ערעור על פרופיל

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

qmqm
יצירת קשר:

ערעור על פרופיל

הודעהעל ידי qmqm » 15 יולי 2018 13:05

קיבלתי פרופיל 45 רפואי עכשיו אני מעוניין לערער לפרופיל 21 (עוד לא עבר חודש מקבלת הפרופיל אז זה אפשרי),
האם חתימת עו"ד "תאיים" עליהם באיזשהו צורה? והאם ערעור מפרופיל 45 מאושר יחסית בקלות?.

נ"ב אני עוד לא התגייסתי אם זה משנה.
דונקי

Re: ערעור על פרופיל

הודעהעל ידי דונקי » 15 יולי 2018 21:04

אני לא בטוח שעו"ד יעזור לך כאן. מדובר בעניין שברפואה, וכידוע עו"ד הוא לא רופא...

אני הייתי מצרף לערעור חוות דעת רפואית ובה כתוב ששירות צבאי בכל תפקיד שהוא יכול לפגוע בבריאות שלך.

אגב אם לך אכפת לך שאני שואל - על מה הורידו לך פרופיל ל-45?
qmqm
יצירת קשר:

הודעהעל ידי qmqm » 16 יולי 2018 00:46

דונקי כתב:אני לא בטוח שעו"ד יעזור לך כאן. מדובר בעניין שברפואה, וכידוע עו"ד הוא לא רופא...

אני הייתי מצרף לערעור חוות דעת רפואית ובה כתוב ששירות צבאי בכל תפקיד שהוא יכול לפגוע בבריאות שלך.

אגב אם לך אכפת לך שאני שואל - על מה הורידו לך פרופיל ל-45?

ץ
נערך לאחרונה על ידי qmqm ב 19 יולי 2018 23:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 16 יולי 2018 06:57

המצב הבריאותי שלך חמור מאוד ממה שאני מבין.
במצב דברים כזה בהחלט חשוב מאוד שתילחם על פרופיל 21.
בפרופיל הנוכחי שלך תיאלץ לעבור טירונות 02, ולפי מה שאתה מתאר אסור לך בשום פנים ואופן להשתתף במטווח ולירות בנשק.

אני מקווה שכבר הגשת ערעור על קביעת הפרופיל.

אני מציע לאסוף חוות דעת מומחים. תשלח הרבה מכתבים ופקסים לכל גורם אפשרי ותבקש שיזמנו אותך לוועדה רפואית, תציין את הנסיבות שלך ותצרף אסמכתאות תומכות.

יצא לך לברר כמה יעלה לך מכתב מעו"ד? אם זה לא יקר מדי אולי בכל זאת כדאי לך לשקול את זה, אני לא בטוח כמה זה יקדם אותך אבל זה בטח לא מזיק ואתה לא יכול להרשות לעצמך להשתתף בטירונות עם המצב הבריאותי שלך. אתה חייב ללחוץ עכשיו בכל הכוח.

בעניין הוועדה - אין לך מה לחשוש, לא ישאלו אותך שאלות. אתה לא רופא... אני בספק גדול אם הם יעזו לפקפק בחוות דעת של רופאה מומחה.
תסביר במכתבים שלך לרשויות הצבא שהשתתפות בטירונות או במסגרת צבאית יכולה לסכן אותך מאוד לאור הנסיבות המיוחדות שלך.
qmqm
יצירת קשר:

הודעהעל ידי qmqm » 16 יולי 2018 11:31

דונקי כתב:המצב הבריאותי שלך חמור מאוד ממה שאני מבין.
במצב דברים כזה בהחלט חשוב מאוד שתילחם על פרופיל 21.
בפרופיל הנוכחי שלך תיאלץ לעבור טירונות 02, ולפי מה שאתה מתאר אסור לך בשום פנים ואופן להשתתף במטווח ולירות בנשק.

אני מקווה שכבר הגשת ערעור על קביעת הפרופיל.

