בדיקה רפואית אחרי פרופיל 24 נפשי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ron133
יצירת קשר:

בדיקה רפואית אחרי פרופיל 24 נפשי

הודעהעל ידי ron133 » 27 יולי 2018 16:56

שלום לכולם, לפני 4 חודשים קיבלתי מהצבא פרופיל 24 נפשי(ביוס שבו הייתי אמור להתגייס, עדיין לא עברתי גיוס) והם זימנו אותי להגיע לבדיקה עם רופא בעוד 3 שבועות. הם לא ביקשו להביא מסמכים רפואיים אלא רק תעודת זהות.
אם המטרה שלי היא לצאת מהצבא(פרופיל 21) מה אני צריך לעשות? על מה הרופא ידבר איתי ומה אני צריך להגיד לו?

תודה לעונים :)
דונקי

Re: בדיקה רפואית אחרי פרופיל 24 נפשי

הודעהעל ידי דונקי » 28 יולי 2018 11:42

קשה לענות לך כי לא פירטת מספיק. מה הביא אותם לקבוע פרופיל 24 נפשי? איזה מסמכים הצגת בפניהם?

בפני מי תיערך הבדיקה?
ron133
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ron133 » 31 יולי 2018 09:32

דונקי כתב:קשה לענות לך כי לא פירטת מספיק. מה הביא אותם לקבוע פרופיל 24 נפשי? איזה מסמכים הצגת בפניהם?

בפני מי תיערך הבדיקה?

שלחתי להם שבוע לפני תאריך הגיוס שלי חוות דעת מפסיכיאטר של הקופ"ח שבה כתוב שאני במצב דיכאוני ושממליצים לדחות לי את הגיוס בחצי שנה. ביום הגיוס שלי פגשתי קב"ן שעשה איתי פשוט שיחה 5 דקות והחליט לתת לי פרופיל 24 לחצי שנה בגלל הדיכאון ועכשיו הם זימנו אותי ל"בדיקה/שיחה"(ככה כתוב בזימון) עם רופא ראשי.
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 31 יולי 2018 10:56

מציע לך להתייצב לפגישה עם חוות דעת פסיכאטרית נוספת (חדשה) ובה כתוב שאתה סובל
מבעיות כאלה ואחרות (דיכאון, חרדות או כל ממצא שהפסיכיאטר יראה לנכון לקבוע) ולפיכך מומלץ לא לגייס אותך לשירות.

מאחר וכבר נבדקת ע"י פסיכיאטר שאבחן שאתה סובל מדיכאון (גם אם "זמנית"), אני מעריך שהסיכויים שלך להצליח גבוהים מאוד.
ron133
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ron133 » 10 אוגוסט 2018 16:57

דונקי כתב:מציע לך להתייצב לפגישה עם חוות דעת פסיכאטרית נוספת (חדשה) ובה כתוב שאתה סובל
מבעיות כאלה ואחרות (דיכאון, חרדות או כל ממצא שהפסיכיאטר יראה לנכון לקבוע) ולפיכך מומלץ לא לגייס אותך לשירות.

מאחר וכבר נבדקת ע"י פסיכיאטר שאבחן שאתה סובל מדיכאון (גם אם "זמנית"), אני מעריך שהסיכויים שלך להצליח גבוהים מאוד.

שמח לשמוע.

אגב, מה זה בכלל רופא ראשי? פסיכיאטר צבאי, "וועדה רפואית" או שמשהו אחר? ויש לך מושג על מה בגדול הוא ידבר איתי?
תודה על העזרה בכל מקרה :)
אליעד אסולין

הודעהעל ידי אליעד אסולין » 13 אוגוסט 2018 09:30

אני לא חושב ש"רופא ראשי" הוא וועדה רפואית, אך הוא יכתוב את ההמלצה האם לשנות את הפרופיל הרפואי שלך או לא,
וההמלצה שלו "תצא לפועל" בסופו של יום.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים