עזרה אני לא יכול יותר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Ranel120
יצירת קשר:

עזרה אני לא יכול יותר

הודעהעל ידי Ranel120 » 01 מרץ 2018 13:16

אוקי אז אני בצבא כבר 7 חודש. במהלך השרות שלי היתי אצל קפס אני בחיל האוויר. והוא נתן לי פרופיל 45 נפשי . עכשיו הגעתי לבסיס הקבוע חצרים. וקיבלתי תתפקיד אפסנאי טכני. עכשיו אני ממש סובל אפילו שקיבלתי תש 4 אצל הקפס. כי שהגעתי לקפס בסדיר הוא לא מוכן לעזור בכלום. אני נשבע לכם אני לא יכול לישון יןתר בבסיס ואני צריך לסגןר שבת הקרובה. בבקזה תעזרו לי אני חייב לצאת מהצבא לפני שאני יעשה לעצמי משהו. אני לא יכול לישון בבסיס וה45 נפשי שלי זה על חרדות. והוצאתי את זה בטירונות אני מתכוון לא להגיע מחר ולהיות נפקד ואז עריק ואני מת מפחד כי אם אני יכנס לכלא אני יסבול יותר ובאמת שיש לי חרדות וזה פוגע בי והקפס שיש לי בסדיר עכשיו לא עוזר בכלום ניסתי הכול. דיבורים איתו לא עוזרים. מישהו פה חייב לעזור לי דחוף אני מתחנן מה לעשות אני יסע עד לת אביב או חיפה אם צריך לראות קפס אחר או משהו רק בבקשה תעזרו לי
אורח

Re: עזרה אני לא יכול יותר

הודעהעל ידי אורח » 01 מרץ 2018 18:00

Ranel120 כתב:אוקי אז אני בצבא כבר 7 חודש. במהלך השרות שלי היתי אצל קפס אני בחיל האוויר. והוא נתן לי פרופיל 45 נפשי . עכשיו הגעתי לבסיס הקבוע חצרים. וקיבלתי תתפקיד אפסנאי טכני. עכשיו אני ממש סובל אפילו שקיבלתי תש 4 אצל הקפס. כי שהגעתי לקפס בסדיר הוא לא מוכן לעזור בכלום. אני נשבע לכם אני לא יכול לישון יןתר בבסיס ואני צריך לסגןר שבת הקרובה. בבקזה תעזרו לי אני חייב לצאת מהצבא לפני שאני יעשה לעצמי משהו. אני לא יכול לישון בבסיס וה45 נפשי שלי זה על חרדות. והוצאתי את זה בטירונות אני מתכוון לא להגיע מחר ולהיות נפקד ואז עריק ואני מת מפחד כי אם אני יכנס לכלא אני יסבול יותר ובאמת שיש לי חרדות וזה פוגע בי והקפס שיש לי בסדיר עכשיו לא עוזר בכלום ניסתי הכול. דיבורים איתו לא עוזרים. מישהו פה חייב לעזור לי דחוף אני מתחנן מה לעשות אני יסע עד לת אביב או חיפה אם צריך לראות קפס אחר או משהו רק בבקשה תעזרו לי

קודם כל אף אחד פה לא חייב לך כלום, בשביל זה יש פורום ואתה יכול לחפש אבל הנה מר עצלן יש ברהן בתל השומר ואפשר לראות פסיכיאטר ולקבל חוות דעת בכל מיון בבית חולים אחרי המתנה של כמה שעות והוא יכול לתת גם ימי מחלה אם המצב שלך לא טוב

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים