אכול מחשבות אם להשתחרר או לא..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Anonimi1034
יצירת קשר:

אכול מחשבות אם להשתחרר או לא..

הודעהעל ידי Anonimi1034 » 20 אוקטובר 2017 14:17

אני כבא חצי שנה בצבא ומהיום הראשון אני רק חושב אם לצאת או לא.. סובל חרדה חברתית לא אפרט יותר מידי כי זה לא העניין.
כל יום שאני בצבא (יומיות 8 עד 12) אני רק חושב אם לצאת או לא.. כל היום שלי סביב זה ואני לא רוצה להתחרט על זה ולהפגע מזה בעתיד.
נכון שאומרים שבעבודות אסור לשאול על הצבא
נכון שאומרים שפרופיל 21 נפשי זה פטור מסיבות רפואיות
נכון שאומרים שזה לא יפגע בעתיד
אבל תכלס..
חבר שלי סיפר שאת אבא שלו כן שאלן מה הןא עושה בצבא
ומקומות עבודה כן מסתכלים על זה. המון נגד להשתחרר ולהשאר בצבא ויש סיבה לכל זה.
אני לא רוצה להשאר שם והיו לי אופציות לשחרור (מטופל בפריזמה מעקב אצל פסיכיאטר ועכשיו מעקב קבן גם)
אני הרצון שלי הוא לצאת אבל מושפע מהסביבה ומפחד להשתחרר. אשמח לתשובות מאנשים שלא עשו צבא או שמכירים כאלה (עדיף לשמוע מאנשים מבוגרים)
שבת שלום :)
אורח

Re: אכול מחשבות אם להשתחרר או לא..

הודעהעל ידי אורח » 23 אוקטובר 2017 15:20

Anonimi1034 כתב:אני כבא חצי שנה בצבא ומהיום הראשון אני רק חושב אם לצאת או לא.. סובל חרדה חברתית לא אפרט יותר מידי כי זה לא העניין.
כל יום שאני בצבא (יומיות 8 עד 12) אני רק חושב אם לצאת או לא.. כל היום שלי סביב זה ואני לא רוצה להתחרט על זה ולהפגע מזה בעתיד.
נכון שאומרים שבעבודות אסור לשאול על הצבא
נכון שאומרים שפרופיל 21 נפשי זה פטור מסיבות רפואיות
נכון שאומרים שזה לא יפגע בעתיד
אבל תכלס..
חבר שלי סיפר שאת אבא שלו כן שאלן מה הןא עושה בצבא
ומקומות עבודה כן מסתכלים על זה. המון נגד להשתחרר ולהשאר בצבא ויש סיבה לכל זה.
אני לא רוצה להשאר שם והיו לי אופציות לשחרור (מטופל בפריזמה מעקב אצל פסיכיאטר ועכשיו מעקב קבן גם)
אני הרצון שלי הוא לצאת אבל מושפע מהסביבה ומפחד להשתחרר. אשמח לתשובות מאנשים שלא עשו צבא או שמכירים כאלה (עדיף לשמוע מאנשים מבוגרים)
שבת שלום :)

החברה ובעלי אינטרסים שוטפים לך מיום הלידה את המוח, ואומרים לך איך לחיות את החיים שלך.
צבא (אחרת העתיד נהרס), זוגיות (ילדים חתונה משכנתא אחרת אוי ואבוי מה יגידו), מראה חיצוני, לעמוד בצפירה (בזמן שהמדינה מחרבנת על ניצולי שואה חיים) ועוד.
עם הגיל אתה תגלה שהכל היו שקרים וצביעות, וגם תגלה שהמדינה המחורבנת הזאת היא לא המקום... איך נאמר..... הכי "שפוי" בכדור הארץ, אלא רחוק מאוד מזה.
אולי תגלה את זה עוד כשיש לך סיכוי לחיות את החיים לפי התנאים והרצונות שלך, אבל במידה ותמשיך להיסחף עם זרם המטומטמים שעושים מה שמכתיבים להם, אתה תגלה את האמת המרה בגיל 40, אחרי שיש לך ילדים משכנתא מזונות, אחרי שאישתך עזבה אותך או שחיה איתך כדי לאמלל אותך יום יום, ואז אתה תקוע בחיים שהכתיבו לך ואתה לא באמת רוצה, במדינה מפגרת שאתה כבר לא תוכל להיחלץ מנה.
אורח

Re: אכול מחשבות אם להשתחרר או לא..

הודעהעל ידי אורח » 30 אוקטובר 2017 15:07

חחחחח לא יכולתי לתאר את זה יותר טוב ^ שאפו

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים