עזרה בשירות המילואים.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

adi.raib91
יצירת קשר:

עזרה בשירות המילואים.

הודעהעל ידי adi.raib91 » 04 מרץ 2018 19:11

שלום, אני הגעתי להחלטה שאני לא מעוניין לעשות יותר שירות מילואים אני בן 26 וכל פעם שמזמנים אותי אני מרגיש שאני מתכווץ למצב שהייתי בו בגיל 18. אני לא מסוגל לחיות עם החרדה הזו כל פעם שאני מקבל צו, ועם המלחמה הבלתי פוסקת הזו לקבל שחרור כל פעם.
מחר יש לי מילואים עד יום שלישי ואני ממש לא יודע מה לעשות. אני ממש לא רוצה ללכת, אני כל היום במיטה רק מתחנן איך שהוא להיגאל מזה.
אני שירתתי שלוש שנים מלאות בחיל החימוש לאחר שנפלתי מקצונה יעודיית בחיל (טעות נוראית ללכת למסלול הזה מלכתחילה)
במהלך השירות הצבאי היה לי מאוד קשה אבל אני חושב שהייתי במצב של הכחשה מאוד קשה בחיים שלי באופן כללי, הייתי בארון והאישיות שלי הייתה מאוד אנמית.
ראיתי קב״ן פעם אחת במהלך השירות ולא הרגשתי שזה באמת משהו שיעזור לי. אז גררתי ככה שלוש שנים.
לאחר השחרור בצוק איתן שירתתי במשך 40 ימים בגדוד בתור מכונאי רכב, וזה היו 40 ימים נוראים, לאחר מכן אמרתי לעצמי שאני לא חוזר בחיים.
אך כמובן שאני חלש אופי וחזרתי לאחר כשנה וחצי לעוד תעסוקה מבצעית. בתעסוקה הזו הייתי בדיוק שלושה ימים. המפקדת שלי (שמאוד הלכה לקראתי ואני חושב שהיא בן-אדם מדהים באופן כללי) לקחה אותי לשיחה ואני פשוט בכיתי מולה ויצאתי מולה מהארון (פעם ראשונה מול מישהו) והסברתי לה שקשה לי במסגרת הזו כי זה כל פעם מחזיר אותי לארון ולהכחשה שהייתי בה במהלך הסדיר.
היא החליטה לשחרר אותי.
עכשיו זימנו אותי שוב לשירות לאימון חטיבתי, ואני פשוט לא מסוגל לעשות את זה. אני רק חושב על המסגרת הזו ואני נתקף בחרדה. כיוון שאני סטודנט אישרו לי להגיע רק מחר וליום שלישי ואני פשוט לא יודע מה לעשות.
אני לא מסוג האנשים שיצעקו על המפקדים שלהם/יעשו בלאגן... אני פשוט לא יודע איך לעשות את זה.
יש לי אישור מחלה לכל השבוע שהוצאתי מרופאת המשפחה אבל אני לא בטוח כמה זה יעזור.
אני באמת לא יודע איך אני יכול לצאת מזה. מה קורה אם אני פשוט לא אגיע מחר? אני לא יודע למי לפנות.. חשבתי ללכת לפסיכיאטר אזרחי לקבל עזרה והמלצות..
אשמח לעזרה והצעות.
תודה!
אורח

Re: עזרה בשירות המילואים.

הודעהעל ידי אורח » 04 מרץ 2018 19:59

adi.raib91 כתב:שלום, אני הגעתי להחלטה שאני לא מעוניין לעשות יותר שירות מילואים אני בן 26 וכל פעם שמזמנים אותי אני מרגיש שאני מתכווץ למצב שהייתי בו בגיל 18. אני לא מסוגל לחיות עם החרדה הזו כל פעם שאני מקבל צו, ועם המלחמה הבלתי פוסקת הזו לקבל שחרור כל פעם.
מחר יש לי מילואים עד יום שלישי ואני ממש לא יודע מה לעשות. אני ממש לא רוצה ללכת, אני כל היום במיטה רק מתחנן איך שהוא להיגאל מזה.
אני שירתתי שלוש שנים מלאות בחיל החימוש לאחר שנפלתי מקצונה יעודיית בחיל (טעות נוראית ללכת למסלול הזה מלכתחילה)
במהלך השירות הצבאי היה לי מאוד קשה אבל אני חושב שהייתי במצב של הכחשה מאוד קשה בחיים שלי באופן כללי, הייתי בארון והאישיות שלי הייתה מאוד אנמית.
ראיתי קב״ן פעם אחת במהלך השירות ולא הרגשתי שזה באמת משהו שיעזור לי. אז גררתי ככה שלוש שנים.
לאחר השחרור בצוק איתן שירתתי במשך 40 ימים בגדוד בתור מכונאי רכב, וזה היו 40 ימים נוראים, לאחר מכן אמרתי לעצמי שאני לא חוזר בחיים.
אך כמובן שאני חלש אופי וחזרתי לאחר כשנה וחצי לעוד תעסוקה מבצעית. בתעסוקה הזו הייתי בדיוק שלושה ימים. המפקדת שלי (שמאוד הלכה לקראתי ואני חושב שהיא בן-אדם מדהים באופן כללי) לקחה אותי לשיחה ואני פשוט בכיתי מולה ויצאתי מולה מהארון (פעם ראשונה מול מישהו) והסברתי לה שקשה לי במסגרת הזו כי זה כל פעם מחזיר אותי לארון ולהכחשה שהייתי בה במהלך הסדיר.
היא החליטה לשחרר אותי.
עכשיו זימנו אותי שוב לשירות לאימון חטיבתי, ואני פשוט לא מסוגל לעשות את זה. אני רק חושב על המסגרת הזו ואני נתקף בחרדה. כיוון שאני סטודנט אישרו לי להגיע רק מחר וליום שלישי ואני פשוט לא יודע מה לעשות.
אני לא מסוג האנשים שיצעקו על המפקדים שלהם/יעשו בלאגן... אני פשוט לא יודע איך לעשות את זה.
יש לי אישור מחלה לכל השבוע שהוצאתי מרופאת המשפחה אבל אני לא בטוח כמה זה יעזור.
אני באמת לא יודע איך אני יכול לצאת מזה. מה קורה אם אני פשוט לא אגיע מחר? אני לא יודע למי לפנות.. חשבתי ללכת לפסיכיאטר אזרחי לקבל עזרה והמלצות..
אשמח לעזרה והצעות.
תודה!

התהליך מאוד פשוט, אתה הולך לפסיכיאטר אזרחי ושולח את חוות הדעת שהוא נותן לך על מצבך וקשייך לקצינת הקישור, הם אמורים לקבוע לך פסיכיאטר צבאי שיחליט אם לשחרר אותך או לא ממילואים באופן קבוע.

אין שום קשר ללצעוק על מפקדים או לכל שאר הדברים שרשמת
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מרץ 2018 09:33

דיברתי אתמול אם הקצינת קישור ובכיתי לה בטלפון.. חבר שלי בחיים לא ראה אותי במצב כזה והוא אמר לי שאין מצב שאני הולך..
היא אמרה לי לא להגיע למילואים היום ומחר ושהיא תנסה לעזור לי בנוגע להשארה ביחידה בפגישה הבאה של המפקדים.
היום בבוקר התקשרו אליי ממספר לא מזוהה (אני מאמין שזה המפקד של החטיבה) ולא עניתי מלחץ.. אני פשוט לא מתפקד ואני אמור ללמוד למועדי ב׳.
עם איזה פסיכאטר אזרחי אני קובע? יש ד״ר ספציפים שמטפלים בזה?
תודה!
Amizrahi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Amizrahi » 05 מרץ 2018 17:29

אני במצב דומה לשלך רק שאני קרבי ואחרי עריקות של שנה וחצי ולפני הסגרה עצמית וכניסה לכלא כבר בשבוע הבא,בהצלחה לנו :|
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מרץ 2018 12:19

אורח כתב:דיברתי אתמול אם הקצינת קישור ובכיתי לה בטלפון.. חבר שלי בחיים לא ראה אותי במצב כזה והוא אמר לי שאין מצב שאני הולך..
היא אמרה לי לא להגיע למילואים היום ומחר ושהיא תנסה לעזור לי בנוגע להשארה ביחידה בפגישה הבאה של המפקדים.
היום בבוקר התקשרו אליי ממספר לא מזוהה (אני מאמין שזה המפקד של החטיבה) ולא עניתי מלחץ.. אני פשוט לא מתפקד ואני אמור ללמוד למועדי ב׳.
עם איזה פסיכאטר אזרחי אני קובע? יש ד״ר ספציפים שמטפלים בזה?
תודה!

אמרו לך מה לעשות ובמקום זה אתה חושב שאתה חכם גדול ובוכה בטלפון לקצינה, ואז מפחד לענות לטלפונים, וחוזר לשאול פה שוב מה לעשות?

תתקשר לכל פסיכיאטר אזרחי ותוודא בשיחה מראש שתקבל סיכום פגישה כתוב בסופה של הפגישה ובמחיר סביר (500-1000) שקלים

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 4 אורחים