The Horror!

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108352 הגב
    tורח
    חבר

אז

#174035 הגב
    Spor
    חבר

כריסטיאן צודק. תקצין. לפגישה הבאה תבוא בגישה של 'אני לא מתגייס. או שאני יוצא מפה עם פטור הביתה, או לבי"ח/כלא'.

בקשר לשאלות:
    1. לא, אין לזה השפעה.
    2. ידוע שכמה גורמים צבאיים מודעים לקיום הפורום, ואני אישית מאמין שאנשי צבא בהחלט מרחרחים כאן.
    אבל אין לך מה לדאוג. תמשיך בקו הנוכחי, והכל יהיה בסדר.

#174036 הגב
    דונגל
    חבר

1. לא חושב שזה עוזר אם אתה "מהפריפריה". זה עוזר אם אתה בא מבית הרוס ושבור, לא עלינו.
    2. לא "משקיע מאמצים" ככל שידוע לנו, אבל ללא ספק יודע על הקיום של האתר, על האופי, על סגנון המלים שעוברות כאן. הוא לא עוקב אישית כמעט בכלל, ככל שידוע לנו.
    כדי להיות בצד הבטוח, אל תשתמש בשם פרטי.
    ולצורך הבהרה: מה שהולך כאן זה חוקי לגמרי. פעם בכמה שנים פותחים בחקירה נגד פרופיל חדש ולא קורה כלום.

3. יופי שעלית לבל. יצאת תותח. מה אמרו לך לגבי עוד חודש? עוד פסיכיאטר בעוד חודש? או סתם בעוד חודש?

#174041 הגב
    Anonymous
    חבר

התאריך גיוס הוזז בחודש והפרופיל "הורד משמעותית" אישית אמרו לי ש"אתה מעכשיו לא בקרבי תהיה ג'ובניק"-אני מעדיף להיות חופשי 😎
    אני מניח שזה נותן לי זמן להתחיל בסיבוב השני-החמרה במצב וכ'ו השאלה שלי היא מה בדיוק לעשות?

#174051 הגב
    Anonymous
    חבר

קודם כל רציתי לעלות כדי שיענו על השאלה שלי ודבר שני- אני חייב להגיד שזה כזו חוויה קפקאית ומטמטמת לבוא למקום כזה שמנוהל כמו פראסה ולהבין שלאנשים כאלו קטנים יש ממש שליטה על החיים שלך, שהם יכולים להקדים ולדחות גיוסים וכל מה שהם רוצים ושלמרות שאני עדיין מלע"כ(מועמד לעבודות כפייה) אני עדיין אמור to cower in awe לפניהם- מפחיד 😯

#174053 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote tורח:

אז הנה תקציר האירועים שאירעו ביום חמישי שעבר:
    קודם כל הערה: כל הזמן שקראתי בפורום על מה שיש בלשכת גיוס ועל כמה אנשים שם הם חרא חשבתי שמגזימים פשוט כי כועסים אך הוכח שלי שהכול אמת- מתייחסים לחיילים כמו חרא וכולם שם אחד אחד חראות של בני אדם זה מדהים.

אז הגעתי ללשכת גיוס עם הבטחה לראות קב"ן ישר, נכנסתי לפסיכי(שהיה,מיותר לציין, ממש מגעיל ואני לא אתפלא אם הוא אחראי לאחוזי ההתאבדות הגבוהים בצה"ל) הוא התרשם ושלח אותי לוועדה(של אדם אחד) שבה אמרו לי שהוחלט להוריד לי פרופיל אבל שאני עדיין אתגייס היום(!) אז הייתי צריך לעלות לבל כמו שכריסטיאן תמיד ממליץ וזה מדהים המהירות שבה "אין ברירה או שאתה מתגייס או שנזרוק אותך לכלא" הופך ל"תבוא עוד חודש"-חבורה של שקרנים פתולוגים חסרי רגשות!.
    אז עכשיו אני צריך לדעת איך לפתוח בסיבוב הבא, בחזית השנייה בשביל להכריע את העניין כמה שיותר מהר.

שתי שאלות:
    1)אני גר בפריפריה זה עוזר?
    2)האם הצבא משקיע מאמצי מודיעין בלהאזין לבעלי 21 פוטנציאליים, ועל האתר הזה?

