צריך המלצה לפסיכיאטר שיתן חוות דעת שאני שפוי

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים צריך המלצה לפסיכיאטר שיתן חוות דעת שאני שפוי

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108330 הגב
    meitalon2
    חבר

אני יודע שהבקשה הזו מוזרה לאור זה שרוב הבקשות כאן הן להמלצה בכיוון ההפוך.
    אני כבר השתחררתי, על 21, וכעת בשביל ראיון לעבודה מאוד ספציפית אני צריך חוות דעת מפסיכיאטר על כך שאני בסדר מבחינה נפשית. שאין השלכות לאותה סיבה שבגללה שוחררתי מהצבא.
    שמעתי סיפורים על פסיכיאטרים שמושכים פגישות לפני שהם נותנים חוות דעת, ואדיף לא ליפול על אחד כזה.
    אבל מצד שני חשוב לי שזה יהיה פסיכיאטר שיוכל לרשום בצורה ברורה שהכל בסדר.
    אפשר בבקשה לקבל מכם המלצה לפסיכאטר כזה?

#173904 הגב
    shayaf
    חבר

אפשר לשאול על איזה סעיף השתחררת?
    ואיזה עבודה רוצה חוות דעת כזאת?

חוץ מזה היתי ממצליץ לך ללכת לפסיכיאטר דרך הקופת חולים שם אין לו שום סיבה לסחוב אותך סתם

#173905 הגב
    meitalon2
    חבר

הסעיף שחרור הוא 31627
    מה הפרוצדורה לקביעת תור אצל פסיכיאטר בקופ"ח? צריך לעשות את זה דרכם, והם מחליטים על הפסיכיאטר?
    ואולי בכל זאת יש פסיכיאטר פרטי שמומלץ לנושאים כאלה?

#173907 הגב
    Anonymous
    חבר

ספר איך השחררתה אח שלו יש כאן מלא שהולכים

#173944 הגב
    meitalon2
    חבר

אפשר בכל זאת המלצה?
    הסבר על איך יוצאים אני חושב שיש פה בשפע, אבל דווקא סיוע כזה בהתמודדות עם ההשלכות של היציאה, אין כל כך.

#173949 הגב
    Spor
    חבר
    quote meitalon2:

אפשר בכל זאת המלצה?
    הסבר על איך יוצאים אני חושב שיש פה בשפע, אבל דווקא סיוע כזה בהתמודדות עם ההשלכות של היציאה, אין כל כך.

ניסית לגשת דרך קופ"ח?
    יש להם מבחר פסיכיאטרים.
    במידה וכן, ולא הצלחת, זאת לא אמורה להיות בעיה. חפש פשוט בדפי זהב פסיכיאטרים,
    ותשאל אותם, אם הם מוכנים לתת עליך חו"ד שאין לך כלל הפרעות נפשיות, מכיוון שזה מה שדרוש ללימודי רפואה.
    חו"ד חיובית לא אמורה להוות בעיה.

#173968 הגב
    meitalon2
    חבר

תודה, אני כנראה באמת אחפש פסיכיאטר מדפי זהב, פשוט קיוויתי שאוכל לקבל המלצה ספציפית לפסיכיאטר לא יקר שיוכל לתת חוות דעת.
    אני בקופ"ח כללית ובלי מושלם, ככה שעד כמה שהבנתי הם לא מכסים פגישה עם פסיכיאטר בלי הפנייה מרופא. ואני לא חושב שרופא משפחה ייתן הפנייה לפסיכיאטר רק כדי שאקבל חוות דעת בכתב. אולי אני טועה?

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־צריך המלצה לפסיכיאטר שיתן חוות דעת שאני שפוי
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו