עריקות.

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108367 הגב

כבר התייאשתי מהצבא הזה ואני גם לא שחקן כזה טוב, אז קשה לי להשפיע על הקב"נ, אם אני יהיה עריק ויחזור אחרי שנתיים מה יהיה העונש? יש סיכוי שאני יצא אחרי זה?

#174101 הגב
    Spor
    חבר

שנתיים? ישמצב לעונש סמלי בלבד. אחרי שנתיים עריקות הצבא לא ירצה אותך חזרה.

#174104 הגב
    shayaf
    חבר

בטוח תצא אחרי אם תהיה חכם תביא עורך דין אזרחי גם אחרי עריקות של חצי שנה יכולים להוציא אותך

#174106 הגב
    CALVIN
    חבר

דיברתי במקרה עם מישהו שמסתובב בבה"ד שלי הוא מרצה את התקופבה בכלא 4 ויוצא לעבודות מחוץ לכלא בכל אופן הוא היה עירק שנתיים הוא יושב כבר 3 חודש ועדיין לא היה לו משפט , אני לא מאמין שהוא ישב עוד הרבה..

#174107 הגב

אין מצב כזה שאני יהיה צריך להשלים את ה"דפוק" שלי או משהו כזה?

ובקשר ליציאה מהארץ יש הגבלה, או צו עיקוב יציאה?

#174119 הגב

כל עוד אתה נחשב עריק יעשו לך בעיות בנתב"ג.

בכלל,אפשר לסגור את הסיפור הזה בלי כל ההקרבה הזאת שאתה מתכנן.

כמה זמן אתה בצבא?ומה עברת עד עכשיו?

#174120 הגב

התגייסתי ביוני בגלל שאבא שלי לחץ עליי להתגייס, זה היה גיוס כלל צהלי אחרי חודש של טירונות שיבצו אותי בחימוש, מתקן טנקים שלאחר הקורס נועד לגדודים קרביים של טנקים, ניסיתי לדבר איתם שאני לא יכול להיות פה ושעבדו עליי במיונים, אבל זה לא מעניין אף אחד, מתייחסים אליי כמו לחפץ. אני נפקד כבר 30 יום והחלטתי שאני לא ממשיך בצבא הזה יותר. זה בערך מה שעברתי, הייתי גם אצל פסיכיאטר אזרחי.

#174122 הגב

אז שוב זאת לא בעיה בשיבלך,חבל שתבזבז זמן מהחיים בכלא.

תחזור תהיה הכי קיצוני שאפשר אם הם קשים,הרי אין פה עניין של משחק אמין או לא,יש מילים שאם הן נאמרות הן מחייבות בדיקה פסיכיאטרית בהקדם.

תגיע דרכם(ועל חשבון הצבא) למיון ואז תראה תוך 48 שעות קבן.משם הדרך אל באזרחות סלולה לך עקב העבר המשמעתי הבעייתי שלך.

מוצגות 8 תגובות – 1 עד 8 (מתוך 8 סה״כ)
מענה ל־עריקות.
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו