יציאה מקורס מת"מ

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108377 הגב
    lordgore
    חבר

קודם כל שלום.
    התגייסתי השבוע (10 לאוגוסט) לחיל תיקשוב ואני עושה עכשיו טירונות בצריפין, שאחריה הולכים לשבץ אותי בקורס מת"מ (מפעיל תקשוב מבצעי).
    אין לי שום עניין בתפקיד, ואני לא יודע איך לצאת ממנו.
    לא דיברתי באמת עם קצין מיון מתי שהתגייסתי, הוא אמר לי לאן אני מיועד ויצאתי משם תוך דקה וחצי, כאילו אני מדבר עם קיר.
    אני צריך תפקיד קרוב לבית עם יומיות, (בשביל הרקורד, אני בן יחיד ואמא שלי חרדתית ובסרטים כבר חודשיים מלפני הגיוס שלי, ובכללי אני מעדיף גם ככה) ככה שלא באמת אכפת לי מה התפקיד שישלחו אותי לעשות כל עוד אני מקבל יומיות בסדיר.
    שמעתי שכל העניין עם טופס 55 לוקח הרבה זמן, ככה שאני כבר יצתרך להתחיל את הקורס (וזין שיוציאו אותי מהקורס אחרי שאני כבר נמצא בו).
    יש לי פרופיל 72, קב"א 52.

עוד משהו, הייתה לי בעבר (בגיל 15) חקירה במשטרה על שימוש בסמים קלים (עישנתי כמה פעמים חשיש :\), ואמרו לי שסגרו את התיק תוך שבועיים בגלל שזה היה באמת מקרה חריג לעומת מה שהיה (זאת הייתה פרשה דיי רחבה, אם אני לא טועה זימנו לחקירה יותר מ60 אנשים). הקצינת מבחן אפילו אמרה לי שאין לי מה לדאוג ושאני אפילו לא צריך להפגש איתה אחרי הפגישה הראשונה.
    יש לי סיווג בטחוני עוד כמה ימים, האם יש מצב שהדבר הזה יגרום לי לא לעבור את הסיווג וכך להוציא אותי מהקורס?

מה לעזאזל אני אמור לעשות כדי לצאת מזה? דחוף 😥

תודה רבה מראש.

#174163 הגב
    shayaf
    חבר

היה לי חבר גם עם בעיה שלך שם גם היה לא תיק במשטרה והוא אמר את זה בסיווג ביטחוני

וגם אם אין לך תיק תגיד שאתה לא יכול לשמור סוד ואז לא יקבלו אותך

#174183 הגב
    Aviran17
    חבר

אם אתה לא מעוניין בקורס תחתום ויתור, אבל סביר להניח שישלחו אותך לחיל חימוש.

#174460 הגב
    Anonymous
    חבר

היי,
    שמעתי שהייתה היום ועדה כלשהי בבהד וששלחו כמה חברה שסרבו לשתף פעולה בסיווג הבטחוני ישר לקורס טכנאי בחימוש
    זה נכון??????? 😯
    אני ממש מקווה שאתה לא אחד מהם אחי ….
    הבנתי מאחד מהחברים שלי מהבקום שרצה שמועה שהחברה האלו הולכים לקבל שיבוץ שחבל על הזמן שלהם

לאן הגענו
    😥

בהצלחה!

#174469 הגב
    Spor
    חבר

מה אתה מתפלא, ידוע שכל פליטי קורסים למיניהם מגיעים לחימוש.

#174494 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Spor:

מה אתה מתפלא, ידוע שכל פליטי קורסים למיניהם מגיעים לחימוש.

ואני שואל… למה להכנס לפינה הזאת
    זה שווה את זה??? בסוף זה שלוש שנים במשהו שהוא לא אתה 😯
    אני לא יודע מה אני הייתי עושה במקום הבחור הזה

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־יציאה מקורס מת"מ
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)