אח יקר שלי בבקשה תרשום פה איך הלכה הפגישה עם הקב"ן זה ממש חשוב לי אני עוד יום מתגייס!! בבקשה תרשום איך הלך הפגישה מה היו השאלות מה עשית וכו'.. כל הדברים שחשובים בבקשה אם אתה תעשה את זה אני מאווד אודה לךךך

#174054 הגב
    Anonymous
    חבר

אני עוד בתהליכים ואני לא יודע כמה עבדתי עליו אבל אני יכול לחזור על כמה עצות שאמרו לי שנראות לי כטובות-
    ראשית, אתה צריך לבוא בהחלטיות, כל איום אבל כל איום שהם זורקים עלייך הוא בר ביטול כמעט תמיד זה ניסיון לראות אם אתה שובר או אם אפשר ללחוץ עלייך תעמוד על שלך, באופן אירוני בהתרפסות כי אתה לא רוצה שיעלו עלייך, ותראה איך פתאום כל הטיפול בך משתנה.
    אתה צריך בראש שלך להגיע להבנה שלא משנה מה אתה לא עולה על האוטובוס הזה.
    אל תפחד להקצין את המצב שלך אם אתה רואה שלא מתרשמים ממך מספיק.
    תעבוד על בכי – אל תדאג אם באימונים זה לא הולך מעבר לעיניים לחות, בקרב עצמו זה יבוא הרבה יותר בקלות.
    תגיב באיטיות על הכול- בלי מבטים מהירים, בלי להסתכל לאנשים בעיניים.

טוב זה כל מה שעולה לי כרגע

#174064 הגב
    Anonymous
    חבר

Up I still need to know where do I go from here

#174065 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

אני עוד בתהליכים ואני לא יודע כמה עבדתי עליו אבל אני יכול לחזור על כמה עצות שאמרו לי שנראות לי כטובות-
    ראשית, אתה צריך לבוא בהחלטיות, כל איום אבל כל איום שהם זורקים עלייך הוא בר ביטול כמעט תמיד זה ניסיון לראות אם אתה שובר או אם אפשר ללחוץ עלייך תעמוד על שלך, באופן אירוני בהתרפסות כי אתה לא רוצה שיעלו עלייך, ותראה איך פתאום כל הטיפול בך משתנה.
    אתה צריך בראש שלך להגיע להבנה שלא משנה מה אתה לא עולה על האוטובוס הזה.
    אל תפחד להקצין את המצב שלך אם אתה רואה שלא מתרשמים ממך מספיק.
    תעבוד על בכי – אל תדאג אם באימונים זה לא הולך מעבר לעיניים לחות, בקרב עצמו זה יבוא הרבה יותר בקלות.
    תגיב באיטיות על הכול- בלי מבטים מהירים, בלי להסתכל לאנשים בעיניים.

טוב זה כל מה שעולה לי כרגע

טוב תראה 2 דברים לא הבנתי מה זאת אומרת (באופן אירוני בהתרפסות כי אתה לא רוצה שיעלו עלייך )
    ועל איזה אוטובוס אתה מדבר אני לא רוצה לעבור תשרשרת חיול בכלל!!

#174068 הגב
    Spor
    חבר

התרפסות משמעותה לוותר באמצע, ולהגיד 'אה, טוב', כשהוא ינפנף אותך ויגיד שאין מה לעשות. אתה צריך לשרת,
    כי יש הרבה סנאים בבסיסי צה"ל וצריך אנשים בדיוק כמוך שיש להם קשר רגשי עם מכרסמים. וואטאוור.
    הבחור פה מתכוון שכשיגידו לך 'שמע, אין קב"נ/לא מגיע לך/תתחייל ואז/הוא עסוק/עוד מעט תראה, בינתיים בוא תלבש מדים',
    אתה לא עושה כלום. עומד במקום, ודורש לראות קב"נ. לא פחות ולא יותר.

בקשר לאוטובוס – במידה ואתה לא שייך ללשכת גיוס תל השומר,
    אתה מגיע ללשכת הגיוס האזורית שלך, משם מסיעים אותך באוטובוס לבקום.
    הבקום זה המקום שבו אתה צריך לבקש קב"נ. לפני הכל. ברגע שאתה דורך על אדמת האקליפטוסים הזאת,
    המילים הראשונות שלך, לכל מי שאתה רואה, זה אני רוצה קב"נ. לא משנה אם זה חייל, מפקד, קצין,
    גבי אשכנזי בכבודו ובעצמו או מכונת הפחיות. זכור – ברגע שאתה עולה על האוטובוס מהבקום לבסיס שבו תעבור טירונות,
    לא תקבל לא קב"נ ולא נעליים. טוב, סליחה, שיקרתי. נעליים בהחלט תקבל, והן לא מי יודע מה נוחות.

