לא רוצים לשחרר אותי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

thki455
יצירת קשר:

לא רוצים לשחרר אותי

הודעהעל ידי thki455 » 20 מרץ 2018 10:45

שלום, אז ככה אני משרת כבר 5 חודש בצבא והחלטתי שלא מתאים לי קשה לי (יש לי בעיות הסתגלות, וכל המערכת הצבאית לא מתאימה לי פשוט) אז התחלתי ללכת לטיפול קבן כבר בפגישה הראשונה הוא קבע איתי עוד פגישה עם אימא שלי וגם בפגישה שנייה עם אימא שלי הלך הכל טוב ויפה והוא הביא עוד פסיכיאטרית מהאזור די לעזור לתרגם מרוסית לעברית לאימא שלי כי הוא לא הבין מה אימא שלי מדבר. הכל הלך טוב ויפה אפילו הקב''ן ואותו פסיכיאטרית אמרו לי שקבעו לי תר 4 ימים אחרי הפגישה לפסיכיאטר והקב''ן אמר לי שהוא אמור ישר לשחרר אותי אני רק בא אליו והוא משחרר אותי והבעיה מתחילה אצל הפסיכיאטר. כשהגעתי לפגישה אני דיברתי אתו וסיפרתי לו את הסיפור שסיפרתי לקבן שישכנע אותו לתת לי את ההמלצה ובסוף יצא שהפסיכיאטר זלזל ואמר שאני פשוט מתנהג כמו ילד בן 10 ושאין לי בעיה נפשית רק פסיכולוגית ושזה יעבור ועכשיו נתנו לי לערער על הפסיכיאטר הזה וכתבתי מכתב כדי לפגוש פסיכיאטר אחר מה עלי לעשות שהוא יאמין לי ושישחרר אותי בטוח ושלא יגיד את אותו הדבר שהפסיכיאטר הקודם אמר? בבקשה תעזרו לי אני מודה לכם מאוד!
אורח

Re: לא רוצים לשחרר אותי

הודעהעל ידי אורח » 25 מרץ 2018 16:09

thki455 כתב:שלום, אז ככה אני משרת כבר 5 חודש בצבא והחלטתי שלא מתאים לי קשה לי (יש לי בעיות הסתגלות, וכל המערכת הצבאית לא מתאימה לי פשוט) אז התחלתי ללכת לטיפול קבן כבר בפגישה הראשונה הוא קבע איתי עוד פגישה עם אימא שלי וגם בפגישה שנייה עם אימא שלי הלך הכל טוב ויפה והוא הביא עוד פסיכיאטרית מהאזור די לעזור לתרגם מרוסית לעברית לאימא שלי כי הוא לא הבין מה אימא שלי מדבר. הכל הלך טוב ויפה אפילו הקב''ן ואותו פסיכיאטרית אמרו לי שקבעו לי תר 4 ימים אחרי הפגישה לפסיכיאטר והקב''ן אמר לי שהוא אמור ישר לשחרר אותי אני רק בא אליו והוא משחרר אותי והבעיה מתחילה אצל הפסיכיאטר. כשהגעתי לפגישה אני דיברתי אתו וסיפרתי לו את הסיפור שסיפרתי לקבן שישכנע אותו לתת לי את ההמלצה ובסוף יצא שהפסיכיאטר זלזל ואמר שאני פשוט מתנהג כמו ילד בן 10 ושאין לי בעיה נפשית רק פסיכולוגית ושזה יעבור ועכשיו נתנו לי לערער על הפסיכיאטר הזה וכתבתי מכתב כדי לפגוש פסיכיאטר אחר מה עלי לעשות שהוא יאמין לי ושישחרר אותי בטוח ושלא יגיד את אותו הדבר שהפסיכיאטר הקודם אמר? בבקשה תעזרו לי אני מודה לכם מאוד!

