עזרה בקבלת קבן לפני גיוס/יום גיוס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

AmirGG
יצירת קשר:

עזרה בקבלת קבן לפני גיוס/יום גיוס

הודעהעל ידי AmirGG » 07 אפריל 2018 22:25

שלום, אני בן 18 לקראת סוף יב אמור להתגייס באוגוסט.
עשיתי מיונים למודיעין ואני במעמד ריאלי לתפקיד אלקטורניקה, עברתי סיווג בטחוני ועוד לא קיבלתי תשובה.
מאז שעשיתי את הסיווג החלטתי שאני משתחרר מהצבא וניסתי ושלחתי במשך כל יום מייל עם בקשה לראות קבן(לא פירטתי את הסיבה רק אמרתי שזה יכול להשפיע על הסיווג ועל המשך השירות שלי) ולא קיבלתי מענה, לדעתי מסבנים אותי עד לגיוס.
חתמתי בסיווג שאני לא מעשן או צורך מריחואנה מרגע החתימה עד סוף הגיוס וצרכתי מאז ואני מתכנן לבנות על בקשה לקבן על זה ולהגיד שאני לא מסוגל לתפקד ללא מריחואנה ולא מסוגל לחשוב על גיוס ועל שירות בצבא מבלי להשתמש והגעתי למצב שאני לא מסוגל לאכול/לקום בבוקר/ללמוד/לצאת מחוץ לבית מבלי להשתמש ואני מקבל חרדות כשאני לא משתמש.
אני לא מעוניין בלצאת דרך דיכאון וכו' וללכת לפסכיאטר אזרחי. האם יש דרך לגרום לצבא להתייחס אלי לפני הגיוס או רק לדרוש קבן ביום הגיוס עצמו?
האם ביום הגיוס עצמו אם אתעקש לקבל קבן הסיכוי הוא גבוה אם אראה שאני זקוק לעזרה(אך לא אביא מסמכים מפסיכאטר או משהו) או שהסיכוי לקבל מעצר גבוה יותר?
האם הנושא של השימוש בסמים וחרדות כתלות בהם היא משהו שמוכר כלקבל פטור מהיר מהקבן?(שמעתי מ2 חברים שיצאו ככה נורא מהר, הצבא ויתר עליהם אחרי פגישה או 2)
האם יכולים לדרוש ממני לעשות בדיקות על מנת לראות האם יש לי חומר פעיל בגוף ולהעביר את הנושא למשטרת ישראל לפני קבלת הפטור?(והאם בכלל משטרת ישראל יעשו עם זה משהו במידה ולאחרמכן אגיד להם שאני לא מעשן ואעשה בדיקה ואצא נקי?)
תודה על העזרה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 27 אורחים