מבולבל-הצו הראשון שלי מתקרב ואני לא יודע עם להיתגייס

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים מבולבל-הצו הראשון שלי מתקרב ואני לא יודע עם להיתגייס

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108423 הגב
    ziv93s
    חבר

שלום שמי זיו ואני בן 17
    באוקטובר אני אמור להיתיצב לצו ראשון ועדין לא החלטתי עם לברוח(יש לי דרכון בריטי) עם לסרב על סעיף מצפון (זה מה שאני מעמין בוא אבל עם זה כרוך בללכת לכלא אז אני לא בטוח שזה כדאי) או שאני יכול לווטר על הארכים ולהתגייס לתפקיד הכי לא תורם שאני יכול או שאני יכול להגיד שאני רוצה להתעבד(לשקר) ולצאת מהצבע על סעיף נפשי.
    אמרו לי שבפרופיל חדש אני יכול לקבל יעוץ וגם מי שלא מפרופיל חדש אני אשמח לשמוע דעות והצאות.
    מי שרוצה להגיב לי על שגיאות הכתיב או על חוסר השימוש שלי בניקוד אין צורך תודה

#174388 הגב
    Anonymous
    חבר

אנסח זאת ככה-ומדוע שתרצה להתגייס?
    אם הסיבה שעולה לך לראש היא מוסכמה חברתית אז תדאג להתנער ממנה.

#174397 הגב

אין לך טעם להתגייס.

זה לא יום ולא יומיים זה שלוש שנים.ואם אין לך רצון אתה סתם תסבול.ואם יש לך נתונים פיזיים טובים עוד תמצא את עצמך לוחם.גם העובדה ששפת האם שלך היא לא עברית וגם העובדה שאתה מתנגד מצפונית לצבא סתם יגרמו לך ליחסים לא טובים עם אנשים שם.

#174401 הגב
    Anonymous
    חבר

כריסטיאן, תעשה לבחור טובה ואל תטיף, הוא עוד לא החליט מה הוא רוצה בכלל, ואל תיקח את מה שאני אומר לך קשה מדי, התגובות שלך עוזרות מאוד להמון אנשים, וגם לי הן עזרו.
    גילוי נאות קטן, אני יצאתי מהצבא כמלש"ב, אבל היו לי לא מעט צרות בדרך ומעכשיו אני אגיב כאורח כי אני פרנואיד.

ובקשר אליך זיו, קודם תחליט אם אתה רוצה להתגייס או לא, אף אחד פה לא מספיק מכיר אותך בשביל לייעץ לך אם להתגייס או לא, תחליט מה אתה רוצה לעשות ואני בטוח שבכל דרך שתבחר כל האנשים פה יותר מישמחו לעזור לך ולייעץ לך.

#174407 הגב
    Spor
    חבר
    quote אורח:

כריסטיאן, תעשה לבחור טובה ואל תטיף, הוא עוד לא החליט מה הוא רוצה בכלל, ואל תיקח את מה שאני אומר לך קשה מדי, התגובות שלך עוזרות מאוד להמון אנשים, וגם לי הן עזרו.
    גילוי נאות קטן, אני יצאתי מהצבא כמלש"ב, אבל היו לי לא מעט צרות בדרך ומעכשיו אני אגיב כאורח כי אני פרנואיד.

ובקשר אליך זיו, קודם תחליט אם אתה רוצה להתגייס או לא, אף אחד פה לא מספיק מכיר אותך בשביל לייעץ לך אם להתגייס או לא, תחליט מה אתה רוצה לעשות ואני בטוח שבכל דרך שתבחר כל האנשים פה יותר מישמחו לעזור לך ולייעץ לך.

Big Borother's watching, eh?

אני מסכים עם מר אינקוגניטו.
    לצאת מהצבא תמיד תוכל במידה ותסבול שם,
    אבל להתגייס מחדש זאת בהחלט בעיה. למרות שאני עצמי יצאתי,
    אני חושב שזה כן מועיל לנסות. אתה חייב לפחות להשתכשך בזה,
    אחרת הספקות, והרגשת הפספוס יאכלו אותך חיי.

#174411 הגב
    Aviran17
    חבר

הכול תלוי בך, כעיקרון אם אתה רוצה להיות ג'ובניק ולשבת רגל על רגל בצבא, חבל על 3 שנים יקרות מהחיים שלך, אל תתגייס.
    אם אתה רוצה להיות קרבי, אבל באמת רוצה, לא סתם איזה מושפע מהחברה, תתגייס…
    המלצה שלי, חבל על 3 שנים יקרות בחיים שלך, תמשיך להשאר אזרח, הכי גרוע תעשה שירות לאומי שנה.

#174441 הגב
    ziv93s
    חבר

טוב אז אני אנסה לענות לפחות על חלק מהתגובות:
    למה להיתגייס??
    2 סיבות עיקריות:
    1.חוק זה חוק וגם כשאני לא מסקים איתו אני לא יכול לבחור לאיזה חוקים אני מציית ולאיזה לא, אני צריך להשלים עם זה שבמדינה דמוקטית הרוב קובע והרוב קבע שהצבע ישאר כל עוד אני משתף פעולה עם הדמוקרטיה (לא שיש לי בררה) אני חייב לנסות לשנות אך גם לדעת להפסיד בכבוד
    2.החוויה בצבע יכול להיות מעוד משמעותית (אבל את האמת זה סתם צרוץ לאצמי כדי שעם אני בוחר להתגייס אני אוכל להגיד לאצמי את זה)
    עכשיו בעניין להתחיל ועם אני רואה שזה בלתי נסבל להפסיק
    כמה זה פשוט? כמה קל ללכת לצבע ולהגיד להם שאני רוצה להשתחרר? קניראה לא נסחתי את אצמי טוב כשאני מבקש יעוץ אני באצם רוצה שתספרו לי על הבחירה שבחרתם על כמה קשה פיזית ונפשית היה לכם לבחרו באה ולהוצא לפועל ועד כמה אתם מתחרתים או התחרתתם ואפילו מה הייתם עושים היום עם יכולתם לבחור שוב 

#174444 הגב
    Spor
    חבר

זה לא קל לצאת מהצבא, וזה דורש מאמץ. אבל אם תתן את המאמץ, תוך חודש אתה בחוץ.
    לי אישית היה שירות בית זונות. הגיע לרמה כזאת שבה הייתי מבלה את רוב הימים שלי בשינה במשרד.
    אבל אחרי שנה, נמאס לך. תבין, שירות צבאי זה לא דבר כזה נורא. הוא פשוט נורא כי בפורום נמצאים אנשים שהוא לא התאים להם.
    מי מבחינה בריאותית, מי בחינת טראומה, ומי מבחינת ערכים וראיית עולם, כמוני.
    אבל אל תשכח שהרבה כן מוצאים את עצמם שם. סך הכל, השירות הוא דבר מאוד סביל,
    ולפעמים, אפילו מהנה. אם, כמו שאמרת, הייתי יכול לחזור אחורה – עדיין הייתי מתגייס, והדבר היחיד שהייתי משנה
    זה להפוך את עצמי מחייל מצטיין לחייל שעושה בית זונות וצחוק מכולם, כי נראה שהם מקבלים הכי הרבה בצבא.

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־מבולבל-הצו הראשון שלי מתקרב ואני לא יודע עם להיתגייס
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו