פגישה חוזרת עם פסיכיאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Din2468
יצירת קשר:

פגישה חוזרת עם פסיכיאטר

הודעהעל ידי Din2468 » 09 יולי 2018 14:18

לפני כשבוע הייתי אצל קבן וסיפרתי לי לו את כל הסיפור שלי הסברתי לו שהייתי עתודאי ושבמהלך המסלול אחד החברים שלי התאבד וידידה שלי נהרגה.
הוא שאל אם אני לוקח את התרופות שהפסיכאטרים האזרחיים רשמו לי ואמרתי שלא כי באיזה זכות אני יכול לקחת תרופה שתגרום לי להרגיש יותר טוב ולגבי חברים שלי שמתו אין תרופה שתסדר את המצב , הוא הפנה אותי לפסיכאטר .
היום נפגשתי עימו ולפני שהתחילה הפגישה הוא אמר לי אתה מוכן להתייחס אלי או שתצא בחוץ ואני אקרא בנתיים למישהו אחר.
לאחר מכן הוא אמר לי רק שתדע שיש המון אנשים עם דיכאון וחרדות שמתגייסים .. הוא שאל איתי מספר שאלות טכניון ושאל לאן אני רוצה להתגייס אמרתי שאני לא רוצה בגלל כל מה שקרה והסברתי את עצמי לאחר מכן שאל למה אני לא לוקח את התרופות אמרתי שאני מרגיש אשמה על חבר שלי שהתאבד ולפני שהספקתי לסיים את ההסבר הוא צחק עליי ואמר לי מבחינתי מי שיש לו מצוקה רציהית לוקח תרופות אז או שהמצוקה שלי לא רצינית או שאני עובד עיו לפני שהספקתי להגיד הוא אמר לי אתה מתגייס חבר והוריד לי את הפרופיל ל64 .
אני לא יודע מה לעשות עכשיו אני עתודאי לשעבר לא גויסתי עדיין וכשבאתי לרמד של עתודה עם דמעות בעניים הוא שלח מיג מייל למפקדת של הפסיכאטר וביקש פגישה חוזרת עם מישהו אחר .
אני לא יודע מה לעשות עכשיו למי אני פונה מה אני עושה כדי למנוע מזה לקרות שוב, אשמח לעזרה
סופר סאייה 2

Re: פגישה חוזרת עם פסיכיאטר

הודעהעל ידי סופר סאייה 2 » 09 יולי 2018 14:50

ממליץ לך לבקש חוות דעת פסיכיאטרית מפסיכיאטר מומחה שמיועדת עבור הצבא ובה מתוארות הנסיבות שהובילו להידרדרות במצבך הנפשי. נשמע לי שעברו עליך דברים לא קלים. חוות דעת חיצונית יכולה מאוד לחזק את הסיכויים שלך.

דרך אגב - סיימת כבר את התואר או לא? ממה שידוע לי הצבא לא "מוותר" בקלות על עתודאים, אבל לדעתי שווה לך לנסות את מזלך.
Din2468
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Din2468 » 09 יולי 2018 14:51

לא סיימתי את התואר והבאתי שני חוות דעת פסיכאטריות
דונקי קונג

הודעהעל ידי דונקי קונג » 09 יולי 2018 19:10

שתי חוות הדעת הפסיכיאטריות - ממי מהן? מפסיכיאטר של קופת חולים או פסיכיאטר פרטי?

מה ההבחנות שנכתבו בחוות הדעת? האם הצגת את שתיהן בפני הקב"ן? אם כן - מה הייתה התגובה שלו?
Din2468
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Din2468 » 09 יולי 2018 21:03

אחד פרטי ואחד שהגעתי אליה פרטי אבל היא עובדת עם קופת חולים
. החוות דעות היו אצלו הוא לא הסתכל עליהם חוץ מהטיפול התרופתי שהיה רשום בתחתית.
האבחנות היו דיכאון עם התקפי חרדה
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 09 יולי 2018 21:39

אף אחד משני הפסיכיאטרים לא המליץ לשחרר אותך משירות הצבאי מחמת אי כשירות?
אם לא - אני ממליץ שתיפגש עם אחד מהם שוב ותבקש זאת מפורשות, ושוב תציין את כל הנסיבות.

בכל אופן תציג את שני המסמכים שלך בפני הקב"ן הבא שתפגוש (אני מבין ממך שזה יהיה קב"ן אחר).
גם ללכת למיון ולהציג את המסמכים האלה בפני פסיכיאטר במיון בטח לא יזיק.

נ"ב שמעת על ברה"ן תל השומר?
Din2468
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Din2468 » 09 יולי 2018 22:00

לא שמעתי מה זה
דונקי

הודעהעל ידי דונקי » 10 יולי 2018 08:39

כשאתה מגיע לשער הצפוני של הבקו"ם, אתה לא נכנס אלא פונה שמאלה ויש שם בסיס קטן שנקרא מפקדת ברה"ן (בריאות הנפש).
אין לי מושג באיזה ימים ושעות הם עובדים. שווה לך לנסות לברר בטלפון.
03-738-8888
או שתשאל בדוא"ל meitav@idf.gov.il

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 23 אורחים