נמצא במצב נפשי לא טוב ומנסה לצאת לשירות שיותר יקל עליי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Korf223
יצירת קשר:

נמצא במצב נפשי לא טוב ומנסה לצאת לשירות שיותר יקל עליי

הודעהעל ידי Korf223 » 11 אפריל 2018 18:44

הייתי אצל קפס לאחר שההורים שלי דאגו לשלומי ופחדו עליי כי אני כבר שבוע לא מצליח לאכול ולשתות שותה זה מעט ואוכל כלום כבר ארבעה ימים שפירור לא נכנס לפה שלי לאט לאט הגוף שלי נחלש הקפס איבחן אותי והתנהגתי כמו שאני מתנהג במצב שלי אני בוכה כל הזמן ראש למטה לא מעוניין בכלום רק שקט נפשי לא הראתי רצון לנטיות אובדניות כי אני לא רוצה שיחרור מהצבא אני כן רוצה לשרת אבל קשה לי במקום שאני נמצא בו (טכני שבוע מיון) אני מתוסכל מכל התהליך וכבר אובד עצות
אורח

Re: נמצא במצב נפשי לא טוב ומנסה לצאת לשירות שיותר יקל עליי

הודעהעל ידי אורח » 11 אפריל 2018 18:48

Korf223 כתב:הייתי אצל קפס לאחר שההורים שלי דאגו לשלומי ופחדו עליי כי אני כבר שבוע לא מצליח לאכול ולשתות שותה זה מעט ואוכל כלום כבר ארבעה ימים שפירור לא נכנס לפה שלי לאט לאט הגוף שלי נחלש הקפס איבחן אותי והתנהגתי כמו שאני מתנהג במצב שלי אני בוכה כל הזמן ראש למטה לא מעוניין בכלום רק שקט נפשי לא הראתי רצון לנטיות אובדניות כי אני לא רוצה שיחרור מהצבא אני כן רוצה לשרת אבל קשה לי במקום שאני נמצא בו (טכני שבוע מיון) אני מתוסכל מכל התהליך וכבר אובד עצות

אם באמת היית במצב קשה לא היה איכפת לך מהצבא, אבל אתה לא רוצה שיחרור בכל מקרה אז תמשיך לשרת ותמלא טופס 55 ושיהיה בהצלחה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים