חייב להשתחרר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

חייל נשוי
יצירת קשר:

חייב להשתחרר

הודעהעל ידי חייל נשוי » 18 מרץ 2018 22:21

(הקדמה..)
התגייסתי לצבא בנוב 16 לנחל חשבתי שאני יכול להיות לוחם אבל עם הזמן הצבא הראה לי שלא שווה להילחם בשבילו וירדתי להיות נהג קו שם נכנסתי לדיכאון שכל מי שהיה סביבי היו נגדים דרוזים או רוסים והייתי יושב עם עצמי שעות
באיזשהו שלב ביקשתי קבנית וכשאמרה שאין לי כלום דפקתי נפקדות הוצאתי שבועיים גימלים וחזרתי עם חווד של פסיכיאטר אזרחי לקח חודשיים וראיתי פסיכיאטר צבאי במזי שם עוד רציתי להמשיך לשרת וביקשתי ממנו יומיות הוא כבר הציע לי לצאת אבל הייתי סתום והלחץ של המשפחה שלי גרם לי להישאר בכל מקרה הוא הוריד לי את הפרופיל מ97 ל64 ואמר שהקבנית תוציא אותי מהיחידה ליומיות כמובן שחוץ מהפרופיל שירד כלום לא השתנה.. בזמן הזה התחתנתי וירדתי לתפקיד עובד רסר בבסיס שהייתי בו נהג קו (חמשושים) שם ניסיתי כמעט חצי שנה לצאת מהבסיס ליומיות היו שיחות עם קבנית בזמן הזה התייאשתי מהמערכת הדפוקה הזאת ושילמתי לפסיכיאטר שיוציא אותי מהצבא ולא עזר ולבסוף לפני שבועיים הצלחתי להגיע ליומיות
(עכשיו הבעיה)
נפגשתי היום עם אותו פסיכיאטר צבאי שהייתי אצלו במזי כמובן שעשיתי הכל לפי טרגט 21 ועוד כמה סרטוני יוטיוב של פסיכיאטרים שמאבחנים דכאונות וקשיי התסגלות ולא עניין אותו כל מה שאמרתי הוא ענה תשובה טפשית עד שהוא הגיע למסקנה שאני לא בשל מתנהג כמו ילד בן 12 שיש לי קשיי התסגלות אבל אני לא נכה או חולה נפש ולכן הוא לא יוציא אותי מהצבא מבחינתי זאת הייתה ההזדמנות האחרונה שלי לצאת אני לא מסוגל יותר לשרת ולא יכול לחשוב על זה שמחר אחזור שוב לבסיס בבקשה תעזרו לי תגידו לי מה עשיתי לא בסדר ומה עוד אוכל לעשות אני באמת במצב רע וחייב לצאת בכל דרך שאפשר ואת הכסף האחרון שהיה לי הבאתי לפסיכיאטר האידיוט שהבטיח להוציא אותי ולא עשה עם זה כלום חשוב לציין שאני נשוי ואת הצבא זה לא כל כך מעניין...

תודה מראש לכל העונים
אורח

Re: חייב להשתחרר

הודעהעל ידי אורח » 19 מרץ 2018 15:48

חייל נשוי כתב:(הקדמה..)
התגייסתי לצבא בנוב 16 לנחל חשבתי שאני יכול להיות לוחם אבל עם הזמן הצבא הראה לי שלא שווה להילחם בשבילו וירדתי להיות נהג קו שם נכנסתי לדיכאון שכל מי שהיה סביבי היו נגדים דרוזים או רוסים והייתי יושב עם עצמי שעות
באיזשהו שלב ביקשתי קבנית וכשאמרה שאין לי כלום דפקתי נפקדות הוצאתי שבועיים גימלים וחזרתי עם חווד של פסיכיאטר אזרחי לקח חודשיים וראיתי פסיכיאטר צבאי במזי שם עוד רציתי להמשיך לשרת וביקשתי ממנו יומיות הוא כבר הציע לי לצאת אבל הייתי סתום והלחץ של המשפחה שלי גרם לי להישאר בכל מקרה הוא הוריד לי את הפרופיל מ97 ל64 ואמר שהקבנית תוציא אותי מהיחידה ליומיות כמובן שחוץ מהפרופיל שירד כלום לא השתנה.. בזמן הזה התחתנתי וירדתי לתפקיד עובד רסר בבסיס שהייתי בו נהג קו (חמשושים) שם ניסיתי כמעט חצי שנה לצאת מהבסיס ליומיות היו שיחות עם קבנית בזמן הזה התייאשתי מהמערכת הדפוקה הזאת ושילמתי לפסיכיאטר שיוציא אותי מהצבא ולא עזר ולבסוף לפני שבועיים הצלחתי להגיע ליומיות

פסיכיאטר אזרחי לא קובע כלום, הוא יכול לתת לך חוות דעת אבל לא יכול להבטיח לך כלום

(עכשיו הבעיה)
נפגשתי היום עם אותו פסיכיאטר צבאי שהייתי אצלו במזי כמובן שעשיתי הכל לפי טרגט 21 ועוד כמה סרטוני יוטיוב של פסיכיאטרים שמאבחנים דכאונות וקשיי התסגלות ולא עניין אותו כל מה שאמרתי הוא ענה תשובה טפשית עד שהוא הגיע למסקנה שאני לא בשל מתנהג כמו ילד בן 12 שיש לי קשיי התסגלות אבל אני לא נכה או חולה נפש ולכן הוא לא יוציא אותי מהצבא

הוא רוצה לבדוק אם תתייאש ותפסיק ללכת אליו, סתם זיוני שכל לא משנה מה אומרים לך אם יש לך בעיה תמשיך ללכת עד שתקבל פתרון, אלא אם כן אתה חסר ביצים וישר מתייאש

מבחינתי זאת הייתה ההזדמנות האחרונה שלי לצאת

אפשר ללכת לרופאים ולפסיכיאטר כל יום מי שבמצוקה זכאי לקבל שירותי בריאות

אני לא מסוגל יותר לשרת ולא יכול לחשוב על זה שמחר אחזור שוב לבסיס בבקשה תעזרו לי תגידו לי מה עשיתי לא בסדר

כנראה שאתה מתפקד טוב בבסיס ולכן לא רוצים לשחרר אותך כי אתה במקום חרא שממילא אף אחד אחר לא ממש רוצה להיות בו אז הם רוצים שתישאר

ומה עוד אוכל לעשות אני באמת במצב רע וחייב לצאת בכל דרך שאפשר ואת הכסף האחרון שהיה לי הבאתי לפסיכיאטר האידיוט שהבטיח להוציא אותי ולא עשה עם זה כלום חשוב לציין שאני נשוי ואת הצבא זה לא כל כך מעניין...

קודם כל אתה האדיוט ולא הפסיכיאטר כי הבאת לו את הכסף והאמנת לשטויות, זה שיעור חשוב לחיים שלך כי אם תאמין לכל "מומחה" אתה תבזבז עוד הרבה כספים.

חוץ מזה אם הייתי תופס ומוחץ לך את הביצים עכשיו מה היית עושה? הולך למיון נכון? ואם הרופא היה אומר לך שלא באמת כואבות לך הביצים היית חוזר הביתה? ברור שלא היית הולך לכל מקום אפשרי עד שהיית מקבל עזרה כולל תלונות לכל גורם אפשרי למשרד הבריאות וכדומה, אותו דבר בצבא אם קבן או פסיכיאטר לא נותנים לך מענה אתה הולך עד שכן יתייחסו אליך ברצינות

תודה מראש לכל העונים

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 19 אורחים