לפותח האשכול – תתחיל מעכשיו. תזכיר לעצמך כל יום שזה עוד לא נגמר, ואתה צריך להמשיך בשלך,
    ואם בביקור הזה היית עם הפרעה נפשית קלה, ובכית פה ושם,
    בביקור הבא אתה בוכה יותר, מתחנן אליו, מפחד יותר מהגיוס,
    לא מוכן להתגייס כי זה סיום חייך.

#174071 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Spor:

התרפסות משמעותה לוותר באמצע, ולהגיד 'אה, טוב', כשהוא ינפנף אותך ויגיד שאין מה לעשות. אתה צריך לשרת,
    כי יש הרבה סנאים בבסיסי צה"ל וצריך אנשים בדיוק כמוך שיש להם קשר רגשי עם מכרסמים. וואטאוור.
    הבחור פה מתכוון שכשיגידו לך 'שמע, אין קב"נ/לא מגיע לך/תתחייל ואז/הוא עסוק/עוד מעט תראה, בינתיים בוא תלבש מדים',
    אתה לא עושה כלום. עומד במקום, ודורש לראות קב"נ. לא פחות ולא יותר.

בקשר לאוטובוס – במידה ואתה לא שייך ללשכת גיוס תל השומר,
    אתה מגיע ללשכת הגיוס האזורית שלך, משם מסיעים אותך באוטובוס לבקום.
    הבקום זה המקום שבו אתה צריך לבקש קב"נ. לפני הכל. ברגע שאתה דורך על אדמת האקליפטוסים הזאת,
    המילים הראשונות שלך, לכל מי שאתה רואה, זה אני רוצה קב"נ. לא משנה אם זה חייל, מפקד, קצין,
    גבי אשכנזי בכבודו ובעצמו או מכונת הפחיות. זכור – ברגע שאתה עולה על האוטובוס מהבקום לבסיס שבו תעבור טירונות,
    לא תקבל לא קב"נ ולא נעליים. טוב, סליחה, שיקרתי. נעליים בהחלט תקבל, והן לא מי יודע מה נוחות.

לפותח האשכול – תתחיל מעכשיו. תזכיר לעצמך כל יום שזה עוד לא נגמר, ואתה צריך להמשיך בשלך,
    ואם בביקור הזה היית עם הפרעה נפשית קלה, ובכית פה ושם,
    בביקור הבא אתה בוכה יותר, מתחנן אליו, מפחד יותר מהגיוס,
    לא מוכן להתגייס כי זה סיום חייך.

שמע אחי אתה אחד המצחיקים שאין דברים כאלה רק בזכותך יורד לי הלחץ מהיום גיוס (לפחות בינתיים חחח) הבנתי ממישהו שיש מצב שאם אני לא יתפנה יכולים יישר להכניס אותי לכלא ל14 יום הגיוני? וזה לא סתם מישהו, מישהו שעבר את זה

#174072 הגב
    Spor
    חבר

לאו דווקא. ברוב המקרים, כל עוד אתה לא אלים, אבל תתנגד להתחייל, ישימו אותך במעצר, וכבר באותו היום יציעו לך להתפשר.
    הצבא יעדיף להשאיר אותך במקום לפני שהוא יעביר אותך לכל הבלאגן של הכלא.

#174073 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Spor:

לאו דווקא. ברוב המקרים, כל עוד אתה לא אלים, אבל תתנגד להתחייל, ישימו אותך במעצר, וכבר באותו היום יציעו לך להתפשר.
    הצבא יעדיף להשאיר אותך במקום לפני שהוא יעביר אותך לכל הבלאגן של הכלא.

כה אבל מה שמפחיד אותי זה השיבוץ שלי שהוא בעיתי, שמו אותי משטרה צבאית בתור מאבחן בטחוני… אז נראה לי שהסיכויים שלי יותר גבוהים להכנס לכלא =\

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
מענה ל־The Horror!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו