משוחרר! :)

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108439 הגב
    Kastet
    חבר

אתמול הייתי בועדה ושחררו אותי ) אני לא מרגיש ממש הקלה כי הייתי חודש בגימלים לפני זה, אבל אני מאוד שמח :)))
    שאלה קטנה – מותר להגיע על אזרחי? או שחובה? ) כי אני רואה שכל המשתחררים מגיעים על אזרחי )

#174487 הגב
    shayaf
    חבר

שאתה עושה טופס טיולים אתה יכול לבוא על אזרחי
    מזל טוב

על איזה סעיף השתחררת?

#174488 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote shayaf:

שאתה עושה טופס טיולים אתה יכול לבוא על אזרחי
    מזל טוב

על איזה סעיף השתחררת?

מזאת אומרת טופס טיולים?
    אתמול השתחררתי גם קיבלתי תפטור והכל
    מזה טופס טיולים?

#174489 הגב
    Kastet
    חבר
    quote VIC:

quote shayaf:

quote]
    מזאת אומרת טופס טיולים?
    מזה טופס טיולים?

טופס טיולים זה טופס שאומר שאתה משתחרר. אם לא עשית אותו – יגייסו אותך מחדש… 🙂

אהה והשתחררתי על דיכאון מג'ורי, חרדות ופוביה חברתית.. הייתי מפרסם ת'סיפור שלי במלואו אבל אין שם יותר מידי מה לספר, תהליך רגיל לגמרי, לקח חודש.ת'אמת זה היה הרבה יותר קל משחשבתי, ולא התנגשתי בשום נפנוף או מריחה כמו שקרה פה להרבה אנשים.. לא עשיתי משהו יותר מדי יצירתי כמו לנבוח מול הקב"ן או לשפוך על עצמי חומר כימי על הרגל )) פשוט אמרתי דברים כמו אין טעם בחיים, החיים כבר נגמרו גם ככה וכו'.. עכשיו, אלמנט אחד שאני חושב שמאוד עזר לי – זה שאני לא ביקשתי קב"ן בעצמי.. לפני שראיתי קב"ן לא אמרתי ת'מילה קב"ן אפילו ) מה שקרה הוא שהייתי מאוד "מדוכא" במשך שבוע שלם, בקושי דיברתי עם אנשים, אמרתי דברים מוזרים וכמובן עשיתי את כל זה בהדרגה כי לפני זה הייתי כיפי וחברותי.. השינוי הזה הלחיץ אנשים וכמה מהם אמרו לקצין שלי שמשהו לא בסדר איתי… בעקבות זה הקצין לקח אותי לשיחה, התרשם שבאמת משהו לא בסדר ושלח אותי לראש ענף (רס"ן) שבתורו מאוד התרשם ושלח אותי לקב"ן. עכשיו, אני חושב שכשהקב"ן מקבל מישהו לפי הבקשה של החייל ומישהו לפי הבקשה של המפקד שלו (ועוד בדרכה גבוה) זה שתי גישות שונות לגמרי, ולמקרה השני הוא מתייחס פחות בגישה של "זה בטח עוד מישהו שרוצה להשתחרר" ויותר "צריך לעזור לו, שלא יתאבד ואז יאשימו אותי". התוצאה של המחשבה השניה כמובן היא שחרור מהיר יותר… חוץ מזה בסיכום שקיבל הפסיכיאטר מהקב"ן היה רשום "הופנה לקב"ן על ידי בקשתו של הרע"ן" ולא "לפי בקשתו של החייל" שזה גם די משנה את הגישה שלו. חוץ מזה הייתי חייל ממושמע ולא עשיתי בעיות שזה גם עזר.. אבל לדעתי מה שרשמתי השפיע מאוד ) תקנו אותי אם אני לא צודק לגבי משהו…

#174491 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Kastet:

quote VIC:

quote shayaf:

quote]
    מזאת אומרת טופס טיולים?
    מזה טופס טיולים?

טופס טיולים זה טופס שאומר שאתה משתחרר. אם לא עשית אותו – יגייסו אותך מחדש… 🙂

אהה והשתחררתי על דיכאון מג'ורי, חרדות ופוביה חברתית.. הייתי מפרסם ת'סיפור שלי במלואו אבל אין שם יותר מידי מה לספר, תהליך רגיל לגמרי, לקח חודש.ת'אמת זה היה הרבה יותר קל משחשבתי, ולא התנגשתי בשום נפנוף או מריחה כמו שקרה פה להרבה אנשים.. לא עשיתי משהו יותר מדי יצירתי כמו לנבוח מול הקב"ן או לשפוך על עצמי חומר כימי על הרגל )) פשוט אמרתי דברים כמו אין טעם בחיים, החיים כבר נגמרו גם ככה וכו'.. עכשיו, אלמנט אחד שאני חושב שמאוד עזר לי – זה שאני לא ביקשתי קב"ן בעצמי.. לפני שראיתי קב"ן לא אמרתי ת'מילה קב"ן אפילו ) מה שקרה הוא שהייתי מאוד "מדוכא" במשך שבוע שלם, בקושי דיברתי עם אנשים, אמרתי דברים מוזרים וכמובן עשיתי את כל זה בהדרגה כי לפני זה הייתי כיפי וחברותי.. השינוי הזה הלחיץ אנשים וכמה מהם אמרו לקצין שלי שמשהו לא בסדר איתי… בעקבות זה הקצין לקח אותי לשיחה, התרשם שבאמת משהו לא בסדר ושלח אותי לראש ענף (רס"ן) שבתורו מאוד התרשם ושלח אותי לקב"ן. עכשיו, אני חושב שכשהקב"ן מקבל מישהו לפי הבקשה של החייל ומישהו לפי הבקשה של המפקד שלו (ועוד בדרכה גבוה) זה שתי גישות שונות לגמרי, ולמקרה השני הוא מתייחס פחות בגישה של "זה בטח עוד מישהו שרוצה להשתחרר" ויותר "צריך לעזור לו, שלא יתאבד ואז יאשימו אותי". התוצאה של המחשבה השניה כמובן היא שחרור מהיר יותר… חוץ מזה בסיכום שקיבל הפסיכיאטר מהקב"ן היה רשום "הופנה לקב"ן על ידי בקשתו של הרע"ן" ולא "לפי בקשתו של החייל" שזה גם די משנה את הגישה שלו. חוץ מזה הייתי חייל ממושמע ולא עשיתי בעיות שזה גם עזר.. אבל לדעתי מה שרשמתי השפיע מאוד ) תקנו אותי אם אני לא צודק לגבי משהו…

קיבלתי תפטור את כל הטפסים האלה אבל לא מילאיתי שום טופס ולא חתמתי על כלום..?

#174520 הגב
    Kastet
    חבר

לא היית אמור )) טופס טיולים זה כשמזדכאים על כל הציוד, ואתה רשמית עוזב את הבסיס. חותמים לך על הטופס, לא אתה חותם..

עכשיו שאלה קטנה – מה אני אמור לעשות אחרי שהועדה שחררה אותי? פשוט להגיע לבסיס, להראות את הטופס לשלישות (דרך אגב הביאו לי רק טופס אחד קטן, ככה זה צריך להיות??) שיביאו לי טופס טיולים וזהו? ואז איפה מביאים לי את הפטור ואת התעודת שחרור?

#174546 הגב
    Anonymous
    חבר

תשמע מה כזה קשה עם הטופס שקיבלת אתה הולך לשלישות בבסיס שלך אצלי במקרה זה היה כ"א משם אתה מקבל דף שניקרא טופס טיולים יוצא שבוא בעצם היחידה שלך פולטת אותך ממנה ומפנה אותם עם צו למדור משוחררים באותו יום אם אתה רוצה או יום למחרת אני לדוגמא לא הסתדר לי באותו יום אז החזרתי את הציוד יום אחרי באתי על הבוקר לבסיס כי הזדכאתי על הציוד בבסיס ומשם נסעתי לקחת את התעודת שחרור וכל שאר התהליך במדור משתחררים בבקום ז"א באותו יום כבר בשעה 11 אפשר להגיד אתה גומר עם הכל .או שיש דרך נוספת אתה מגיע ליחידה שלך מקבל ממנה טופס טיולים יוצא ופשוט עוד באותו יום או למחרת מחזיר את הציוד (לא ליחידה אלה לבקום )אצלי לדומגא מחזירים ביחידה

וזהו אחרי זה מדור משתחררים וסלמאת

שיהיה לך בהצלחה בהמשך דרכך . ובברכת שנה טובה

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־משוחרר! :)
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120