זימון כושל למילואים

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108337 הגב
    eitan12
    חבר

שלום, אשמח לקבל את עזרתכם בנושא.

בתאריך ה-21-07 יום רביעי התקשרו אלי, טענו שהם מהצבא ורצו לקבל אישור שאני בא למילואים ביום ראשון ה-25-07.
    בהתחלה לא הבנתי מה הם רוצים, ומאיפה הם נפלו עלי, והסברתי להם שזה לא אפשרי להגיע למילואים מהיום למחר, אני בעבודה ולימודים.
    הבחורה שאלה אם לא קיבלתי צו בדואר, הסברתי לה שלא, לא קיבלתי.
    היא אמרה שזה מאוד מוזר ווידאה איתי את הכתובת.
    לאחר מכן שאלתי אותה אם הם שולחים בדואר רשום את הצו, והיא אמרה שרוב הפעמים כן.
    שאלתי אותה אם זה אפשרי לראות אם אני בכלל חתמתי על דואר כזה, אז היא אמרה שניתן לבדוק אך לא כרגע 🙄

בכל מקרה בסופו של דבר היא טענה שניתן לשלוח פקס, ובו פרטים מדוע אני מעוניין לבטל את המילואים.
    עוד באותו יום הפקס נשלח (יש לציין שיש לי אישור קבלה).
    יום למחרת התקשרו אלי ואמרו שהבקשה אושרה, לצערי לא לקחתי את הפרטים של מי שהתקשר אלי.
    שמח וטוב לבב שהצבא באמת מודה בטעויותיו, המשכתי בשגרת חיי.

לפני שלושה ימים קיבלתי שוב צו למילואים, אך הפעם זימון למשפט.
    פה כבר הבנתי שמישהו לא עשה את העבודה שלו בצורה טובה.
    התקשרתי מספר פעמים בימים האחרונים, וביקשתי לשוחח עם קצינת הקישור, וכל פעם מחדש אמרו שהיא תחזור אלי, אך כמו שכולם מבינים, שום טלפון.
    המשפט נקבע ל-15-08, ולדעתי זה פשוט חוצפה שקודם כל, לא עדכנו את הבקשה הנ"ל, וגם הקצינה הזו שלא חוזרת אלי כבר מספר פעמים.

אין לי בעיה ללכת למשפט ולהסביר את טענותיי, אך השאלה היא אם יש לי "קייס" דבר ראשון?
    ודבר שני, במקרה ואני כן הצליח לשוחח איתה לפני המשפט, האם היא יכולה להחליט על ביטולו, או שזה משהו בירוקרטי של הצבא שחייב להתבצע?

עצות ותגובות יתקבלו בברכה.

#174021 הגב
    מונדור
    חבר

זאת שאלה לפורום מילואים בתפוז, בכל מקרה לדעתי תלך עם כל האישורים שיש לך ואתה תצא זכאי כי בהתראה כל כך קצרה באמת צריך את האישור שלך בשביל לזמנך אלא אם זה צו 8.

#174022 הגב
    דונגל
    חבר

כן – אפשר לבטל משפט (גם אם אומרים לך שלא). הדברים האלה גמישים וצה"ל בפרט טוב בלעקם.
    בנוגע למשפט – תסביר את מה שאמרת עכשיו. השופט במילואים לא אמור לחפור לך מדי ואין לו עילה מיוחדת להציק לך.
    נסה להשיג את האנשים כמה שיותר מוקדם לפני המשפט.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־זימון כושל למילואים
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו