עזרה בשחרור מצהל יומיות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

iseekfreedom
יצירת קשר:

עזרה בשחרור מצהל יומיות

הודעהעל ידי iseekfreedom » 10 אפריל 2018 21:32

ערב טוב.
אני חייל שעושה יומיות כאפסנאי ביחידה קרובה לבית עם שעות יחסית גמישות(בפועל היום מתחיל בשמונה אך אני מגיע בדרכ עד עשר ללא בעיות, אני מפיל את זה על בעיות שינה שנגרמות בגלל המצב הנפשי שלי.)
בכל אופן בעבר הייתי בטכני חא, הייתי בקורס ולאחר שתי פגישות עם קפס נשלחתי לפסיכיאטר שנתן לי בסוף קהס 43, קלב ותש 3 שבעצם הובילו אותי לשרת היכן שאני.

השירות מתחיל להמאס עליי, כל יום שאני מגיע לשם אני מרגיש בתוך תהום, אני איבדתי את התאבון, אני מתקשה לישון וכל היום אני חושב על איך אני משתחרר מהצבא.
בבסיס הנוכחי ראיתי קפס פעמיים, פעם ראשונה דחפו לי תור במהרה, נפקדתי יום התקשרתי למפקדים בלילה והם לא ענו לי אז סיננתי אותם עד ליום למחרת ובעצם המפקד גף קבע לי תור לקפס יום למחרת על הבוקר(אמרתי לו שאני לא יודע מה אני הולך לעשות עם עצמי ושרציתי להתאבד וכו)ובכל אופן ראיתי קפס, דיברתי איתו כעשר דקות והוא אמר שאדם כמוני לא צריך לשרת ומצד שני אדם כמוני לא צריך להיות בבית ושלדעתו בעצם אני צריך להיות מאושפז. הלכתי לפגישה נוספת לאחר כשבועיים שבסופה הקפס אמר שאינו מתרשם ואינו מוצא שום מחלת נפש ושהוא מציע לי טיפול שיחתי. לא עניתי לו פשוט יצאתי החוצה והתחלתי בעריקות של כ35 יום ומחר אני חוזר ליחידה להשפט.

אני כבר לא יודע מה לעשות עם עצמי, לדפוק לעצמי כדור בראש נראה יותר ויותר הגיוני, יש לי חשק לקחת נשק ולהתחיל לירות פשוט מתוך תסכול, ואני הבן אדם הכי לא אלים בעולם. סיפרתי את המחשבות האלה לקפס ולמפקד אבל הם התעלמו.
איך אני ממשיך מכאן? ממשיך פגישות עם הקפס? מנסה לצאת דרך הכלא?

חשבתי לספר לקפס שאני אכלתי הרבה אסיד ושנדפק לי השכל מזה אבל חלק אומרים שזה עלול לגרום לבעיות פליליות, או שלפחות יערבו מצ, וחלק אומרים שיש סודיות רפואית(יש לי חבר שטען שהוא מכור לקוק והציג תופס של בדיקת שתן שנמצאה בה קוק, הוא השתחרר תוך ארבעה ימים בלי בעיות פליליות בלי כלום)

תודה מראש.
liorb2012
יצירת קשר:

Re: עזרה בשחרור מצהל יומיות

הודעהעל ידי liorb2012 » 17 יוני 2018 14:25

עבר זמן מה מאז שפרסמת את הפוסט, אשמח לשמוע מה מצבך כעת.

אני לא יודע אם זה עדיין רלוונטי, אני במקומך הייתי מקבל את ההצעה של הקפ"ס לנהל איתו שיחות ולנסות לראות מה אתה יכול להשיג.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים