רוצה להוציא פתור אחריי כמה זמן בטירונות

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים רוצה להוציא פתור אחריי כמה זמן בטירונות

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 15 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108399 הגב
    aaa1234
    חבר

התגייסתי לא מזמן כי רציתי לנסות לראות אוליי בכל זאת אני אוכל להשתלב שם והיום אני חושב שזו הייתה טעות דיי גדולה מצדי, אני באמת כבר לא יכול להשאר שם ואני לא מסוגל אפילו לחשוב על זה שמחר אני אהיה שם שוב..
    אני כל כך רוצה לצאת משם הכי מהר שאפשר, בינתיים ביום של הגיוס לפניי השרשרת חיול הציעו לי קבן והייתי טיפש ולא ממש עניתי אמרתי משהו כמו "לא יודע" בשקט כזה, והמשכתי לסבול את זה בשקט..
    בכל מקרה במהלך השבוע אני מסתובב שם וכנראה שאני נראה מסכן מספיק כדיי שאנשים והמפקדת אפילו ישאלו אותי כל הדמן אם הכל בסדר, יום חמישי המפקדת שלי שאלה אותי אם אני רוצה לדבר איתה או עם קבן ואמרתי עם קבן, בכל מקרה כניראה השבוע יביאו לי לדבר איתו אלא אם כן היא סתם חירטטה, ואני באמת מת לצאת משם כמה שיותר מהר, אני מכיר בעלפה את טארגט, וגם לא שאני יותר מדיי צריך כי גם ככה המצב על הפנים, בכל מקרה מה יכול להוסיף עוד קצת כדיי שאני אשתחרר הכי מהר שאפשר??
    תודה מראש..(=

#174265 הגב
    Spor
    חבר

תהיה עקשן. אם אומרים לך 'אין מה לעשות, תחזור לבסיס', תתחיל ולבכות ותגיד שלא, אתה לא מסוגל.

#174270 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Spor:

תהיה עקשן. אם אומרים לך 'אין מה לעשות, תחזור לבסיס', תתחיל ולבכות ותגיד שלא, אתה לא מסוגל.

מה? לא הבנתי. הם רוצים שאני אראה קב"ן, בעצמם הציעו לי, אני לא הראיתי שום רצון לראות אותו-פשוט הסכמתי.

אני נראה לי צריך ללכת לשם ולעשות כאילו שהמצב החמיר, אבל איך אני יכול להראות את זה בצורה הכי ברורה שיבינו שזה כבר נהיה מסוכן להחזיק אותי שם?

#174273 הגב
    Anonymous
    חבר

פשוט תעשה סצינה, תתחיל לבכות ליד המפקדת שלך, תאמין לי שזה יעבוד ותקבל ישירות באותו היום קב"ן, וכשתגיע לקב"ן תפעל ע"פ טרג'ט או לפי מה שאתה רוצה להשיג מהקב"ן.

#174278 הגב
    Spor
    חבר
    quote AAA123:

quote Spor:

מה? לא הבנתי. הם רוצים שאני אראה קב"ן, בעצמם הציעו לי, אני לא הראיתי שום רצון לראות אותו-פשוט הסכמתי.

אני נראה לי צריך ללכת לשם ולעשות כאילו שהמצב החמיר, אבל איך אני יכול להראות את זה בצורה הכי ברורה שיבינו שזה כבר נהיה מסוכן להחזיק אותי שם?

הם מציעים לך קב"נ כדי שייתן לך טיפול, לא כדי שיוציא אותך. כדי לצאת, כמו שאתה עצמך אומר,
    תצטרך להשאיר רושם חזק. מה הרושם הכי חזק שמשאיר אדם דכאוני? רגשות חזקים, דמעות בעיניים,
    אפאטיה, פגיעה עצמית, מחשבות על נקמה ופגיעה באחרים.

#174317 הגב
    Anonymous
    חבר

הייתי אצל קב"ן היום ויהיה לי פסיכיאטר ברביעי או חמישי, הוא שאל אם אני אפגע במישהו עם הנשק ואמרתי שבאחרים לא, ושהוא שאל אם בי, אז אמרתי לא יודע ואז הוא אמר את זה למישהו בטלפון..
    עכשיו לפסיכיאטר, להגיד אותו דבר? שלא יביאו לי אישפוז בכפייה אומשו.. אוליי הייתי קרוב לזה כי גם לא קיבלתי נשק..

תעזרו לי דחוף:S:S
    תודה:ם

#174318 הגב
    Anonymous
    חבר

עוד משהו, כשהוא שואל מה רע לי בצבא, במה להתמקד??

#174319 הגב

תתמקד בבעיה כללית נגד הצבא,שהוא מסמל מוות מבחינתך ואתה לא יכול לראות מדים צבאיים.

עצם היותך בשטח בסיס או על מדים גורמת לך לכעס ולמחשבות על מוות.

#174320 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote כריסטיאן:

תתמקד בבעיה כללית נגד הצבא,שהוא מסמל מוות מבחינתך ואתה לא יכול לראות מדים צבאיים.

עצם היותך בשטח בסיס או על מדים גורמת לך לכעס ולמחשבות על מוות.

אוקיי תודה

ועוד שאלה, עכשיו אחריי הפגישה עם הקבן שקבע לי תור לפסיכיאטר, כמה הדרך עוד ארוכה כדיי לצאת?

#174321 הגב

אם הפגישה עם הקבן עוברת טוב והוא ממליץ על שחרור,השיחה עם הפסיכיאטר תלך באותו כיוון ואז שבועיים גג עד לועדה רפואית שרק תחתום לך על הפרופיל.

אגב,אם ימליצו לך על 21 בין לבין יש סיכוי טוב שתהיה בגימלים נפשיים.

#174322 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote כריסטיאן:

אם הפגישה עם הקבן עוברת טוב והוא ממליץ על שחרור,השיחה עם הפסיכיאטר תלך באותו כיוון ואז שבועיים גג עד לועדה רפואית שרק תחתום לך על הפרופיל.

אגב,אם ימליצו לך על 21 בין לבין יש סיכוי טוב שתהיה בגימלים נפשיים.

לא הכי הבנתי..
    הייתי אצל קבן כבר, והוא פשוט קבע לי לפסיכיאטר..
    ואחריי הפגישה עם הפסיכיאטר אם זה הולך טוב, אני הולך הבייתה עד הוועדה או שאני נשאר בבסיס שבועיים או כמה זמן שייקח עד הוודעה?

תודה על התשובות

#174323 הגב
    Spor
    חבר

עפ"י חוק, אם הפסיכיאטר קובע לך ועדה רפואית, אתה מחוייב לעבור אותה ב-24 שעות.
    לגבי פסיכיאטר – כרגע נשלחת לפסיכי, לא בשביל לצאת, אלא כדי שהוא ייתן לך טיפול תרופתי.

#174325 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Spor:

לגבי פסיכיאטר – כרגע נשלחת לפסיכי, לא בשביל לצאת, אלא כדי שהוא ייתן לך טיפול תרופתי.

אוקיי אז איך להמשיך מפה?

#174331 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote AAA123:

quote Spor:

אוקיי אז איך להמשיך מפה?

מישהו?

#174335 הגב

תגיד לו מה מפריע לך ולמה אתה חושב שאתה לא יכול לשרת בצבא.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 15 סה״כ)
מענה ל־רוצה להוציא פתור אחריי כמה זמן בטירונות
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו