יציאה מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Li1234
יצירת קשר:

יציאה מהצבא

הודעהעל ידי Li1234 » 08 ינואר 2018 09:12

לפני שבוע וחצי נפגשתי עם קבן בקשר להפרעות אכילה . זאת הייתה פגישה ראשונה , הוא אמר לי שהוא מפנה אותי לבדיקות רפואיות שם אבחנו אצלי אנורקסיה נרבוזה ולפסיכיאטר צבאי וקבע לי תור ליום שני הקרוב
אני רוצה לצאת מהצבא האם יש סיכוי שהפסיכיאטר יסכים לשחרר אותי ? מה אני צריכה להגיד לו בשביל זה ?
אורח

Re: יציאה מהצבא

הודעהעל ידי אורח » 14 ינואר 2018 15:38

Li1234 כתב:לפני שבוע וחצי נפגשתי עם קבן בקשר להפרעות אכילה . זאת הייתה פגישה ראשונה , הוא אמר לי שהוא מפנה אותי לבדיקות רפואיות שם אבחנו אצלי אנורקסיה נרבוזה ולפסיכיאטר צבאי וקבע לי תור ליום שני הקרוב
אני רוצה לצאת מהצבא האם יש סיכוי שהפסיכיאטר יסכים לשחרר אותי ? מה אני צריכה להגיד לו בשביל זה ?

כן יש סיכוי שיסכים לשחרר אותך, ובדרך כלל הוא שואל שאלות ואת עונה
Li1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Li1234 » 14 ינואר 2018 19:04

עדכון הייתי אצל הפסיכיאטר והוא דחה כל עזרה הוא אמר שהעזרה היחידה שהוא יתן לי זה מפגשים הם הקבן שיעזרו לי להתרגל למצב שלי ולהתמודד איתו . אני עושה יומיות מגיעה הביתה בשש שבע בערב לא אוכלת שום דבר ובבסיס אני לבד בדיכאון ואני סובלת נורא . איך להמשיך מכאן ? אני רוצה לצאת מהצבא
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 ינואר 2018 15:32

Li1234 כתב:עדכון הייתי אצל הפסיכיאטר והוא דחה כל עזרה הוא אמר שהעזרה היחידה שהוא יתן לי זה מפגשים הם הקבן שיעזרו לי להתרגל למצב שלי ולהתמודד איתו . אני עושה יומיות מגיעה הביתה בשש שבע בערב לא אוכלת שום דבר ובבסיס אני לבד בדיכאון ואני סובלת נורא . איך להמשיך מכאן ? אני רוצה לצאת מהצבא

הפסיכיאטר מסתכל על שפת גוף יותר מההסברים המילוליים שלך, להיפך כמה שאת מדברת יותר המצב שלך נראה פחות רציני.

הוא סתם מחרטט אותך כדי לראות אם את רצינית - מי שיש לו בעיה אמיתית לא יוכל לתפקד ויחזור בלי קשר למה שאומרים לו, ויחזור לקבנים ולפסיכיאטרים בלי סוף עד הסוף, מי שמזייף ישמע שהפסיכיאטר "לא יכול לעזור" פעם אחת ויתייאש

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 2 אורחים