מה אתה בא לפסטיבל מספרי סיפורים? מספר לכולם סיפורי אלף לילה ולילה... תסתום את הפה ותענה על מה ששואלים אותך ואם אתה לא יודע תגיד לא יודע וכשאתה מדבר פחות ושפת הגוף שלך בהתאם זה יותר משכנע מכל הסיפורים שלך
thki455
יצירת קשר:

הודעהעל ידי thki455 » 26 מרץ 2018 09:13

אורח כתב:
thki455 כתב:שלום, אז ככה אני משרת כבר 5 חודש בצבא והחלטתי שלא מתאים לי קשה לי (יש לי בעיות הסתגלות, וכל המערכת הצבאית לא מתאימה לי פשוט) אז התחלתי ללכת לטיפול קבן כבר בפגישה הראשונה הוא קבע איתי עוד פגישה עם אימא שלי וגם בפגישה שנייה עם אימא שלי הלך הכל טוב ויפה והוא הביא עוד פסיכיאטרית מהאזור די לעזור לתרגם מרוסית לעברית לאימא שלי כי הוא לא הבין מה אימא שלי מדבר. הכל הלך טוב ויפה אפילו הקב''ן ואותו פסיכיאטרית אמרו לי שקבעו לי תר 4 ימים אחרי הפגישה לפסיכיאטר והקב''ן אמר לי שהוא אמור ישר לשחרר אותי אני רק בא אליו והוא משחרר אותי והבעיה מתחילה אצל הפסיכיאטר. כשהגעתי לפגישה אני דיברתי אתו וסיפרתי לו את הסיפור שסיפרתי לקבן שישכנע אותו לתת לי את ההמלצה ובסוף יצא שהפסיכיאטר זלזל ואמר שאני פשוט מתנהג כמו ילד בן 10 ושאין לי בעיה נפשית רק פסיכולוגית ושזה יעבור ועכשיו נתנו לי לערער על הפסיכיאטר הזה וכתבתי מכתב כדי לפגוש פסיכיאטר אחר מה עלי לעשות שהוא יאמין לי ושישחרר אותי בטוח ושלא יגיד את אותו הדבר שהפסיכיאטר הקודם אמר? בבקשה תעזרו לי אני מודה לכם מאוד!

מה אתה בא לפסטיבל מספרי סיפורים? מספר לכולם סיפורי אלף לילה ולילה... תסתום את הפה ותענה על מה ששואלים אותך ואם אתה לא יודע תגיד לא יודע וכשאתה מדבר פחות ושפת הגוף שלך בהתאם זה יותר משכנע מכל הסיפורים שלך

זאת כל הבעיה אני לא דיברתי אתו דיברתי בקצרה תשובות קצרות עם קול חלש ומלמולים הוא שאל אותי שאלות בסיסיות כמו האם אתה אוכל או ישן אמרתי שלא והוא שאל אותי מה קשה לך בצבא אמרתי לו הכל
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 מרץ 2018 18:52

thki455 כתב:
אורח כתב:

זאת כל הבעיה אני לא דיברתי אתו דיברתי בקצרה תשובות קצרות עם קול חלש ומלמולים הוא שאל אותי שאלות בסיסיות כמו האם אתה אוכל או ישן אמרתי שלא והוא שאל אותי מה קשה לך בצבא אמרתי לו הכל

"כשהגעתי לפגישה אני דיברתי אתו וסיפרתי לו את הסיפור שסיפרתי לקבן שישכנע אותו לתת לי את ההמלצה"

בקיצור אם קשה לך ואתה במצוקה ולא הצליח לך לקבל עזרה בפעם הראשונה לך שוב ושוב ושוב ושוב ושוב עד שתקבל עזרה יש הרבה מרפאות בצבא ויש שם קבנים יש גם פסיכיאטרים במיון שיכולים לתת חוות דעת, כל עוד אתה במרפאה צבאית אתה לא נפקד

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 20 אורחים