אני מציע לאסוף חוות דעת מומחים. תשלח הרבה מכתבים ופקסים לכל גורם אפשרי ותבקש שיזמנו אותך לוועדה רפואית, תציין את הנסיבות שלך ותצרף אסמכתאות תומכות.

יצא לך לברר כמה יעלה לך מכתב מעו"ד? אם זה לא יקר מדי אולי בכל זאת כדאי לך לשקול את זה, אני לא בטוח כמה זה יקדם אותך אבל זה בטח לא מזיק ואתה לא יכול להרשות לעצמך להשתתף בטירונות עם המצב הבריאותי שלך. אתה חייב ללחוץ עכשיו בכל הכוח.

בעניין הוועדה - אין לך מה לחשוש, לא ישאלו אותך שאלות. אתה לא רופא... אני בספק גדול אם הם יעזו לפקפק בחוות דעת של רופאה מומחה.
תסביר במכתבים שלך לרשויות הצבא שהשתתפות בטירונות או במסגרת צבאית יכולה לסכן אותך מאוד לאור הנסיבות המיוחדות שלך.

עוד לא הגשתי ערעור יש צורך? כי אני עכשיו גם קבעתי תור לרופאת אוזניים שטיפלה בי כל השנים ואבקש שם חוות דעת לשחרור בנוסף
ואשלח הכל ביחד.
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 16 יולי 2018 20:50

יש פרק זמן מסוים שבו עליך להגיש את הערעור אם אני זוכר נכון.

אני במקומך הייתי מגיש ערעור. אם לא אז מקס' תבקש וועדה רפואית שוב ותתלונן על החמרה במצבך הרפואי... בסופו של יום בוועדה הרופא יבחן את כל המסמכים שתגיש לו.

עדיף שתעשה את כל התהליך הזה כמה שיותר מוקדם.
qmqm
יצירת קשר:

הודעהעל ידי qmqm » 17 יולי 2018 13:54

דונקי כתב:יש פרק זמן מסוים שבו עליך להגיש את הערעור אם אני זוכר נכון.

אני במקומך הייתי מגיש ערעור. אם לא אז מקס' תבקש וועדה רפואית שוב ותתלונן על החמרה במצבך הרפואי... בסופו של יום בוועדה הרופא יבחן את כל המסמכים שתגיש לו.

עדיף שתעשה את כל התהליך הזה כמה שיותר מוקדם.

אוקיי תודה אני הולך לרופא לקבל חוות דעת ואשלח להם ערעור,
אעדכן.
נערך לאחרונה על ידי qmqm ב 19 יולי 2018 23:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 19 יולי 2018 11:32

יופי. תעדכן
qmqm
יצירת קשר:

הודעהעל ידי qmqm » 19 יולי 2018 20:41

הגשתי ערעור עם חוות דעת שלטענת הרופא הם לא אוהבים בצבא את מה שהוא רשם והמלצה לבדוק את האפשרות לשחרור מהצבא מה דעתך על
זה? ישחררו אותי בקלות עם חוות דעת כזו?
שוקרון

הודעהעל ידי שוקרון » 21 יולי 2018 14:55

יא משתמט מניאק הלוואי צהל ידפקו אותך חזק כמו שאתה מנסה לדפוק אותם
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 21 יולי 2018 20:19

שוקרון כתב:יא משתמט מניאק הלוואי צהל ידפקו אותך חזק כמו שאתה מנסה לדפוק אותם

עוד אחד ששטפו לו את המוח.

איך בדיוק הוא דפק אותם? מאיפה לך שאין לו בעיות אמיתיות שמונעות ממנו להתגייס?

אל תדאג, צה"ל יסתדר גם בלעדיו. אל תחפש להטיף פה מוסר לאנשים.
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 21 יולי 2018 20:26

qmqm כתב:הגשתי ערעור עם חוות דעת שלטענת הרופא הם לא אוהבים בצבא את מה שהוא רשם והמלצה לבדוק את האפשרות לשחרור מהצבא מה דעתך על
זה? ישחררו אותי בקלות עם חוות דעת כזו?

אני לא יודע, צריך לראות את חוות הדעת.

תעדכן.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 18 אורחים