אוקיי- עזרה!

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108534 הגב
    ianlavy
    חבר

שלום לכולם 🙂
    שמי יאן, בן 18 (בעוד שבועיים) ממשמר השבעה -פציפיסט בכל מובן המילה.
    כמו שניתן להסיק, אני לא מעוניין בכל שירות צבאי זה או אחר. פה הבעיה.

הבנתי מרפרוף בפורום שהצהרת פציפיסטיות זה נורא נורא לא מחייב, על כן החלטתי לנסות לצאת על נפשי. הם כבר זימנו אותי לקבן (אחרי שמעט "השתעשעתי" עם מה שאמרתי למראיינת בצו הראשון- חרדות, דיכאונות וזה…), בצער רב הפגישה עם הקבן לא בלכה כמתוכנן וקיבלתי "הקלות קלות"- שאין לי מושג איך זה קרה.
    ועכשיו הם לא נותנים לי עוד פגישה עם קבן. כאילו, הם רוצים שהמטפל (שאין לי) ישלח להם איזה טופס על שינוי במצב שלי (או איזה שיט אחר, לא ממש הבנתי), מה שיצדיק פגישה נוספת.

אז עכשיו חשבתי שוב על הצהרת פציפיסטיות- אבל האם זה באמת סיכויים כל כך נמוכים? גם אם אני באמת פציפיסט? כאילו, אולי עדיף לי למצוא מטפל ש"יזרום"?
    מה לעשות??! תעזרו לי!!

*אני לחוץ תחת!*
    תודה מראש.
    good ppl 🙂

#174785 הגב

ש דבר שנקרא ועדת מצפון אבל זה דורש הרבה יותר מאמצים מהדרך הקלה שהיא למצוא פסיכיאטר אזרחי ולהוציא חו"ד.

#174788 הגב
    RONRON
    חבר

אני גם מלש"ב וגם מתכנן לא להתגייס אבל לי יש זמן.ממה שאני גולש באינטרנט ורואה מה אנשים כותבים,הבנתי שאתה צריך להיפגש עם פסיכיאטר או פסיכולוג- אזרחי (כלומר פסיכיאטר או פסיכולוג שהם לא מהצבא,עדיף פרטי ולא של קופ"ח כי בדרך כלל של קופ"ח עושה בעיות עם חוות דעת),לא חייב על בסיס קבוע,אפשר גם רק כמה פגישות בודדת ולספר לו\ה על המצב הנפשי שלך.כמובן שאם אתה רוצה לצאת-אתה יודע מה לעשות אצלו בפגישה.אחרי הפגישה\כמה פגישות אתה מבקש ממנו חוות דעת אותה אתה מפקסס לצבא והם מזמנים אותך לקב"ן.
    *תברר(תשאל בטלפון) שהפסיכי' שאתה הולך אליו עושה חו"ד לצבא.
    *אין לך הרבה זמן אז כדאי שתקבע משהו בתירוץ שזה "דחוף" וכו';לאחר שתפקסס תברר שהפקס הגיע לצבא ותנדנד להם.בגלל שכבר ראית קב"ן ועשית רושם בצו ראשון כבר יש לך "רקע",לכן אני מאמין שלאחר הידרדרות במצב שלך(מה שאמור להיות כתוב בחו"ד שתשיג)יזמנו אותך לקב"ן,כמובן אם תפעל מהר ותנדנד.

בהצלחה!! ולא לשכוח לעדכן בפורום כל שלב!

#175077 הגב
    ianlavy
    חבר

טוב, בעייה.

עכשיו חזרתי מהפסיכיאטרית.
    שוב יש לי "קשיי היסתגלות מתונים".
    יש משהו שאני עושה לא בסדר?
    כמה קשה זה כבר אמור להיות??

באמת שאיבדתי את הרצון לחיות.
    אני מתחיל להתקרב ללקנות כרטיס בכיוון אחד ללונדון.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־אוקיי- עזרה!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו