 יולי 2018 10:47

דונקי כתב:קראת את טרגט 21 במקרה? זה יעזור לך להתכונן למפגש עם הקב"ן.

ברור שקראתי בכיתי לו רמזתי לו על נשק וקשה לי וכל זה אמת באמת קשה לי, זה כבר פגישה רביעית בשבוע אחד לא יודעת לאן זה מתקדם נותן לי למלאות יומן אנע מרגישה בכלא אלקטרז כלואה אני מאבדת את זה עוד טיפה ואני באמת יעשה לעצמי משהו אובדת עצות כבר מה לעשות ללכת ולהגיד לו שאני רוצה לדפוק לעצמי כדור בראש כל הזמן שאני רואה רובה
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 31 יולי 2018 10:52

שקלת לפנות במקביל למרפאת בריאות הנפש תל השומר? זה נמצא ב"שער צפון".

כמו כן, שקלת להיפגש עם פסיכיאטר אזרחי ולבקש שיכתוב עבורך חוות דעת שמיועדת לצבא?
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 31 יולי 2018 10:53

בכל אופן אל תתייאשי. תמשיכי ללחוץ ולהיפגש עם הקב"ן. קצת סבלנות ובסוף ההשקעה תשתלם לך.
הסובל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הסובל » 05 אוגוסט 2018 15:54

דונקי כתב:שקלת לפנות במקביל למרפאת בריאות הנפש תל השומר? זה נמצא ב"שער צפון".

כמו כן, שקלת להיפגש עם פסיכיאטר אזרחי ולבקש שיכתוב עבורך חוות דעת שמיועדת לצבא?

אם אתה מתכוון לבהרן תל השומר אז כן הייתי שם פעם אחת אני מקרה מסובך כבר 5 בסיסים בחצי שנה המצב גם בבית משפיע עלי לרעה ושובר אותי אמא שלי היא אובדנית וניסתה גם כמה פעמים להשים קץ לחייה... הייתה מאושפזת במקומות של בריאות הנפש המצב בבית על הפרצוף ואני נקרעת לגזרים בין הבית לצבא. ניסיתי להוציא תש 7 והצבא לא אישר גילתי את הפרצוף האמתי של הנבלות האלה שאני צריכה להיות בבבית ולא נותנים לי ואנשים שאין להם בעיה אחת משרתים לי 2 דקות מהבית אם רכב צמוד נשבר לי מהמערכת הגמורה והרקובה הזאת אם כל המפגרים האלה שלא שווים גרוש באזרחות עכשיו זה הוא לצאת מהצבא הוא לגמור על עצמי ואיך אומרים fuck the system ללכת לתרום שנתיים מהחיים שלי שבזמן הזה אני יעשה עולם ומלאו שתזדיין המדינה ושזדיין הצבא
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 05 אוגוסט 2018 17:42

אני מציע לך לשקול לבקר שם (בברה"ן תל השומר) שוב. כמו כן אם את יכולה להרשות לעצמך - להיפגש עם פסיכיאטר אזרחי שרושם חוות דעת פסיכיאטריות עבור הצבא, להסביר לו את הנסיבות שלך ואת הקושי שלך לשרת בצבא. פגישה כזו עולה 900 ש"ח. בגלל שאת חיילת בצבא ולא חברה בקופת חולים לא תוכלי לקבל החזר מסוים מקופת חולים לצערי.

בכל אופן במקומך לא הייתי נשבר. אם תהיי מספיק חזקה ועקשנית את יכולה לעשות את זה, בהחלט נשמע שיש לך בעיות שמפריעות לך לשרת בצבא.

אם את רוצה את יכולה להשאיר דוא"ל ואנסה לעזור לך.
הסובל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הסובל » 06 אוגוסט 2018 07:46

דונקי כתב:אני מציע לך לשקול לבקר שם (בברה"ן תל השומר) שוב. כמו כן אם את יכולה להרשות לעצמך - להיפגש עם פסיכיאטר אזרחי שרושם חוות דעת פסיכיאטריות עבור הצבא, להסביר לו את הנסיבות שלך ואת הקושי שלך לשרת בצבא. פגישה כזו עולה 900 ש"ח. בגלל שאת חיילת בצבא ולא חברה בקופת חולים לא תוכלי לקבל החזר מסוים מקופת חולים לצערי.

בכל אופן במקומך לא הייתי נשבר. אם תהיי מספיק חזקה ועקשנית את יכולה לעשות את זה, בהחלט נשמע שיש לך בעיות שמפריעות לך לשרת בצבא.

אני יבדוק כמה עולה פסיכיאטר פרטי, כבר כסף לא משחק פה בעיקר לצאת מהכלא ולהיות חופשיה ושמחה תודה על התמיכה אני לא ישבר וילחם במערכת הרקובה הזאת עד שאני יצא אני יעדכן מה יהיה תודה!
הסובל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הסובל » 06 אוגוסט 2018 15:31

דונקי כתב:אני מציע לך לשקול לבקר שם (בברה"ן תל השומר) שוב. כמו כן אם את יכולה להרשות לעצמך - להיפגש עם פסיכיאטר אזרחי שרושם חוות דעת פסיכיאטריות עבור הצבא, להסביר לו את הנסיבות שלך ואת הקושי שלך לשרת בצבא. פגישה כזו עולה 900 ש"ח. בגלל שאת חיילת בצבא ולא חברה בקופת חולים לא תוכלי לקבל החזר מסוים מקופת חולים לצערי.

איך אני יכולה להשאיר לך אימייל לפרטי אני רוצה להתייעץ איתך תודה.
liorb2012
יצירת קשר:

הודעהעל ידי liorb2012 » 07 אוגוסט 2018 07:56

שלחתי לך הודעה לפרטי.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 21 אורחים