אמור להתגייס ב9.8 ואני חייב עזרה על לדחות את התאריך

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ADHD
יצירת קשר:

אמור להתגייס ב9.8 ואני חייב עזרה על לדחות את התאריך

הודעהעל ידי ADHD » 24 יולי 2018 16:20

שלום לכולם,אני אמור להתגייס ב9.8 עוד מעט!!! ישלי פרוםיל 64 עם סעיפים נפשים כשהייתי ביא' הקבנית אמרה לי אחרי שיחה איתה שהיא מעדיפה שאני יעשה שירות לאומי ואמרתי לה נראה כי הייתי להוט על השנת שירות שאי שאפשר היה לעשות למי שלא יכול לחתום לנחל אז חתמתי לנחל
ומשם אחרי השנת שירות ביטלתי תחתימה החלטתי שאני מוציא פטור גם בגלל שאני לא מסכים עם הצבא וגם כי זה לא מתאים לי נפשית התחלתי טיפול אצל פסיכולוגית היא כתבה לי מכתב לצבא ואז נפגשתי עם פסיכאטרית שתכתוב לי חוות דעת שלחתי לצבא ואני מתקשר היום ואומרים לי אין שינוי בסטטוס של הפרופיל שלך
אני מציין כי במכתב לא היה מצויין מצב נפשי קשה בעיקר דיכאון חרדות קשיי הסתגלות קשב וריכוז ומסגרת
אני חייב לדחות את מועד הגיוס ואז אני אערער על ההחלטה שלהם לא לראות במסכמים משהו נכון
חייב את העזרה שלכם דחוף
לא מוכן אפילו לחשוב על להתגייס
דונקי

Re: אמור להתגייס ב9.8 ואני חייב עזרה על לדחות את התאריך

הודעהעל ידי דונקי » 24 יולי 2018 16:24

לאן נשלח המכתב? למי? אתה יודע בוודאות שהמכתב התקבל?

הגשת בקשה רשמית לדחיית השירות?
ADHD
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ADHD » 24 יולי 2018 16:59

דונקי כתב:לאן נשלח המכתב? למי? אתה יודע בוודאות שהמכתב התקבל?

הגשת בקשה רשמית לדחיית השירות?

המכתב התקבל אצלם שלחתי למייל של מיטב ואז התקשרתי עד שלא אמרו לי שזה הועבר למדור ואז אמרו לי שזה בטיפול ועכשיו אחרי שבועיים התקשרתי ואמרו לי המסמכים נבדקו ואין שינוי בפרופיל.
אני עכשיו מנסה לנסח מכתב לדחיית השירות אבל אני מפחד מאוד שזה קרוב מידי התאריך גיוס שלי איזה צעדים עוד כדי לעשות ומה עדיף לכתוב במכתב
זה יעזור שהפסיכולוגית שלי תאשר אותו למרות שאני מפריח שם דברים ואז היא לא תוכל לאשר?
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 24 יולי 2018 18:05

אם ככה אז המכתב התקבל ונבדק.
אני במקומך כן הייתי שולח מכתב ומבקש דחיית שירות, אין לך מה להפסיד. שווה לך לנסות להרוויח זמן
ולבקש שיזמנו אותך לוועדה רפואית בשנית.

רק כדי לוודא - הפסיכיאטרית כתבה בחוות הדעת אבחנות כגון דיכאון וחרדות ועדיין מגייסים אותך? זה ממש מוזר.
אולי כדאי לך להיפגש איתה שוב ולבקש ממנה שתכתוב מכתב חדש, חריף יותר.
ADHD
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ADHD » 29 יולי 2018 11:51

רק כדי לוודא - הפסיכיאטרית כתבה בחוות הדעת אבחנות כגון דיכאון וחרדות ועדיין מגייסים אותך? זה ממש מוזר.
אולי כדאי לך להיפגש איתה שוב ולבקש ממנה שתכתוב מכתב חדש, חריף יותר.[/quote]

שלחתי למיטב מכתב לפני שבוע על בקשה לדחיית גיוס כדי לערער על ההחלטה השלילית לגבי הפטור בו הצגתי את מצבי הנפשי ולמה אני מתכון לערער על זה הצגתי את רמת החרדות הגבוה שלי והתפקוד הקשה לי ביום יום ואף ציינתי אמירה אובדנית הכל בערך כך שלא יוכלו להתעלם.
בדקתי והמכתב הגיע למדור עכשיו אני מתכוון לחפור שיענו לי עליו
לגבי הפסיכאטרית היא ניסתה לכתוב כל מה שהיא יכלה והיא בפגישה כבר ציינה שזה כנראה לא יספיק לצבא היה מצויין בוא חרדות ודכאון ואף הזכרה של חיתוך עצמי
אני צריך לשחק טוב ולבוא אליה כדי שתוכל לכתוב לי אבחנות חדשות
מה עוד אתם ממצליצים לעשות?
לנסות להשיג פגישה עם קבן?
אני לא יכול לראות את עצמי מתגייס בכלל!
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 29 יולי 2018 13:12

מעניין אותי למה לדעת למה היא ציינה בפניך שחוות הדעת "לא תספיק לצבא" אם היא כתבה ממצאים חמורים כמו חרדות דיכאון ואף שפגעת בעצמך.
עוד יותר מוזר לי שבצבא קראו את חוות הדעת ולא קבעו לך פרופיל 21...

מציע לך להתקשר עם הפסיכיאטרית ולהתייעץ איתה בנושא. במידת הצורך כדאי לך לבקש חוות דעת פסיכיאטרית נוספת חמורה יותר (אם אתה לא סומך עליה שהיא "תעשה את העבודה" אתה יכול לפנות לגורם מקצועי אחר).

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 28 אורחים