יום רביעי פסיכיאטר – עזרה דחוף בבקשה

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים יום רביעי פסיכיאטר – עזרה דחוף בבקשה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108359 הגב

שלום .
    היום הייתי אצל הקב"ן בצריפין פסיכולוג שיקומי פביאן ברויטמן .
    הוא דיי הנחה את הפגישה ולא נתן לי כ"כ להתבטאות ,סיפרתי לו בגדול על המצב רוח שלי,על הבעיה שיש לי מבחינה נפשית ,על הדכאונות וחוסר התיאבון וכו' …
    הוא אמר שהוא מפנה אותי לפסיכיאטר ביום רביעי הקרוב בשעה 8:00 ,כנראה שאקבל תרופות מהפסיכיאטר …זה מה שרשום בסיכום –

"היה בכלא 14 יום לאחר שעשה תקלה במערכות השלישות והתוודא בפני המפקדים. חזר לבסיס,הוציא מהתפקיד ונאמר לו כי יישלח לגדוד . כששמע שיהיה במקום סגור החל להזיע רעד ברח לחנת האוטובוס.
    ישב עם אמו ודיבר עמה. מאז הכלא לא מסוגל לדבר בטלפון ליד אנשים. אומר כי בתקופה לפני הכלא רצו לצותת אותו ולכן חושש שמא מצותתים לו כיום.
    החייל מוכר למרפאה,כעת מגיע סביב קשיים בבסיס,לאחר שהיה שבדועיים בכלא,חזר לבסיס ונאמר לו שעליו להגיע לגדוד,והוא אינו חושב שיוכל להסתדר בבסיס סגור. בד בבד מתאר מסכת שלמה של חודשים של מצב חרדת,עם מאפינים אובססיביים קומפולסיביים,עם גלישות שייתכן והיו פסיכוטיות. לצד כל אלה ישנם קשיי הסתגלות. מופנה להערכה פסיכיאטרית,יש לשקול טיפול תרופתי."

המלצות: החייל כעת במשבר קשה,מופנה לפסיכיאטר,בכדי לקבל טיפול תרופתי. במצבו לא מומלץ כלל להעבירו לגדוד ,למקום סגור. יש להמתין עד לאיזון מצבו ולהתייעץ עם גורמי ברה"ן בהמשך.

התרשמות אבחנות עיקריות:
    moderate חשד להפרעת חרדה.

יש לי כמה שאלות –

1. מה הולך להיות בפגישה עם הפסיכיאטר ? מה בדר"כ קורה במפגש ? הוא פשוט קורא את ההמלצה מהקב"ן ומדבר איתי וגם לו אני מספר הכל ?
    2.נראה לי לפי מה שאני רואה מהאבחנה שלו שאני הולך לקבל מהפסיכיאטר בסה"כ תרופות (אם אני טועה תקנו אותי),איך אפשר להתקדם אחרי נטילת התרופות לפרופיל 45 ולינה ביתית,במידה והוא אומר לי לקחת את התרופות ולראות איך זה מתקדם מה לעשות ? לחכות קצת זמן ולחזור ולהגיד לו …….. ?
    3.מנסים להעביר אותי עכשיו לגדוד ,כעת נקלטתי רק במפקדה (עדיין יומיות) נתנו לי חודש עד התאריך 08.09.2010 ,אם אקבל ת"ש אשאר במפקדה או אשלח לקצין מיון ע"מ לקבל שיבוץ חדש בבסיס פתוח,אם לא אני אשלח לאחת הפלוגות שהם בסיסים סגורים … יש לי אסמכתא שבה כתוב את התנאי כביכול ,האם להראות את זה לפסיכיאטר ולהגיד לו על זה משו .. ?
    4.האם יש לי אופציה לדבר עם הפסיכיאטר ולהסביר לו את המצב ע"מ לקבל ת"ש מסויים או שהכל קבוע מראש פשוט המילים שלי הן לפרוקוטל ?

אשמח לתשובות מהירות !
    תודה מראש !

#174081 הגב
    Anonymous
    חבר

מישהו .. ? בבקשה הפגישה ביום רביעי !

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־יום רביעי פסיכיאטר – עזרה דחוף בבקשה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית: