איך משתחררים מעתודה?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

QWE
יצירת קשר:

איך משתחררים מעתודה?

הודעהעל ידי QWE » 10 אוקטובר 2017 13:19

איך משתחררים מהחוזה הארור הזה? אני חתומה כנגד כל הפטורים האפשריים, ואפילו פרופיל נפשי לא ישחרר אותי מקבע... אני יודעת שהיתי טיפשה שנכנסתי לזה אבל לא ידעתי מה זה צבא בכלל בגיל 18..
בבקשה בבקשה תעזרו לי למצוא דרך. ניסיתי הכל ואני עובדת עצות. אני מרגישה שכבר אין טעם בחיים כאלה.. מילא שנתיים אבל שש שנים של סבל כזה זה יותר מדי..
אורח

Re: איך משתחררים מעתודה?

הודעהעל ידי אורח » 11 אוקטובר 2017 15:24

QWE כתב:איך משתחררים מהחוזה הארור הזה? אני חתומה כנגד כל הפטורים האפשריים, ואפילו פרופיל נפשי לא ישחרר אותי מקבע... אני יודעת שהיתי טיפשה שנכנסתי לזה אבל לא ידעתי מה זה צבא בכלל בגיל 18..
בבקשה בבקשה תעזרו לי למצוא דרך. ניסיתי הכל ואני עובדת עצות. אני מרגישה שכבר אין טעם בחיים כאלה.. מילא שנתיים אבל שש שנים של סבל כזה זה יותר מדי..

פטור מהצבא זה גם פטור מקבע, והתהליך אותו דבר כמו כולם רק שאולי במקרה שלך יתעקשו יותר, אבל מי שלא מסוגל לא ישרת.
אין דבר כזה לחתום נגד פטורים... זה קשקוש
aaaagdfg

הודעהעל ידי aaaagdfg » 21 אוקטובר 2017 09:57

קל לך להגיד שזה קשקוש אבל אני הייתי אצל קבנית והיא אמרה ש21 משחרר מחובה אבל לא מקבע.
אז או שמשקרים לי או שאתה טועה. אני מעדיפה תגובות רציוניות עם ידע אמיתי מאשר סתם דעות לא מבוססות, תודה!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אוקטובר 2017 15:12

aaaagdfg כתב:קל לך להגיד שזה קשקוש אבל אני הייתי אצל קבנית והיא אמרה ש21 משחרר מחובה אבל לא מקבע.
אז או שמשקרים לי או שאתה טועה. אני מעדיפה תגובות רציוניות עם ידע אמיתי מאשר סתם דעות לא מבוססות, תודה!

מעניין למי יש אינטרס לשקר לך, לי, שאני לא שם זין עלייך, או לקבנית שהצבא משלם לה כדי לסנן אנשים מיציאה...
את בטח חושבת שאת חכמה ומשכילה, אז תחשבי חזק חזק ואולי התשובה תתפרץ מהשכל הקטן שלך.
Every_dat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Every_dat » 03 ינואר 2018 04:37

אני הייתי עתודאי שנה שילמו עליי בסגנון ה9 אלף,יצאתי מעתודה קיבלתי תאריך גיוס למשהו לא קשור
ניסיתי להשתחרר נתנו לי הכל חוץ משחרור(פרופיל 45 עם תש ותפקיד ל"עתיד") שמתי זין כרגע משתמט שוב למזלי לא עברתי חיול אני יודע שחלק מהעתודות עוברים(מפגרים), כנראה אקבל כלא לזמן קצר ואז אצא מראה ש"המצב החמיר" ממליץ לעשות את זה בהדרגה את הנטייה לדיכאון קליני, לבכות הרבה וגם להשיג חוות דעת מפסיכאטר מבחוץ(יש לך את הזכות עד שתתגייסי) בצבא יש המון שקרנים ואוו בתור בן אדם עם יכולת קליטה מטורפת של אנשים כולם בטוחים שהם גיבורי ישראל שזה מצווה לדפוק אנשים במסגרת שלא מתאימה להם סהכ שרמוטות עם מלבנים על הכתף.
כל מי שנראה שהוא בא לטובתך משקר תבואי גם בגישה כזאת זה מצביע על "בעייה".

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים